Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Jeden svět v noci 2014

pátek 6. 12. na našem gymnáziu proběhne od 16.00 do 24.00 již tradiční filmový festival. Ve třech projekčních sálech (běžně známých jako místnosti č. 005, 104 a 105) budete moci v časech od 16, 18, 20 a 22 hodin sledovat filmy tří různých sekcí - dokumenty z historie, ze současného světa a (nejen studentské) filmy hrané. Po každé projekci budete mít možnost setkat se a diskutovat s velmi pozoruhodnými hosty – tvůrci filmů, historiky a jinými odborníky na jednotlivá témata. Více v článku nebo na facebooku.

12.11.2013 - Autor: Organizátoři festivalu - Komentáře: 0

Oproti minulému roku bude tentokrát na akci povinné vstupné 30 Kč, jež bude vstupenkou na všechny projekce a zároveň stravenkou na občerstvení (dostupné během akce ve studovně), které bude díky této malé změně daleko větší a potěší ještě více Vaše chuťové pohárky.

S ohledem na omezenou kapacitu sálů upozorňujeme na důležitost včasného zarezervování si místa na jednotlivých projekcích. Učinit tak můžete od čtvrtka 28. 11. do pátku 6. 12. vždy o velké přestávce ve druhém patře u automatů nebo na emailových adresách stehlikovaAndrea@seznam.cz a matejkral@email.cz.

Kdo si chce zajistit přednostní právo výběru filmů a zároveň si již nyní předplatit účast na festivalu jako takovém, může tak učinit již od čtvrtka 14. 11. v kabinetu č. 106 u Matěje Krále.

Případné dotazy můžete položit osobně nám (rozptýleni po celé budově GVP) či panu profesoru Královi (kabinet 106), v příspěvcích události na facebooku nebo na již zmíněných emailových adresách.

Konkrétní program jednotlivých sekcí se jmény hostů a ukázky jídelníčku občerstvení (k navnadění) brzy dodáme. Již předem ale můžeme slíbit, že se opět máte na co těšit!

Všichni studenti a profesoři gymnázia, ale samozřejmě i mimoškolní zájemci, jste srdečně zváni a těšíme se na Vás!

Vaši organizátoři,
Andrea Stehlíková, Šimon Tatíček - historická sekce, Zuzana Brožíková, Sylva Javůrková - filmová sekce, Monika Charousková, Tereza Vařilová - filmy ze současného světa, Jana Dostálová - vrchní kuchařka a pekařka  

Autor: Organizátoři festivalu


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
7 + 5 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • KMD
  Vážení divadelníci, kdo nemá objednán lístek na říjen, učiňte tak nejpozději do 24.9. přes intranet. Systém již funguje! Pokud si představení nezvolíte, bude vám přidáno to, které zbyde. N.Brousilová
 • POPRASK volejbal
  Prosím hráče a hráčky volejbalu o schůzku v pondělí 23.9. 2019 v 9.40 hod. u kab.č. 123. Hrací den - kluci ut 24.9. 2019 a dívky st 25.9. 2019 od 8.00 na Meteoru. Prosím domluvení nominace hráček s Alenou Novotnou 6.A a Lindou Kulišovou 6.B. Případně se uvidíme až na schůzce. Kluky povedou do boje zkušení hráči ze 4.E Šimon Odvárko a Sebastián Toplak. Děkuji moc P.E.
 • Holandština
  První hodina holandštiny (nizozemštiny) na škole proběhne ve středu 25. září od osmé hodiny v učebně 102. Prosím ještě ty, kdo se chtějí přidat do Klubu nizozemštiny, aby mi napsali na jun@gvp.cz. Budu se těšit, JJ.
 • Florbalový projekt KB FLORBAL CHALLENGE 2019/2020
  Prosím hráče florbalu narozené od 1.1.2002 do 31.12.2004, kteří chtějí reprezentovat školu, aby mne kontaktovali. Sestavuji team na KB FLORBAL CHALLENGE. GVP je zaregistrována. Zdravím, děkuji a těším se na vás. P.E.
 • Keramika
  Studenti se zájmem o keramiku se sejdou na první schůzce 4.10.2019 ve 14:40 hod. před keramickou dílnou v přízemí školy vedle VV. Na všechny zájemce se těší P.E.
 • KMD
  Přihlášky do KMD budu vybírat již jen 9.9., 11.9. a přidávám poslední den 12.9.2019! Přijďte s vyplněnou přihláškou a s penězi do kab.208. Představení na říjen si vyberete osobně u mne v kab.č.208. Přijďte i vy, kteří jste již zaplatili. N.Brousilová
 • Knihovna bude uzavřená!
  Příští týden je knihovna uzavřena. Knihy lze pouze vracet. Otevřeno bude až 13.9. od rána. Knihovník.
 • Missing Power Plug For Laptop
  I lost a laptop power plug yesterday. Last seen at my desk in room 207. Other possible locations are rooms 105, 203, 214. ---------------------------- Včera jsem ztratil napájecí kabel notebooku. Naposledy viděl u mého stolu v učebně 207. Další možná umístění jsou místnosti 105, 203, 214.
 • Maturitní zkoušky
  Rozvrh podzimních maturitních zkoušek 3.9. a 4.9.2019
 • Komisionální zkoušky srpen 2019
  Rozpis komisionálních zkoušek v srpnu 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis může být ještě v průběhu srpna aktualizován.