Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Akce a dění

 • Lístky na hokej
  Hokejové utkání HC Sparta - Zlín jsem neobjednal. Byl malý zájem. Vždy potřebuji alespoň 20 zájemců. Tak snad příště. Penízky vám vrátím. Zastavte se prosím až 5.3. 2018... Hezké dny přeje P.E.
 • Dar ZOO Praha - "Puštík"
  Dobrý den, jako každý rok se snažíme vybrat penízky pro ZOO Praha. Podporujeme sovičku puštíka brýlatého (Pulsatrix perspicillata Latham 1790). Více o našem puštíkovi:zde Děkuji třídám 1.A, 1.B, 2.E a 4.E za dar pro našeho puštíka. Kolegové, kteří nás podporují mohou peníze nechat u hospodářky GVP. Studenty prosí: váš dar přineste do kab č. 123. Jsem s poděkováním P.E.
 • Schůze Studentského parlamentu
  Zítra 14.2. proběhne schůze Studentského parlamentu tradičně v 10:00 ve Studovně. Prosím přijďte. Děkuji
 • Testy profesionální oreintace
  Vážené studentky, vážení studenti, PhDr. Moravčíková onemocněla, proto se v úterý 13.2. ruší vyhodnocování testů profesionální orientace třídy 4.A a 4.B. Další informace získáte od třídních učitelů. Děkuji N.Brousilová
 • HC Sparta - rozhodující zápas
  Poslední zápas HC Sparta, který je věnovaný speciálně středním školám se na základě požadavku některých škol přesouvá z termínu 26. 2. na středu 28. 2. od 18.30 hodin, kdy se Sparta utká v nejdůležitějším zápase sezony s HC Aukro Zlín o postup do play off. Lístky (á 20 Kč) objednávejte u mne v kab. č.123... P.E.
 • AC Sparta zve GVP ligový fotbal
  Zdravím fanoušky ACS a nabízím lístky na domácí utkání (á 20 Kč) ACS - FC Zbrojovka Brno 3. 3. 2018, ACS - FK Dukla Praha 7. 4. 2018 ACS - FK Jablonec 21. 4. 2018 ACS - FC Fastav Zlín 5. 5. 2018. Termíny jsou známé. Časy utkání zatím nikoliv. Sledujte stránky ACS a objednávejte vstupenky u mne v kab.č. 123. Nejpozději však týden před utkáním. Hezké prázdniny přeje P.E.
 • 15.2. JÍDELNA - přednáškový den
  Na den konání celoškolní konference Na Pláni současnosti musely nastat úpravy v nabídce ŠJ. Všichni skončí dopolední blok v jednu chvíli. Veškeré objednávky na tento den jsou vymazány, objednat si musíte osobně v kanceláři ŠJ. Jídelníček(uzpůsobený akci): 1. kuřecí maso na paprice s těstovinou (servírováno v jídelně) 2. hovězí hamburger (do ruky - s sebou) Budete-li tento den zapojeni v organizaci konference a dílniček, využijte druhé možnosti. za vedení školní jídelny P. Im.

 • Pokud někdo ztratil na plese stříbrnou naušnici, může ji najít v kanceláři školy, jednu takovou jsme tam odevzdali. D.Kalinová
 • Velká prosba
  Nepůjčil by mi někdo na ples stříbrný párty flitrový klobouk? Ve škole jsem v pondělí do půl dvanácté. Díky Helena Vondráčková :-))
 • Biologická olympiáda A+B oprava
  omlouvám se - vypadla mi specifikace pro kategorii B tj. 1+2.roč. a 3.+4.roč i na tyto ročníky se samozřejmě moc těším - zápisové archy též na dveřích kabinetů IKT a u BI L.R.Friedl
 • Souhrnné zkoušky
  Rozpis souhrnných zkoušek
 • Ztráta flashky
  V pátek 19.1. se ztratila malá modrá flashka s nápisem silicon power. Možná místa výskytu 306, 307, 005. Prosím nálezce ať to odnese do kanceláře nebo na vrátnici. Děkuji.

Chci přidat Aktualitu »


Články

22. GVPFest

Milí studenti, absolventi, kolegové,
ve čtvrtek 26.4. od 18.30 proběhne 22. ročník tradičního studentského hudebního festivalu Gymnázia Na Vítězné pláni GVPFest v pražském Rock Café.
Letošní Fest bude součástí oslav padesátého výročí založení našeho gymnázia, a proto jsme pro vás připravili bohatší program než obvykle. Kromě kapel studentských a učitelských zahrají i některé kapely našich absolventů, a to na obou stageích Rock Café. Na spodní stage očekávejte tradiční program, na horní ( divadelní ) stage spíše komornější hudební uskupení.
A na co se můžete konkrétně těšit?

25.02.2018 - Autor:

Certifikáty FCE/CAE dorazily do školy!

Studenti, kteří skládali na naší škole mezinárodní zkoušky z angličtiny si mohou vyzvednout své certifikáty v kabinetu 124. Přijďte s občanským průkazem.  Poté certifikát okopírujte, nechte si úředně ověřit kopii a spolu se žádostí o nahrazení maturitní zkoušky, která je na Intranetu, odevzdejte do 31.3. pí. Plhákové. (Zprávu o výsledcích k vyzvednutí  mají u mne i neúspěšní kandidáti.)

22.02.2018 - Autor: Hana Znamenáčková

Okresní kolo olympiády v německém jazyce

Dne 13.2. se konalo  okresní kolo olympiády v německém jazyce. V kategorii III.A se zúčastnili Dagmar Lagodičová a Josef Zelinka. Oba reprezentovali naší školu se ctí a výsledek 2.místo Josefa a třetí místo Dagmar mluví za vše. Studentům gratulujeme a přejeme mnoho dalších, nejen studijních, úspěchů.

22.02.2018 - Autor: Irena Koller

Přímá demokracie ve Švýcarsku a jeho vztah k EU

Dne 15.2. se na gymnáziu Na Vítězné pláni uskutečnil každoroční přednáškový den. Na výběr bylo nesčetně zajímavých přednášek a mezi nimi i jedna, která byla věnována principům přímé demokracie ve Švýcarsku a o jeho vztahu k EU. Přednášejícím byl velvyslanec Švýcarské konfederace v České republice pan Dominik Furgler.

21.02.2018 - Autor: Matyáš Mattanelli- Komentáře: 1

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

Obvodní kolo ZO proběhlo 20.2. Za naši školu se ho zúčastnili Tomáš Fritzl ze 2.A v kategorii C, Jan Hofštetr ze 6.A a Jana Demjančuková ze 4.A v kategorii D. Největší radost nám udělal Tomáš Fritzl, který ve své kategorii vyhrál a postupuje do krajského kola. Ani ostatní studenti se v konkurenci z jiných škol neztratili a určitě získali cenné zkušenosti. Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy. Výsledkové listiny najdete na S:zeměpis.

21.02.2018 - Autor: Ivana Suchánková

Studentská odborná konference 2017/18

Připomínám všem studentům, kteří se přihlásili do letošního ročníku Studentské odborné konference, že nejzazší termín odevzdání práce je pondělí 5. března 2018. Odevzdávají se 2 vytištěné exempláře a jeden exemplář v elektronické podobě (CD).

18.02.2018 - Autor: Petr Svoboda

Přihlašování končí o půlnoci

Máte možnost provést poslední změny ve výběru přednášek a dílniček. Ráda bych upozornila na skutečnost, která mojí vinou nebyla zcela zřejmá, totiž že přednáška s názvem „Všechno, co jste kdy chtěli vidět o mozku“ je určena spíše starším studentům a vážným zájemcům o studium medicíny. Obracím se proto na studenty nižších ročníků s prosbou, zda by svoji volbu ještě nezvážili. Několik další informací dále v textu.

13.02.2018 - Autor: Helena Šilhánková

Pokyny na workshopy: Československo 38-89 a První pomoc

Doplňuji pokyn k workshopu na počítačovou hru Československo 38-89: Prosíme účastníky, aby si přinesli vlastní sluchátka.

A pokyn k workshopu na první pomoc: Nezapomeňte přijít v pohodlném oblečení, v němž vám nebude vadit lehnout si na zem. Nebudeme o věcech pouze mluvit - plavat nebo jezdit na kole se posloucháním a díváním také nenaučíte...

13.02.2018 - Autor: Matěj Král

Přednáška o čínské poezii a dílnička kickboxu - Přednáškový den 2018

Doplňujeme ještě důležité informace pro studenty, kteří si vybrali přednášku o čínské poezii nebo dílničku Kickboxu a sebeobrany!

12.02.2018 - Autor: Klára Vaňkátová a Anna Kapustová

Zeměpisná olympiáda 2017/18

Školního kola zeměpisné olympiády se letos zúčastnilo 11 soutěžících v kategorii C a 29 soutěžících v kategorii D. A jak to dopadlo?

12.02.2018 - Autor: Ivana Suchánková

Letní botanika v šumavských hvozdech

Milí zkušení i potenciální (cyklo)botanici, nezapomněla jsem na vás! Neformální prázdninové lenošivě biologické setkání letos proběhne na samotě v srdci Šumavy. Předběžně jsem zarezervovala jediný volný termín, tj. 25.8. - 1.9. 2018, a co nejdříve bych potřebovala rezervaci potvrdit. Hlaste se prosím na lenoska1@seznam.cz. Těším se na známé firmy i na ty, komu to třeba zatím nevyšlo.

09.02.2018 - Autor: Zuzana Lenochová

Přednáškový den 2018

Jak již pravděpodobně všichni víte, přednáškový den se letos uskuteční ve čtvrtek 15.2. Program a anotace k přednáškám a dílničkám najdete na adrese www.gvp.cz/konference, přihlašování bude spuštěno v neděli 11.2. ve 20.00 a ukončeno v úterý 13.2. o půlnoci. Další informace najdete v článku.

01.02.2018 - Autor: Helena Šilhánková

Skvělý úspěch studenta GVP v německé olympiádě

V letošním  obvodním kole olympiády v německém jazyce triumfoval student GVP. Tomáš Frizl z  2.A obsadil 1.místo a postupuje do krajského kola!! Tomášovi gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

31.01.2018 - Autor: Irena Koller

Pololetní hudební setkání

K pololetnímu vysvědčení vám můžeme i zahrát!  Ve středu 31.1. si můžete přijít poslechnout do školní jídelny studenty několika tříd, kteří si připravili krátký hudební program - skutečně jen malé hudební setkání. V čase 9:45 až 10:15 a 14:15 - 14:45 zahrají svým spolužákům ve školní jídelně. K odpolednímu setkání se bude servírovat malá sladká dobrota od našich skvělých kuchařek - cukrářek.

Jste srdečně zváni!

30.01.2018 - Autor: Pavla Imramovska

Den otevřených dveří na Pedagogické fakultě UK

Den otevřených dveří na Pedagogické fakultě UK  se koná 1.2. 2018. Místo konání akce: Magdalény Rettigové 4, Praha 1 Začátek akce: v 11:00 hodin Konec akce: v 16:00 hodin Program https://www.pedf.cuni.cz/PEDF-1281.html Více informací naleznete na:https://www.facebook.com/events/149046952545956/

28.01.2018 - Autor: Naďa Brousilová

Vyhledávání v článcích »
Chci publikovat článek »