Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


GVP open air jam session vol.1

Ve středu 4.6.2014 se v odpoledních až podvečerních hodinách (pokud počasí dovolí) uskuteční velmi neformální hudební setkání kantorů, studentů a čerstvých absolventů GVP za účelem volného muzicírování pro radost vlastní a případně i radost kolemjdoucích.

29.05.2014 - Autor: Martin Šmíd - Komentáře: 5

Celá akce má podtitul rozloučení maturantů s GVP a zván je každý, kdo má rád hudbu rozličných žánrů, kdo se sám občas či dokonce pravidelně zmocní nějakého hudebního nástroje (ten je pak důrazně vyzýván k účasti aktivní) nebo prostě ten, kdo si s chutí zazpívá a poslechne některou z písní. O kvalitu se budou starat takoví hudebníci jako Viktor Šebo, Lenka Zahradníková, Ríša Klíma, Zuzka Kosařová, Gabča Moslerová, Michal Barchánek (harmonikové intermezzo) a řada dalších. O to, aby úroveň nebyla zas až příliš vysoká se budu starat především já, tak doufám, že ve svém snažení nezůstanu osamocen a několik nadšených hudebních amatérů mě v mém úsilí podpoří. Svou účast přislíbila i jedna ze sester Havelkových :-) 

Program : pondělí - návrh na výslednou podobu play-listu a jeho tisk (během dne - kabinet Bi)

středa : 15.00 sladění a rozehřátí na pozemcích školy

středa : 16.00 přesun na Vyšehrad 

středa : večer možno pokračovat na after-party (místo bude upřesněno)        

   

Autor: Martin Šmíd


Komentáře

129.05.2014 - 16:23 - Autor: Vítězslav Derka

Výborný nápad!

229.05.2014 - 16:43 - Autor: Martin Šmíd

Bohužel není můj. A možná právě proto je výborný :-)
Každopádně doufám, že Tvůj mohutný hlas nebude chybět.

329.05.2014 - 22:24 - Autor: Martina Popelářová

príma!!:) Doufejme,že Perun bude stát při nás a bude konec dešťům!!

430.05.2014 - 09:05 - Autor: Martin Šmíd

Trochu přitopíme pod kotlem a odkryjeme instrumantální karty : budou tu kytary, housle, harmonika, flétna, mandolína, snad nějaké perkuse a teď nově potvrzené i violoncello.

530.05.2014 - 09:09 - Autor: Martin Šmíd

A k počasí - akce se uskuteční, i když Perun nepoleví. Útočiště nám poskytne některá z tříd, čímž by se pole hudebníků mohlo rozrůst ještě o klavíristy, pro které na Vyšehradě uplatnění najdeme asi stěží.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
2 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Knihovna jde do finále!!!
  Knihovna bude otevřena od 22.-25.6. od 7.30 do 14.00. Pokud nebude knihovník přítomen, nechte knihy u třídního nebo na vrátnici. Děkuji
 • KMD - vrácení peněz
  Milí divadelníci, v kanceláři školy si každý předplatitel KMD vyzvedne peníze za neuskutečněná představení, odvolaná kvůli koronavirové krizi. U paní hospodářky Šimkové se zastavte kdykoli do konce školního roku, denně od 8 do 13 hodin. Děkuji Pavla Imramovská
 • Doplatek zájezdu na Korsiku
  Jak jsme již avizovali, zájezd na Korsiku byl přeložen na termín 5.-13.9. Pokud bude situace stále příznivá, je pravděpodobné, že se v daném termínu uskuteční. Prosíme tedy o doplatek na nadační účet do konce června. Pod svým VS, který vám byl již přidělen, posílejte doplatek 9 600 Kč. Pokud máte dotazy, kontaktujte mě nebo prof. Bártovou.
 • VoBaFo 2020
  Letošní turnaj VoBaFo je zrušen. Vaše přihlášky zůstávají v platnosti. Skupiny též platí. Doplníme je o další zájemce. Zejména z řad prvních ročníků. Bohužel přijdeme o "Souboj Titánů" turnaje 6.A a 4.E, do kterého v minulém ročníku promluvila 3.E. Těším se na vás a maturantům hodně zdaru u maturity i u přijímací zkoušky na VŠ přeje P.E.
 • KMD
  Vážení divadelníci, jak jsem Vás již informovala, letošní sezona skončila, a proto Vám budu vracet peníze za představení, která jste nezhlédli. Maturantům budu vracet peníze během maturitního týdne (11.6.-17.6.) , ostatním studentům pravděpodobně na začátku nového školního roku. Novou sezonu začneme také až v září. Těšme se na nová divadelní představení. N. Brousilová
 • Morava pro 5.ABC
  Naše výprava "Za Lovci mamutů" byla v termínu 27.5. - 31.5. 2020 zrušena. Když bude zájem, můžeme jet na podzim. Více po návratu do školy. V případě zrušení akce budou peníze vráceny. Případně pište, volejte:-) Držte se P.E.
 • 11.5. knihovna otevřena
  Dne 11.5. bude knihovna otevřena ráno mezi 9.00 a 11.00. Pokud máte zájem o výpůjčky, napište mi předem, knihy vám připravím. Knihovník.
 • Online exkurze na Jaderce
  Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze (FJFI) nabízí možnost online navštívit termojaderný fúzní reaktor - tokamak Golem, který provozuje. Průvodcem bude Vojtěch Svoboda z katedry fyziky FJFI, který je hlavním vedoucím tohoto zařízení. Online návštěva s přednáškou se uskuteční už tento čtvrtek 23. dubna 2020 od 10.00 hodin na Facebooku Jaderky. FJFI chystá také další videopřenosy - z těch nejbližších to bude představení štěpného jaderného reaktoru VR-1 Vrabec a laboratoří katedry jaderné chemie.
 • Zájezd na Korsiku se odkládá
  Zájezd na Korsiku, který se měl uskutečnit v červnu, se samozřejmě odkládá. Pokud by to situace umožnila, posunul by se na září. Pokud ne, byl by zrušen a zálohy vráceny.
 • SOČ 2020
  Studenti, kteří by se chtěli letos účastnit soutěže SOČ - nechť komunikují s paní Sobkovou: sobkova@ddmpraha.cz. Předpokládejte, že jste ze školního kola postoupili v dané kategorii z 1. místa. Pokud budete potřebovat moji pomoc, kontaktujte mě nejlépe telefonicky, všichni máte moje číslo. Helena Vondráčková
 • LYŽAŘSKÝ KURZ ZRUŠEN
  V souladu s nařízením Vlády ČR je lyžařský kurz tříd 2.E a 2.F v termínu 28.3. - 4.4. zrušen. Bude-li to možné, bude se kurz konat v náhradním termínu v příštím školním roce. Z.Ordoš Nedvědová
 • Pro maturanty - certifikáty
  Vzhledem k tomu, že škola bude od středy 11. 3. 2020 úplně uzavřena, přineste žádosti o nahrazení maturitní zkoušky certifikátem až po skončení tohoto karanténního opatření. Plháková