Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Akce a dění

 • Zkoušky v srpnu
  Rozpis opravných, dodatečných a rozdílových zkoušek poslední týden v srpnu
 • Velká studentská cyklojízda
  Zdravím příznivce jízdy na kole. Letošní cyklojízda se bude konat v pátek 21. září 2018. Registrace u mne od 17. 9. 2018. Hezké léto a krásné prázdniny přeje P.E.
 • VobaFo den třetí a superfinále
  V turnaji máme staronového vítěze. Třída 4.A si ponechává pohár v držení na další rok a poráží výběr učitelů v superfinále 3:0. Vítězové jsou zde.Kompletní výsledkový servis naleznete: zdeTěším se na další ročník. P.E.
 • Ztraceny telefon
  Ahoj studenti. Dnes odpoledne, 25. 6., jsem nechala ve skole (s nejvetsi pravdepodobnosti v ucebne 202) lezet muj iPhone 8 zlate barvy. Kdyby ho kdokoliv nasel, ozvete se prosim prosim na cislo 777 743 218 (to je mamka, moc pekna pani). Nalezce obdrzi financni odmenu. Dekuju. Stydim se. Klimoszova, 1.E
 • VoBaFo - den druhý
  Kdo se dnes nepřišel podívat na basketbal, tak hodně prohloupil. Úroveň hry družstev stoupá každý rok. Viděli jsme báječné a bojovné výkony. První místo vybojovala 4.A. Druhá je 2.E. Tyto dva výběry mají součet umístění 3 a jsou nejblíže k celkovému vítězství. Třetí místo v basketbalové části patří 5.B, čtvrtá je 1.E a páté místo obsadila 3.F. Díky moc a těším se na fotbalové finále. Hodně zdaru v poslední části turnaje přeje P.E.
 • Souhrnné zkoušky
  Rozpis souhrnných zkoušek za 2. pololetí
 • prodloužení platnosti ISIC
  Prodloužení platnosti ISIC a ITIC karet prostřednictvím známky za 180 Kč s platností do konce kalendářního roku je možné pouze do 28. 6. 2018. Plháková
 • ŠKOLNÍ JÍDELNA
  Vedoucí školní jídelny informuje: odhlášky obědů na tento školní rok končí dnes odpoledne, dále už nebude možné obědy odhlašovat. Ve dnech 26. - 28. 6. jídelna vydává obědy od 12 do 14 hod, v pátek se nevaří.
 • KMD
  Nabídka KMD na září je již na intranetu zveřejněna. Objednávání začne v úterý 26.6. ve 20.00 hodin a ukončeno bude 1.7. ve 20.00 hodin. Vybrat si musí každý člen KMD, pokud tak neučiní, bude mu představení přiděleno, takže nezapomeňte! Děkuji a přeji hezké prázdniny! Naďa Brousilová, kab.č.208
 • VoBaFo - finále - den první
  Po volejbalové části je pořadí: 1.-2.E, 2. -4.A, 3. -1.E, 4. -5.B, 5. -3.F. Pokračování turnaje je v pondělí 25.6. 2018.
 • Ztracený penál
  Ahoj, ztratil jsem můj modrý penál v učebně 304 po 4.hodine 14.6. Obsahoval 2 zelené a 2 červené propisky, a jednu tužku a úhloměr. Nálezce dostane odměnu 5Kč. Jestli někdo ví kde je, ať ho buď dá do učebny 304 nebo mě kontaktuje na Lomoz@gvp.cz. Díky
 • Do školy na kole - výhra
  Gratuluji svému cykloteamu k celkovému vítězství v kategorii Cykloškola roku 2018 v rámci výzvy Do školy na kole. Jako výhru získáváme stojan na kola značky ABUS. Děkuji všem za účast. P.E.

Chci přidat Aktualitu »


Články

Chcete si zahrát na GVPFestu?

Máte zájem si zahrát na 23. GVPFestu? Chcete ukázat co ve vás vězí nejen svým přátelům/kolegům/spolužákům, a to na profesionálně nazvučené stage? Napište nám!

05.07.2018 - Autor: Tomáš Dudáček

KMD

Vážení staří i noví členové KMD, překontrolujte si, prosím, zda se můžete přihlásit a objednat si vstupenky na školním intranetu. Postup objednávání vstupenek:

 • Školní intranet - přejít na rozcestník.
 • Nalézt Klub mladého diváka.
 • Zadat vaše školní uživatelské jméno a heslo.
 • Objeví se přehled divadelních představení v daném období (Bližší informace o divadelních hrách najdete v anotacích).
 • Vyberete si představení a nabídku odešlete.
V případě problémů mi napište, navštivte v kab. č. 208. O víkendu bude zveřejněna nabídka na září-říjen. Objednávání začne v úterý 26.6. 2018 , ukončeno bude 1.7. 2018. Vstupenky budou k dispozici v září 2018. Přeji vám všem hezké léto! Naďa Brousilová, kab. č. 208

20.06.2018 - Autor: N.Brousilová

Chcete si zahrát?

Při oslavách výročí školy v pátek 22. 6.  je plánována hudební produkce studentských kapel i jednotlivců v době od 11:00  do 14:30. Pokud máte zájem si zahrát a předvést, co ve vás dřímá, přijďte se nahlásit do kabinetu 208 nejpozději do čtvrtka 21.6. do 16.20.  Potřebujeme vědět, jak dlouho chcete hrát a v jaké sestavě. Neslibujeme, že budete moci vystoupit všichni, ale budeme se snažit.

18.06.2018 - Autor: H.Vondráčková

Bobkný laur aneb vavřínový věnec, zdobící skráně Matěje Koštíře, studenta 5. A

V letošním ročníku literární soutěže o Cenu Maxe Broda se student GVP Matěj Koštíř (5. A) umístil na druhém místě. Dovolte mi k této strohé zprávě připojit pár slov.

14.06.2018 - Autor: Eva Podzimková

Lenošení na Šumavě

Milí studenti, absolventi, kamarádi či partneři studentů či absolventů (a studentky, absolventky atd.), prázdniny už skoro začaly, a tak je nejvyšší čas dát letní cyklobotanice jasnější obrysy. Tedy - tradiční akce letos proběhne od 25.8. do 1.9., zúčastit se klidně můžete jen části. Ubytovaní budeme na romantické šumavské chalupě KČT na Švajglových Ladech, cca 15 km od Vimperka (http://www.sumava.cz/objekt_az/4051-svajglova-lada). S sebou potřebujete spacák, případně kolo, o dalším se blíže domluvíme s těmi, kdo projeví závažný zájem. Prosím tedy ty, kdo by rádi na konci prázdnin vyrazili do šumavských luk a lesů, aby mi do konce tohoto týdne, tedy do 17.6., dali vědět (případně potvrdili zájem již dříve naznačený) na lenoska1@seznam.cz. Těším se!

12.06.2018 - Autor: Zuzana Lenochová

Muzejní noc

Pražská muzejní noc se letos odehraje v sobotu dne 9. června od 19:00 hodin. Naši studenti vystoupí v Domě národnostních menšin, Vocelova 3, Praha 2 (souběžná ulice s I.P.Pavlova)

Od 23:00 hodin vystoupí Kristian Mensa a Lucie Capková  se scénickým tancem ve Společenském sále, Martin Hollan se bude podílet na programu  Deskové hry pro děti i dospělé od 19:30 hodin, další studenty potkáte v organizačním týmu. Přijďte nás podpořit, zahrát si šachy či se nechat unášet tóny hudby s tancem.

07.06.2018 - Autor: Olga Mandová

Volitelné předměty - rozdělení do skupin

Na stránce www.gvp.cz/vp/3faze se mohou studenti příštího maturitního ročníku seznámit s rozdělením volitelných předmětů do skupin a jednotlivých termínů. Od středy 6.6. od 20:00 hodin lze toto rozdělení doplňovat a případně v něm provádět drobné změny.

Rozdělení studentů do skupin volitelných předmětů v předmaturitním ročníku je zde.

05.06.2018 - Autor: Martin Horyna

DOBROVOLNICTVÍ, ANEB JAK POMÁHAT DRUHÝM

Vážené paní profesorky, vážení profesoři, milý spolužáci, ráda bych vám představila svůj projekt, který právě rozjíždím. Dva roky se věnuji dobrovolnictví v domově pro seniory. Tato práce, i když je bez finanční odměny, mi ale dává obrovskou odměnu duševní, kdy mám dobrý pocit a realizuji se v tom, co mě baví - pomáhat lidem, a tak přicházím s projektem DOBROVOLNICTVÍ, ANEB JAK POMÁHAT DRUHÝM.

25.05.2018 - Autor: Markéta Kosová

Výstava #GVP50

Už delší dobu se proslýchá, že škola chystá velkou výstavu, která bude mapovat jejích pět prošlých desetiletí. Právě teď probíhají přípravy výstavy a vzhledem k tomu, že současní studenti jsou také už součástí toho kolosu, realizační tým potřebuje spolupráci právě od těch, co na drahé GVP stále denně dochází...

21.05.2018 - Autor: Studentský parlament

KMD

Vážené studentky, vážení studenti, zahajuji zápis do KMD na školní rok 2018/2019! V průběhu školního roku můžete navštívit 6 divadelních představení za členský poplatek ve výši 640 Kč! Cílem KMD je seznámit studenty s různými pražskými divadly napříč divadelními žánry. Členství v KMD je nejen finančně výhodné, ale umožní vám návštěvu i méně dostupných představení, včetně zajištění vstupenek do vlastních rukou. Od 21.5. do 1.6. 2016 si můžete vyzvednout přihlášky, jsou umístěné ve druhém patře vedle kabinetu č. 208. Vyplněné přihlášky a peníze budu vybírat ve dnech 29.5., 30. 5., 5.6. a 6.6.2018 vždy v dopoledních hodinách. Peníze a přihlášky nechť vybere zástupce třídy a přinese je do kab. č. 208. Děkuji

20.05.2018 - Autor: Naďa Brousilová

MEZINÁRODNÍ CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE (Mezinárodní cena vévody z Edinburghu) je příležitostí, jak získat nové přátele, silné zážitky a užitečné dovednosti. Od jeho založení se do programu zapojilo více než osm milionů mladých lidí z celého světa a nyní se k nim můžeš přidat i Ty. Program DofE je tu od toho, aby Ti pomohl zdolat výzvy, které bys chtěl/a překonat a splnit si sny, které máš. V programu DofE se budeš dlouhodobě a pravidelně věnovat aktivitám ve čtyřech oblastech: rozvoj talentu, dobrovolnictví, sport a dobrodružná expedice.Ve vyšší úrovni pak vyrazíš i na akci s pobytem. Vstup do programu je dobrovolný a jeho účastníci mezi sebou nesoutěží. Na základě svých zájmů, schopností a ambicí si sám (sama) stanovíš cíle v jednotlivých oblastech programu. K dosažení těchto cílů Tě dovede Tvá vytrvalost a odhodlání. Nakonec Tě čeká skvělý pocit z dosaženého úspěchu, posunutí hranic toho, co dokážeš, získání nových zkušeností, zážitků a kontaktů. Za vložené úsilí navíc získáš prestižní certifikát - MEZINÁRODNÍ CENU VÉVODY Z EDINBURGHU - který Ti předají významné osobnosti z České republiky či Velké Británie. Certifikát Ti může pomoci k přijetí na vysokou školu nebo do zaměstnání. 

Připadá Ti uvedený program zajímavý? Máš chuť to vyzkoušet? Nebo Tě informace v článku zaujaly, ale máš ještě plno dotazů? V pondělí 21.5. během 2. nebo 3. vyučovací hodiny se ve velké tělocvičně dozvíš víc na prezentaci přímo od ambasadorky projektu.

18.05.2018 - Autor: Jan Ordoš

Návštěva Dětského centra

Dne 24.4. jsme s paní profesorkou Kozderkovou navštívily Dětské centrum při Thomayerově nemocnici. Studenti a kantoři Gymnázia Na Vítězné pláni dali dohromady úctyhodnou částku 19 642 Kč, za kterou se koupilo pro děti několik párů bot, ponožky, nočníky, dětský bazének a v první řadě zahradní trampolína. Do „kojeňáčku“ jsme dary přijely předat v úterý okolo třetí hodiny. Děti se probouzely k neobvyklé odpolední svačině v podobě džusů a ovoce, které se zakoupily za zbytek peněz a hlavně k nádhernému dortu, který dětem upekla paní Padevětová. Jsme moc rády, že se táto sbírka letos opět uskutečnila a že se ji většina z Vás opět zúčastnila. Silný zážitek zůstal dětem a ještě dlouho zůstane i nám.

15.05.2018 - Autor: Kamila Lhotáková

Volitelné předměty (2)

Z nabídky volitelných předmětů byly odstraněny volitelné předměty, o které projevili studenti jen malý zájem.

maturitním ročníku to je předmět Československé a české dějiny po roce 1945 (D45). Malý počet studentů je také přihlášen na dějepisný seminář, ale doufáme, že někteří studenti se ze zrušeného D45 přesunou právě sem.

předmaturitním ročníku byly vyřazeny: Konverzace v Aj se zaměřením na CAE, Dějiny umění, Vybrané kapitoly z biologie a chemie a Kapitoly z fyziky. Zrušením jsou ohroženy ještě předměty: Základy matematiky a Psychologie, ale tady ještě počkáme, co si zvolí studenti přihlášení na předměty, které byly nyní vyřazeny.

Žádám studenty, aby do konce týdne (20.5.) doplnili svoji volbu tak, aby měli přihlášen požadovaný počet volitelných předmětů. Děkuji. 

14.05.2018 - Autor: Martin Horyna

PARNÍK MORAVIA 2018

K pomaturitní plavbě parníkem MORAVIA zveme všechny čerstvé absolventy, pedagogy GVP i nepedagogické zaměstnance (především ze školní jídelny) a samozřejmě všechny naše současné studenty. Parník Moravia vypluje v úterý 29. 5. 2018 z nábřeží u Čechova mostu, stanoviště "u hodin" v 18 hodin a připluje tamtéž ve 20 hodin. Naloďovat se můžete již od 17:30. Letošní společné téma je "červená" - dresscode: Red. Kdo dorazí v červeném, dostane 3 lístky do tomboly zdarma. Pokud zvolíš výrazný červený doplněk, dáme ti alespoň jeden lístek do tomboly zdarma. Na palubě tě čeká dobré občerstvení, zmíněná tombola, hudba The Firebolts s Kubou Vinařickým a skvělé výhledy na Prahu z vltavské vody. Vstupenky za 130,- Kč lze zakoupit ve škole od pondělí 14. 5., nyní již on line na www.gvp.cz/vstupenky (dostaneš vygenerovaný specifický symbol, který u vstupu na loď nahlásíš). Na místě, před plavbou pak vstupenku zakoupíš za 150,- Kč.

09.05.2018 - Autor: Pavla Imramovská

Vyhledávání v článcích »
Chci publikovat článek »