Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


#throwbackkonference2014

Škola od půl deváté, fronta u infostánku, tukové zásoby, ,,Vráťa“ z Plasticů, řízek s chlebem, levitující transformeři či africká hudba linoucí se celou budovou. Shrnout letošní přednáškový den Na pláni současnosti do jednoho slova je naprosto nemožné.

25.02.2014 - Autor: Šimon Novák - Komentáře: 0

Letošní ročník byl výjimečný nejen svou nezaměnitelnou atmosférou, ale i širokou škálou přednášek a dílniček, ze kterých jste si vy, budoucí elita národa, mohli vybrat to, co vás zajímá. A že to nebylo jednoduché! Po spuštění přihlašovacího systému se na intranetu odehrál nelítostný boj, který měl málem za následek pád školní sítě. Díky pohotovému dreamteamu organizátorů byla však pohroma zažehnána a přípravy na velký den mohly dále pokračovat… Po vystřižení devítistého devadesátého devátého evaluačního dotazníku, odklizení poslední lavice a připravení táců pro Muffiány nám bylo jasné, že úspěch toho velkého dne, který se zapíše do našich životů a dějin školy, je nevyhnutelný. Den konference působil jako každý jiný. ,,Vystupte, prosím, ve směru jízdy!“, skleněný kolos, zrádné turnikety, pastelové skřínky. Každý však cítil jisté napětí, pocit obavy. ,,Co mě čeká, bude mě to bavit?“ Při vstupu do prvního patra však všem muselo být jasné, že tento den bude jedinečný. V prostorách zázemí, chodeb a učeben již netrpělivě vyčkával pantheon odborníků a legend, který byl svým výkladem a důvtipem připraven uspokojit každého zvídavého studenta. Pravděpodobnost, klonování, prokrastinace, Zeman, Romové, vodiče, totalita…. Tato témata po celé dopoledne z naší školy tvořila jakési epicentrum veškeré lidské moudrosti. O to zajímavější však byla afterparty, která se konala kde jinde než v hosty milovaném zázemí, kde všichni pozvaní vášnivě debatovali. Odpolední program, věnovaný dílničkám, se již nesl v poklidnějším duchu. Zpoza dveří bylo opět možno slyšet mnoho zvuků – lehké vrzání fluoresencenčního mikroskopu, hlasité výkřiky Buongiorno či úpěnlivé kvílení účastníků Krav MaGy.Co na závěr napsat? Celý organizátorský dreamteam pevně doufá, že jste si tento úspěšný ročník užili, a věří, že se příští rok se stejným úkolem popasuje opět na jedničku.

Autor: Šimon Novák


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
1 + 4 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • KMD
  Vážení divadelníci, kdo nemá objednán lístek na říjen, učiňte tak nejpozději do 24.9. přes intranet. Systém již funguje! Pokud si představení nezvolíte, bude vám přidáno to, které zbyde. N.Brousilová
 • POPRASK volejbal
  Prosím hráče a hráčky volejbalu o schůzku v pondělí 23.9. 2019 v 9.40 hod. u kab.č. 123. Hrací den - kluci ut 24.9. 2019 a dívky st 25.9. 2019 od 8.00 na Meteoru. Prosím domluvení nominace hráček s Alenou Novotnou 6.A a Lindou Kulišovou 6.B. Případně se uvidíme až na schůzce. Kluky povedou do boje zkušení hráči ze 4.E Šimon Odvárko a Sebastián Toplak. Děkuji moc P.E.
 • Holandština
  První hodina holandštiny (nizozemštiny) na škole proběhne ve středu 25. září od osmé hodiny v učebně 102. Prosím ještě ty, kdo se chtějí přidat do Klubu nizozemštiny, aby mi napsali na jun@gvp.cz. Budu se těšit, JJ.
 • Florbalový projekt KB FLORBAL CHALLENGE 2019/2020
  Prosím hráče florbalu narozené od 1.1.2002 do 31.12.2004, kteří chtějí reprezentovat školu, aby mne kontaktovali. Sestavuji team na KB FLORBAL CHALLENGE. GVP je zaregistrována. Zdravím, děkuji a těším se na vás. P.E.
 • Keramika
  Studenti se zájmem o keramiku se sejdou na první schůzce 4.10.2019 ve 14:40 hod. před keramickou dílnou v přízemí školy vedle VV. Na všechny zájemce se těší P.E.
 • KMD
  Přihlášky do KMD budu vybírat již jen 9.9., 11.9. a přidávám poslední den 12.9.2019! Přijďte s vyplněnou přihláškou a s penězi do kab.208. Představení na říjen si vyberete osobně u mne v kab.č.208. Přijďte i vy, kteří jste již zaplatili. N.Brousilová
 • Knihovna bude uzavřená!
  Příští týden je knihovna uzavřena. Knihy lze pouze vracet. Otevřeno bude až 13.9. od rána. Knihovník.
 • Missing Power Plug For Laptop
  I lost a laptop power plug yesterday. Last seen at my desk in room 207. Other possible locations are rooms 105, 203, 214. ---------------------------- Včera jsem ztratil napájecí kabel notebooku. Naposledy viděl u mého stolu v učebně 207. Další možná umístění jsou místnosti 105, 203, 214.
 • Maturitní zkoušky
  Rozvrh podzimních maturitních zkoušek 3.9. a 4.9.2019
 • Komisionální zkoušky srpen 2019
  Rozpis komisionálních zkoušek v srpnu 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis může být ještě v průběhu srpna aktualizován.