Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


PARNÍK 2013 - ZMĚNA NALODĚNÍ!!!

Vzhledem k zvyšující se hladině vody ve Vltavě je nutné respektovat omezení plavby po řece v Praze. Musí dojít ke změně nástupního místa na parník Cecílie - 25. 6. 2013. Ruší se tedy nástup na nábřeží u Právnické fakulty v 19 hodin a přesouvá se na RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ (u Tančícího domu) ve 20 hodin. Plavba proběhne podle původního programu, tj. bude trvat dvě hodiny, bude ukončena opět na Rašínově nábřeží ve 22 hodin. Kdo nebude informován o změně nástupního místa a přijde k Právnické fakultě (nejpozději v 19 hodin), bude službou odkázán na Rašínovo nábřeží, kam se doufejme za hodinu přesune. 

Omluvte prosím nastalé komplikace, ale jsou v rukách vyšších. Děkujeme všem a těšíme se na parníku Cecílie na shledání.

25.06.2013 - Autor: Pavla Imramovská - Komentáře: 1

Autor: Pavla Imramovská


Komentáře

127.06.2013 - 20:11 - Autor: Anna Zubová 5.A

Myslím, že pod tímto článkem chybí jedna věc a já se do ní pustím jako první a nestydím se za to.

Děkuji za sebe i určitě za ostatní pouze nečinné účastníky parníku, Primy a Spirity, za příjemně strávený večer na Parníku GVP - Cecílii všem zainteresovaným, díky kterým jsme mohli tento večer strávit tak, jak jsme strávili.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
4 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.