Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


S námi se to podařilo - poděkování

V sobotu 11. května a v neděli 12. května se v Praze uskutečnil běžecký víkend Prague International Marathon (PIM), tedy včetně maratomu. S jeho přípravou a průběhem, jako dobrovolníci, pomáhali též následující studentky a studenti z našeho GVP:

13.05.2013 - Autor: Vladimír Roubíček - Komentáře: 0

Eliška Běnová (1.F), Karolína Kavanová (1.F), Johanka Soukupová (1.F), Leona Hrubcová (1.F), Gabriela Moslerová (2.B), Petr Matulík (2.E), Jakub Jun (2.E), Marek Moucha (2.E), Jiří Blažek (2.E), Nguyen Duc Thang (2.E), Jakub Kondelík (2.E), Petr Bergmann (2.E), ARMIN (2.F), Lenka Krausová (2.F), Petra Mahlová (3.A), Kristýna Brovdiy (3.A), Martina Reisnerová (3.A), Anna Bíziková (3.A), Nguyen Quijnh Giang (KVINKI)(3.B), Nováková Lucie (3.B), Nathalie Kramplová (4.A), Tereza Vařilová (4.A), Kateřina Urbanová (4.A), Alena Platilová (5.A), Zuzana Platilová (5.A), Daniela Příhodová (5.A)

Rád bych jim tímto poděkoval.
Předpokládám, že ve stejném, či dokonce ve větším počtu pomůžeme při poslední letošní akci PIM. Jedná se o Běh večerní Prahou, který se uskuteční v sobotu 7. září 2013.
O naši pomoc také projevil zájem organizační výbor WERUN PRAGUE, pořádající 10 km běh centrem Prahy. Tento běh se uskuteční začátkem září 2013.
 

Autor: Vladimír Roubíček


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
6 + 4 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • ztráty a nálezy
  Do "recyklační skříně" byly dány nalezené věci, které si již delší dobu nikdo nevyzvedl v kanceláři školy. Jeden zlatý předmět je tam ještě k vyzvednutí. Plháková
 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková