Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


#throwbackkonference2014

Škola od půl deváté, fronta u infostánku, tukové zásoby, ,,Vráťa“ z Plasticů, řízek s chlebem, levitující transformeři či africká hudba linoucí se celou budovou. Shrnout letošní přednáškový den Na pláni současnosti do jednoho slova je naprosto nemožné.

25.02.2014 - Autor: Šimon Novák - Komentáře: 0

Letošní ročník byl výjimečný nejen svou nezaměnitelnou atmosférou, ale i širokou škálou přednášek a dílniček, ze kterých jste si vy, budoucí elita národa, mohli vybrat to, co vás zajímá. A že to nebylo jednoduché! Po spuštění přihlašovacího systému se na intranetu odehrál nelítostný boj, který měl málem za následek pád školní sítě. Díky pohotovému dreamteamu organizátorů byla však pohroma zažehnána a přípravy na velký den mohly dále pokračovat… Po vystřižení devítistého devadesátého devátého evaluačního dotazníku, odklizení poslední lavice a připravení táců pro Muffiány nám bylo jasné, že úspěch toho velkého dne, který se zapíše do našich životů a dějin školy, je nevyhnutelný. Den konference působil jako každý jiný. ,,Vystupte, prosím, ve směru jízdy!“, skleněný kolos, zrádné turnikety, pastelové skřínky. Každý však cítil jisté napětí, pocit obavy. ,,Co mě čeká, bude mě to bavit?“ Při vstupu do prvního patra však všem muselo být jasné, že tento den bude jedinečný. V prostorách zázemí, chodeb a učeben již netrpělivě vyčkával pantheon odborníků a legend, který byl svým výkladem a důvtipem připraven uspokojit každého zvídavého studenta. Pravděpodobnost, klonování, prokrastinace, Zeman, Romové, vodiče, totalita…. Tato témata po celé dopoledne z naší školy tvořila jakési epicentrum veškeré lidské moudrosti. O to zajímavější však byla afterparty, která se konala kde jinde než v hosty milovaném zázemí, kde všichni pozvaní vášnivě debatovali. Odpolední program, věnovaný dílničkám, se již nesl v poklidnějším duchu. Zpoza dveří bylo opět možno slyšet mnoho zvuků – lehké vrzání fluoresencenčního mikroskopu, hlasité výkřiky Buongiorno či úpěnlivé kvílení účastníků Krav MaGy.Co na závěr napsat? Celý organizátorský dreamteam pevně doufá, že jste si tento úspěšný ročník užili, a věří, že se příští rok se stejným úkolem popasuje opět na jedničku.

Autor: Šimon Novák


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
7 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.