Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Akce a dění

 • Zkoušky v srpnu
  rozvrh zkoušek
 • KMD
  Vážení členové KMD, nabídka na září-říjen je již zveřejněna na rozcestníku-KMD. Objednávání začíná 4. 9. 2017 a končí 10. 9. 2017. N.Brousilová
 • Parník
  Kdo by se chtěl podívat na výběr fotografií z Parníku 2017, tak odkaz je zde: http://vita5.rajce.idnes.cz/Parnik/
 • Studentská cyklojízda
  Hnutí Automat nás zve na Velkou studentskou cyklojízdu. Zájemci se mohou hlásit u mne. Termín konání a sraz pá 22.9.2017 v 8.30 před GVP. Účastník musí mít kolo, přilbu a svačinu:-) Užívejte prázdnin. Zdraví P.E.
 • Prázdninová T-expedice
  pro mladé badatele se koná poslední prázdninový týden 28. 8. - 2. 9. 2017. Otevřené jsou sekce se zaměřením na fyziku, biologii, biochemii, antropologii, geologii. Vice informaci a přihláška na http://www.talnet.cz/t-expedice-2017 . Ivana Suchánková
 • Talnet 2017/18
  Nabídka T-kurzů, které startují v říjnu 2017 je na http://www.talnet.cz/t-kurzy . Přihláška včetně instrukci na stránce http://www.talnet.cz/web/talnet/prihlaseni. Ivana Suchánková
 • Superfinále VoBaFo
  Vyvrcholení letošního turnaje přepisovalo historii. Učitelé poprvé v celé historii ztratili volejbal 2:0. Proti ligovým hráčkám 3.A byli bez šance. Basketbal ovládli učitelé bezpečně 32:18. A to z části i díky absenci nejlepšího hráče studentů. Pravá bomba vybuchla při fotbale. Učitelé zvolili taktiku jednoho i náhodného gólu a pak chtěli bránit. To že dali góly hned tři bylo pohádkou. Náš soupeř snížil v samém závěru na přijatelných 3:2 ve prospěch učitelů. 3.A děkuji a budu se těšit na příští ročník turnaje. P.E.
 • VoBaFo - 18. ročník
  Vážení příznivci turnaje, opět vítězí 3.A. Všechny zvu na Superfinále. Hrajeme 28.6. 2017 od 8. 00 a sportovištích GVP. Více info o výsledcích: průběžné výsledky: zde Celkový součet bodů družstev ve finalové skupině: zde. Vítězové turnaje: zde Stránky turnaje: zde Všem účastníkům i divákům děkuje P.E.
 • KMD
  Vážení členové KMD, na intranetu - v KMD byste měli být již zaregistrováni. Překontrolujte si prosím, zda je vše v pořádku. Návod: intranet školy, rozcestník, KMD, pak zadejte vaše uživatelské jméno a heslo a otevře se vám nabídka na příslušný měsíc). Napište mi (brousilova@gvp.cz), pokud budete mít problém s přihlášením. Nabídka na září - říjen bude zveřejněna 1.9. 2017. Krásné léto! N. Brousilová, kab. č. 208
 • Fotogalerie VoBaFo
  Pár fotografií z basketbalové a fotbalové části naleznete na disku S ve složce Foto/2017/VoBaFo. P.E.

Chci přidat Aktualitu »


Články

Adélka Čermáková je první v republice

Ve dnech 15. - 18. 6. 2017 proběhla na Moravě v Boskovicích celostátní přehlídka prací Středoškolské odborné činnosti. Naši školu zastupovaly dvě soutěžící, z prvního místa v krajském kole postupující Katka Limburská a z druhého místa po tzv. licitaci jdoucí Adélka Čermáková, obě ze třídy 5.B.

Děvčata mě vtipně informovala o průběhu soutěže. Připadaly si jak české jehly v kupce moravského sena. Konkurence byla vysoká. Ale přesto se jim podařilo dosáhnout výborného výsledku. Adélka Čermáková v kategorii Teorie kultury, umění a umělecké tvorby svoji práci Složité cesty české kinematografie v proměnách 20. století naprosto bez chyb obhájila před odbornou komisí a celostátní soutěž vyhrála. Katka v kategorii Fyzika skončila na pěkném devátém místě.

Doufám, že udržíme tradici a najdou se mezi studenty naší školy další zájemci o podobnou vědeckou práci.

29.06.2017 - Autor: RNDr. Helena Vondráčková

Ohromný úspěch studentů GVP v celorepublikovém finále Baťovy manažerské olympiády

Již druhým rokem se studenti ekonomického semináře účastnili Baťovy manažerské olympiády, kterou pořádá Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Letos do soutěže vstoupilo 23 studentů našeho gymnázia, kteří v dubnu absolvovali test z všeobecného ekonomického přehledu, marketingu, managementu, matematiky a logiky a anglického jazyka. Na základě výsledků předkola z 1897 studentů z 98 středních škol v ČR do první stovky nejúspěšnějších řešitelů postoupilo šest studenů GVP, ale pouze tři odjeli 16.6. do Zlína na celorepublikové finále.

Mám velkou radost, že všichni studenti obstáli v ohromné konkurenci na výbornou!
David Švábek obsadil celkové 46. místo, Jan Hofštetr se umístil na úžasném 11. místě a pozor, Richard Riegl podal fantastický výkon a umístil se na 1. místě!

Milí moji ekonomové, přijměte ještě jednou ohromnou gratulaci. Jste báječní a všichni jsme rádi, že jste tím nejlepším způsobem reprezentovali GVP.

28.06.2017 - Autor: Lucie Kozderková

100 let od narození Josefa Kainara

Ve čtvrtek 29.června 2017 se od 10 hodin uskuteční ve studovně Gymnázia Na Vítězné pláni setkání studentů, pedagogů a rodičů, při kterém připomeneme ve vyprávění, písních i ve verších Josefa Kainara.

Pozvání přijal hudebník Michal Prokop a herci Divadla v Dlouhé. Přijďte si poslechnout zajímavá vyprávění a zhudebněné verše básníka, který vás provázel od dětských básniček, a ani o tom nevíte.

Plakát akce

26.06.2017 - Autor: Pavla Imramovská

Výsledky testování žáků 2. ročníků šestiletého studia

Česká školní inspekce provádí každoročně testování výsledků vzdělávání. Z naší školy se tohoto testování letos zúčastnili žáci z 2.A, 2.B a 2.C. Byli testováni z matematiky, anglického jazyka a hudební a výtvarné výchovy. Naši žáci dosáhli výrazně nadprůměrných výsledků. Je to jistě dobře, ale vzhledem k tomu, že průměr je tvořen nejen žáky gymnázií, ale i běžných základních škol, šlo samozřejmě o očekávaný výsledek. To však nic nemění na tom, že téměř všichni žáci přistoupili k testování velmi odpovědně a mnohé individuální výsledky byly vynikající. Studentům za tento přístup děkuji a k výborným výsledkům jim blahopřeji. Konkrétní výsledky školy, tříd, nejlepších studentů a porovnání s celkovými výsledky najdete v tomto souboru. Česká školní inspekce bohužel neuvolnila celé testy, zveřejnila jen ukázky otázek z matematiky, angličtiny, hudební a výtvarné výchovy, všech předmětů (i těch, které nebyly testovány na naší škole). V příštím školním roce čeká podobné testování studenty 2. ročníků čtyřletého studia (třídy třídních učitelů Marie Laušmanové a Hany Římalové) v oblasti mediální gramotnosti.

26.06.2017 - Autor: Martin Horyna

Volitelné předměty, rozdělení do skupin

Informace o rozdělení studentů do skupin volitelných předmětů ve školním roce 2017/18.

21.06.2017 - Autor: Martin Horyna

Zhodnocení práce Ekoškoly v roce 16/17

Konec školního roku se blíží a s ním přichází i vaše zhodnocení našeho počínání. Věnujte nám prosím chvilku vyplněním dotazníku. Děkujeme, Ekoškola.

13.06.2017 - Autor: Tomáš Průcha

Kristián Mensa Vás zve

na dernisáž výstavy World by Kriss, která se uskuteční tento čtvrtek 15.6. v 19.00 v pražském VNITROBLOCKU (Tusarova 791/31, 170 00 Praha 7-Holešovice). Přijďte si užít pohodový večer, který bude hudebně obohacen hudebníkem Jakubem Ondrou nebo kapelou Prague Lounge Trio. Akce je zdarma. https://www.facebook.com/events/1445337185562785/

13.06.2017 - Autor: Kristián Mensa

Základy práva

Vážené studentky, vážení studenti, dovolujeme si Vás pozvat na informační schůzku k zamýšlenému nepovinnému předmětu "Základy práva".
Termín: úterý 13.6. od 14:00
Místo: studovna gymnázia
Bližší informace dále v článku.

08.06.2017 - Autor: PhDr. Petr Nesvadba, CSc., Radim Botek

Zajímalo by tě to?

V rámci projektu Refugees pro Erasmus+ sháním tanečníky, kreativce, kameramana a další lidi co by měli zájem se podílet na Promo videu právě pro tento projekt. Nebude to nijak časově náročné, ale potřebuji spolehlivé lidi. Oplátkou za to bude zkušenost a podíl na tvorbě videa. Budu moc ráda, když se ke mně přidáš a společně můžeme vymyslet něco parádního. Pro více informací mě kontaktuj na sociální síti Facebook: Mariana Kořalková či přes email: mariana.koralkova@seznam.cz

06.06.2017 - Autor: Mariana Kořalková

Myslel jsem si, že to byl vítr...

...že někdo zapomněl zavřít okno, že letní bouřka poničila v prvním patře panely s fotografiemi naší výpravy do Izraele. Za špendlík zapíchnutý v jedné z fotek ale vítr nejspíš nemůže. Škoda

02.06.2017 - Autor: Marek Fajfr- Komentáře: 1

Nominace - Primus, Spiritus 2017

Vážení studenti, vážení kolegové,
s koncem školního roku ocení ředitel školy výjimečnou práci některých z vás. Čtěte pečlivě, která část nominace se týká pouze studentů, která pedagogů. Zároveň si vás dovolujeme pozvat na slavnostní vyhlášení, které se uskuteční 30. 6. 2017 - v den vysvědčení - v atriu školy.

02.06.2017 - Autor: Mgr. Pavla Imramovská

Víte, že máme na škole dalšího slavného chemika?!

Reprezentoval Českou republiku v EUSO v Kodani a byl bronzový. Krajské kolo Chemické olympiády kategorie B dokonce vyhrál. Je to náš Miška. "MIŠKED".

01.06.2017 - Autor: RNDr. Helena Vondráčková

Vyhledávání v článcích »
Chci publikovat článek »