Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Akce a dění

 • VoBaFo 2019 - výsledky
  Po odehrání zápasů, prosím o zapsání výsledků do tabulky na nástěnce u kab. č. 123. Průběžné výsledky základních skupin turnaje naleznete: zde. Další informace o turnaji jsou zde. Termín ukončení základní skupiny je 31.5.2019. Finále turnaje a SF bude 20. - 26. 6. 2019. Do finále postupuje pouze vítěz skupiny. Od této chvíle již můžete domlouvat zápasy. Hodně zdaru přeje P.E.
 • Vyhodnocení Testů profesionální orientace
  Vyhodnocení bude probíhat individuálně se školní psycholožkou v kab.č.121 - výchovné poradenství. Rozpis tříd: 4.A 21.2. 1.-6. hodinu 26.2. 1.-3. hodinu 4.B 19. 3. 1.-6. hodinu 21. 3. 1.-7. hodinu 4.C, 2.E, 2.F 7. 3. 1.- 8. hodinu
 • Rozlosování turnaje VoBaFo
  Los naleznete: zde. Výsledky zapisujte, prosím, do tabulek u kab.č.123. Termín ukončení základní skupiny je 31.5.2019. Do fínále postupuje pouze vítěz skupiny. Od této chvíle již můžete domlouvat zápasy. Hodně zdaru přeje P.E.
 • Ztráty a nálezy
  Pokud jste během maturitního plesu ztratili tričko nebo koště, tak přijďte do kabinetu č. 021. Možná tu máme právě to vaše. Ivana Suchánková
 • Školní kolo BiO A,B
  Ve středu 20.2. od 10.hodin se uskuteční v 205 školní kolo biologické olympiády pro ročníky čtyřletého a odpovídající šestiletého studia. Účastníci se musí zapsat na nástěnce vedle kabinetu bi 213, kvůli přípravě potřebného materiálu. S sebou plášť a psací potřeby. Těším se na šikovné biology, které čekají tři hodiny práce. M.L.
 • Biologicka olympiada kat. C
  Školní kolo biologické olympiády proběhne tento pátek 8.2. 3. a 4. vyučovací hodinu. Případní další zájemci prosím přihlaste se mailem na adrese friedl@gvp.cz Sraz účastníků v 10h před kabinetem IKT Těším se na vás, LRF
 • HC Sparta středním školám
  Opětovně nabízím a připomínám. Poslední 2 utkání věnované SŠ jsou tu. Pondělí 11. 2. 2019, 18.30: HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň, úterý 19. 2.2019, 18.30: HC Sparta Praha - HC Olomouc. Lístky do pátku u mne. Zdraví P.E.
 • Losování turnaje VoBaFo
  Vzhledem k akci našich vietnamských a čínských kamarádů a studentů, budeme losovat turnaj VoBaFo 2019 až v pátek 8.2. 2019 o hlavní přestávce ve studovně. Děkuji za trpělivost P.E.
 • VoBaFo 2019
  Dnes bylo ukončeno přihlašování do turnaje VoBaFo. Losování proběhne ve st 6.2. 2019 ve studovně GVP o hlavní přestávce. Při nasazení do losovacích košů byla zohledněna výkonnost v minulých ročnících. Vaše zařazení do losování naleznete: zde Hrajeme ve čtyřech základních skupinách o postup do pětičlenného červnového finále. Na své soupeře čeká obhájce trofeje třída 5.A. Hodně zdaru a sportovního štěstí přeje P.E.
 • Lístky na hokej
  Nabízím lístky na zápasy HC Sparta. Dne 11.2. Plzeň, 19.2. Olomouc, 27.2. Třinec... Máte-li zájem - zastavte se v kab. č. 123. Petr Erlebach
 • Nalezená košile a tričko
  Po nedělním nácviku na ples jsem nalezl v Lucerně bílou košili a černé triko. Majitel se může přihlásit v knihovně.
 • Ztracený tělocvik
  V pátek 25.1. jsem ztratil černý pytel Nike obsahující úbor na tělesnou výchovu: oranžový ručník, boty, trenky, ponožky a antiperspirant (ten jediný nebyl úplně mokrý ani úplně nesmrděl). Nechal jsem ho pravděpodobně v učebně 206 nebo v šatnách v 1. patře. Pokud ho někdo našel nebo zahlédl, prosím, kontaktujte mne na email: maresd@gvp.cz Děkuji

Chci přidat Aktualitu »


Články

Výsledky olympiády v německém jazyce - okresní kolo

A je tu další úspěch v okresním kole! Dne 6.2. proběhlo v Praze na  ZŠ Horáčkova okresní kolo Olympiády v německém jazyce v  kategorii II.B. Naše studentka z 2.A Kateřina Šmejkalová obsadila krásné 2. místo! Srdečně gratulujeme!

18.02.2019 - Autor: Irena Koller

Šachové klání pod barvami GVP

V pondělí 28. ledna se pětičlenný tým ve složení Petr Hollan (3.F), Martin Hollan (5.B), Jirka Vaněk (4.C), Kristián Melleš (6.B) a Jan Hykš (5.B) zúčastnil šachového turnaje pořádaného Základní školou u svatého Štěpána. Hrálo se sedm dvacetiminutových partií. V prvních pěti kolech náš tým exceloval bez jediné prohry. Můžeme se pyšnit i tím, že si nás Česká televize natočila jakožto průběžné vítěze. Bohužel poslední dvě kola nedopadla nejlépe a nakonec jsme se umístili na úctyhodném pátém místě. Šachový tým sice tentokrát nezvítězil, ale dosáhl úspěchu. Odkaz na reportáž ČT zde (jsme ve 23. minutě)

16.02.2019 - Autor: Kristián Melleš a Petr Hollan

Kam po maturitě

Vážení maturanti, v přehledu vám přeposílám informace z časopisu Kam po maturitě: Dne 28. 2. 2019 uzavírá příjem přihlášek 36 fakult veřejných a státních vysokých škol. Konkrétní termíny pro rok 2019 naleznete na http://vysokeskoly.com/kalendar-akci-1/. Dny otevřených dveří VŠ v únoru: https://www.kampomaturite.cz/kampomaturite/kdy-vysoke-skoly-poradaji-dny-otevrenych-dveri Jak vyplnit přihlášku na VŠ? Informace jsou na: https://www.kampomaturite.cz/kampomaturite/jak-vyplnit-prihlasku-na-vs-vos Jak udělat maturitu?Informace jsou na: https://www.kampomaturite.cz/statni-maturita-testy/

13.02.2019 - Autor: Naďa Brousilová

PAMĚŤ A VZPOMÍNKY aneb Skutečný příběh, který mě zaujal

Píšete rádi? Pak neváhejte a zašlete váš text do Literární soutěže:PAMĚŤ A VZPOMÍNKY aneb Skutečný příběh, který mě zaujal. Zadání: Napište skutečný příběh, který jste slyšeli vyprávět ze vzpomínek někoho z vašich blízkých či známých. Maximální délka textu je 1 strana A4. Velikost písma na PC nejméně 9, nejvíce 12. Uzávěrka soutěže: 29. 3. 2019. Příběhy posílejte elektronicky na e-mail: soutez@rostemesknihou.cz Došlé práce vyhodnotí odborná porota a prvních deset autorů prací v každé kategorii se může těšit na zajímavé ceny a na slavnostní vyhlášení na mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu Svět knihy Praha 2019 (9. - 12. 5. 2019). Vyhlášení proběhne v pavilonu Rosteme s knihou v pátek 10. 5. od 11:00 hodin. Další informace získáte na:http://www.rostemesknihou.cz/cz/o-kampani/aktuality/

13.02.2019 - Autor: Naďa Brousilová

Jazykové kurzy v zahraničí

Nadační fond manželů Livie a Václava Klausových pořádá jazykové kurzy v zahraničí.Projekt je určen studentům středních škol, kteří mají nárok na přídavky na dítě.Středoškoláci ve věku od 16 let mají možnost zúčastnit se nejčastěji dvoutýdenního kurzu angličtiny, němčiny či francouzštiny na jazykové škole v zahraničí. Uzávěrka pro příjem žádostí je 27.3.2019. Podrobné informace včetně přihlášky naleznete na webových stránkách http://nadacnifondklausovych.cz/Jazykove-kurzy-1/

13.02.2019 - Autor: N.Brousilová

Výsledky olympiády v německém jazyce - okresní kolo

V úterý proběhlo v Praze na gymnáziu E. Krásnohorské okresní kolo Olympiády v německém jazyce v nejvyšší kategorii III.A. Náš student z 5.A Vladimír Hořký obsadil krásné 3. místo! Srdečně gratulujeme!

31.01.2019 - Autor: Irena Koller

Matematická olympiáda

Matematické olympiády v kategorii Z9 (2.ročník šestiletého studia) se letos zúčastnilo 13 studentů. Pět z nich postoupilo do oblastního kola, které se konalo 30.1.2019. Do budovy Nového PORGu dorazili jen čtyři - Ondra Číž, Anton Dvorničenko, Tomáš Kasal a Martin Kubeš. Nejlépe se dařilo Ondrovi, který získal 20 z 24 bodů a obsadil tak krásné 3. - 4. místo. Gratuluji a účastníkům obou kol děkuji za účast. Opravdu mile mě překvapilo, kolik studentů bylo ochotných věnovat svůj volný čas matematice.

31.01.2019 - Autor: Ivana Suchánková

Dívčí florbalový tým opět mezi nejlepšími na KB Florbal ChallengeFlorbalové reprezentantky GVP - Klára Zelinková ("C"), Anežka Bakočová ("GK"), Veronika Balejová, Barbora Špačková, Kateřina Leinerová, Hana Pachmanová, Anna Kalibová a Šárka Humlová si poradily s nejlepšími týmy z Prahy. V krajském finále, kam postoupily v listopadu, vybojovaly 1. místo a zajistily si postup mezi nejlepší týmy ČR.
Podrobnosti z turnaje čtěte dále a hlavně držte palce v dalším kole!

30.01.2019 - Autor: Zdeňka Nedvědová

Zmatky kolem Youtube účtu školy

Rozhodl jsem se vyřešit trochu komplikovanou situaci s účtem naší školy na serveru Youtube. Podle mých znalostí je to takto. Existuje účet Gymnázium Na Vítězné pláni. Ten jsem před mnoha lety založil a díky tomu mám přístup k emailu, který je k tomuto účtu přidružen. Přístupové údaje k tomuto účtu jsem však sdílel s vícero dalšími lidmi, kteří tam nahrávali videa. Naposledy jsou tam nahraná videa z maturitního plesu 2018. Kdo je tam nahrál, to netuším. Včera jsem zjistil, že heslo k tomuto účtu, které jsem znal, nefunguje. Proto jsem toto heslo s využitím přidruženého emailu resetoval, a nyní ho tedy již znám. Pokud by někdo chtěl prostřednictvím tohoto youtube účtu publikovat další videa související s naší školou, např. video z letošního plesu, ať se mi ozve. Rád mu to umožním a těším se na spolupráci.

29.01.2019 - Autor: Martin Horyna

Konference Na Pláni současnosti 2019

V úterý 5. února 2019 proběhne 6. ročník již tradiční konference Na Pláni současnosti. Během dne plného přednášek a dalších aktivit se můžete těšit na významné odborníky z různých oborů - přírodovědce, lékaře, žurnalisty, ale i osobnosti mající zajímavý životní příběh.

24.01.2019 - Autor: Petra Kinclová a kol.

Úspěch v České lingvistické olympiádě

Studenti GVP se hned při své historicky první účasti v České lingvistické olympiádě zasloužili o výrazný úspěch.

23.01.2019 - Autor: Lukáš Borovička

Kapitoly z dějin filmu

Rádi bychom Vás opět pozvali do kina Ponrepo, kde od února pokračuje přednáškový cyklus Kapitoly z dějin (filmu). Přednášky probíhají jedenkrát za 14 dní v pondělí od 18:00 a jsou určeny všem zájemcům o film. Obzvláště je doporučujeme jako odbornou přípravu žákům ucházejícím se o studium filmových oborů na VŠ. Inspiraci mohou poskytnout také pedagogům, kteří ve výuce pracují (či chtějí pracovat) s filmy a filmovým médiem. Více informací naleznete na adrese nfa.cz/cz/vzdelavani/kapitoly/.

20.01.2019 - Autor: Matěj Forejt

Na týden vysokoškolákem!

Maturanti či studenti třetích ročníků, kteří přemýšlejí o studiu práva, ekonomie, politologie, mezinárodních vztahů nebo veřejné správy mohou zažít týden vysokoškolského života. Letos takový týden na CEVRO Institutu proběhne od 25. 2. do 1. 3. 2019. Účast v projektu je zdarma a pro uchazeče nijak závazná. Podmínky účasti: - zaslání vyplněné přihlášky nejpozději do 18. 2. 2019! - zodpovědný přístup a zájem o studium - souhlas střední školy účastníka s jeho zapojením do projektu (pokud nejsou jarní prázdniny) - kapacita projektu je omezena, účast je bezplatná Další informace naleznete na: www.cevroinstitut.cz.

20.01.2019 - Autor: N.Brousilová

Vyhledávání v článcích »
Chci publikovat článek »