Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Klub mladého diváka 2013/2014

Vážení příznivci divadla,
Oznamuji vám, že se právě nyní můžete přihlásit do KMD. Začíná nová sezóna 2013/2014!

22.05.2013 - Autor: N. Brousilová - Komentáře: 0

Představení divadelní sezóny byla odehrána a zhlédnuta díky prof. P.Imramovské, která se snažila pro nás získat vždy zajímavé tituly, za což jí velmi děkujeme. Od příštího roku se budu těšit na zájem o divadelní představení a spolupráci já .

Zvu tedy všechny přátele divadla do nové divadelní sezóny 2013/14!

Přijďte si pro přihlášky do kabinetu č.208 k prof. Brousilové ( nejpozději do 29.5. 2013). Termín odevzdání přihlášek a členského poplatku (640 Kč) je 7.6. 2013.

Přihlášky vyzvedne zástupce KMD každé třídy (nikoliv jednotlivci!) a následně také za třídu odevzdá vyplněné přihlášky a vybrané členské poplatky.

Členství v KMD vám usnadní návštěvu divadla, vstupenky si sami objednáváte na lokální síti gymnázia (RozcestníkKMD). Máte možnost získat 6 představení, z nabídky několika titulů si vybíráte v daném období vždy jeden podle vlastního uvážení. Sledujte intranetové stránky školy a také nástěnku v prvním patře vedle školní knihovny.

Těším se na spolupráci s vámi!

 

Autor: N. Brousilová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
2 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková