Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Akce a dění

 • Jak se staví studenti středních škol k rizikovému chování a co si myslí o cizincích?
  Výsledky z minulosti známe, ale co se od té doby změnilo? Došlo mezi středoškoláky k nějakému posunu? Právě to by chtěla zjistit studentka psychologie z FF UK. Vyplnit dotazník trvá 5-10 minut, budeme moc rádi za pomoc! Dotazník zde TBV
 • Maturanti - souhrnné zkoušky
  Přehled souhrnných zkoušek studentů maturitních tříd.
 • Předmaturitní soustředění M-F-B-CH
  Odjezd na soustředění je ve středu 26.4.2017 v 15:30 od budovy školy. Sraz všech účastníků je v 15:15 před budovou školy. Buďte dochvilní.
 • ACS - Plzeň
  Bohužel musím napsat, že v očekávání plného domu lístky na tento sledovaný duel pro školy nejsou... P.E.
 • CERN přihlášky
  Ráda bych do 20.4. uzavřela možnost podávání přihlášek k fyzikální exkurzi CERNu. Pokud ještě otálíte, pospěšte. Zájem je velký, kapacita malá. Ve škole se moc vyskytovat nebudete. Přijďte vše vyřídit včas. H.V.
 • Trika VoBaFo 2017
  Letos budu mít trika pro vítěze turnaje již zítra a tedy s velikým předstihem. Opět jsou dotazy na barvu. Potěším příznivce "sešívaných". Však uvidíte. Rozložení barev neurazí ani příznivce ACS či Bohemky. Těším se na finále 2017 - letos poprvé pro 5 týmů. P.E.

Chci přidat Aktualitu »


Články

Nezapomeňte na evaluaci

Evaluace 2017 stále pokračuje a to až do pátku 28.4. Prosím nepropásněte možnost poskytnout škole jako celku i jednotlivým učitelům zpětnou vazbu o jejich práci. Pokud nemáte evaluační kód (ztratili jste ho nebo k vám nedoputoval), přijďte za mnou, pokusím se situaci vyřešit.

23.04.2017 - Autor: Martin Horyna

Evaluace 2017

Vážení studenti,
od 10.4. do pátku 28.4. proběhne na naší škole tradiční evaluace. Pro zajímavost: první evaluace se uskutečnila v roce 2004, nejdříve se konala přibližně jednu za dva roky, od roku 2012 ji provádíme každoročně. Budeme rádi, pokud nám i letos poskytnete zpětnou vazbu o škole jako celku i o tom, jak vnímáte jednotlivé učitele. U tříd, které mají výuky informatiky, proběhne evaluace v hodině informatiky. U ostatních tříd nebudeme vyplňování dotazníku organizovat hromadně. Každý student může dotazník vyplnit individuálně ve svém volném čase. Vstupní kódy vydáme studentům těchto tříd v úterý 11.4. nebo ve středu 12.4. Evaluační dotazník je stejný jako loni a naleznete ho na www.gvp.cz/evaluace2017. Všem, kteří dotazník zodpovědně vyplní, děkuji za spolupráci

10.04.2017 - Autor: Martin Horyna

Volitelné předměty (2)

Z nabídky byly vyřazeny předměty, o které byl minimální zájem. Na www.gvp.cz/vpp/ resp. www.gvp.cz/vp/ se můžete podívat na výsledek. Prosím studenty, kteří nemají kompletní volbu, aby si volitelné předměty doplnili do 10.4. Na hranici počtu pro otevření je ještě několik předmětů. Buďte aktivní! K dalšímu případnému rušení předmětů s malým zájmem dojde příští týden.

07.04.2017 - Autor: Martin Horyna

Volitelné předměty pro šk. rok 2017/18

Vážení studenti,
tímto článkem zahajujeme proces volby volitelných předmětů pro příští školní rok. Informace se týkají studentů, kteří budou v příštím roce v předmaturitním nebo maturitním ročníku.

25.03.2017 - Autor: Martin Horyna

Bakaláři jen přes https://

O víkendu jsme aktualizovali náš informační systém Bakaláři na verzi 2017. Tato verze dovoluje připojení k webu jen přes bezpečnější šifrovaný protokol https, a proto je nutné použít adresu ve tvaru https://gvp.bakalari.cz/info/, Tuto adresu používáme již delší dobu, takže většina studentů asi nebude mít žádný problém. Pokud však máte někde ve svém zařízení zapsánu ještě starou adresu začínající http://www..., pak je potřeba ji změnit.

19.03.2017 - Autor: Martin Horyna

Rozvrh pro druhé pololetí

Od 1.2. dochází k částečným změnám v rozvrhu hodin naší školy. Ve třídách 1.E a 4.C se mění vyučující českého jazyka a výtvarné výchovy. Následně muselo dojít k řadě drobných změn i v rozvrhu dalších tříd. Podívejte se na www.gvp.cz/rozvrh nebo do Bakalářů, jaké změny vás čekají.

25.01.2017 - Autor: Martin Horyna

Termíny maturitních písemek

MŠMT zveřejnilo dokument s názvem Jednotné zkušební schéma pro jarní zkušební období 2017. Maturanti zde najdou přesné termíny a časy konání didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky.

14.01.2017 - Autor: Martin Horyna

Maturitní zkouška MATEMATIKA+

Upozorňuji naše maturanty, kteří mají zájem o absolvování maturitní zoušky MATEMATIKA+, že se musí v termínu od 2.1. do 15.1. ke zkoušce přihlásit na vpz.cermat.czAutentizační kód VPŽ nutný k registraci a přihlášení najdete ve výpisu své maturitní přihlášky. Výpis jste obdrželi emailem v prosinci. Pokud by se vyskytly nějaké problémy, ozvěte se, vyřešíme je.

02.01.2017 - Autor: Martin Horyna

Dotazník

Vážení studenti,

Magistrátem hlavního města Prahy byla naše škola vyzvána, aby svým žákům umožnila v počítačových učebnách vyplnit anonymní dotazník o rizikovém chování žáků pražských škol. Tento dotazník najdete na adrese www.prevence-praha.cz/limesurvey. Jistě víte, že počítačové učebny jsou pro naše studenty přístupné každý pracovní den cca do 16 hodin. Pokud chcete, můžete přijít tento dotazník vyplnit. Můžete ho však také vyplnit z domova. Dotazník je určen pro studenty ze všech tříd a bude přístupný do 25.11.

18.11.2016 - Autor: Martin Horyna- Komentáře: 1

Informace pro maturanty

V článku jsou informace pro studenty ze tříd maturitního ročníku.

11.10.2016 - Autor: Martin Horyna

Astronomický kurz a Logická olympiáda

Jako téměř každý rok připomínám našim šikovným studentům dvě zajímavé akce, na které se mohou v těchto dnech přihlásit.

Jedná se o Logickou olympiádu, soutěž pro ty, kteří si chtějí otestovat své logické myšlení a porovnat si ho s ostatními. Soutěží se v kategorii 2. stupeň ZŠ (u nás tedy 1. a 2. ročník šestiletého studia) a v kategorii SŚ. Registrace končí již 30.9.2016.

Dále je to dvouletý Astronomický kurz. Ten doporučuji našim studentům se zájmem o astronomii starším 15 let. Po absolvování tohoto kurzu lze pracovat na Štefánikově hvězdárně v Praze jako demonstrátor nebo pozorovatel. Kurz začíná 5.10., ale přihlásit se musíte předem.

26.09.2016 - Autor: Martin Horyna

Burza učebnic v učebnách 102 a 103

Vyhlašujeme burzu učebnic. Proběhne v úterý 13.9. od 13:40 do 14:30 v učebnách 102 a 103 a v jejich okolí. Pokud máte doma již nepotřené učebnice, přijďte a nabídněte je k prodeji. Pokud potřebujete nějakou učebnici koupit, přijďte se podívat, zda jí někdo nenabízí. Loňští absolventi budou o akci informování emailem.

05.09.2016 - Autor: Martin Horyna

Rozvrh 2016/17 - aktualizováno

Na webu byl zveřejněn rozvrh hodin pro školní rok 2016/17. 10.8. byly zveřejněny určité změny - označeno jako varianta 2.0.

23.07.2016 - Autor: Martin Horyna

Volitelné předměty, rozdělení do skupin

Informace o rozdělení studentů do skupin volitelných předmětů ve školním roce 2016/17.

20.06.2016 - Autor: Martin Horyna

Vyhledávání v článcích »
Chci publikovat článek »