Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


GVP open air jam session vol.1

Ve středu 4.6.2014 se v odpoledních až podvečerních hodinách (pokud počasí dovolí) uskuteční velmi neformální hudební setkání kantorů, studentů a čerstvých absolventů GVP za účelem volného muzicírování pro radost vlastní a případně i radost kolemjdoucích.

29.05.2014 - Autor: Martin Šmíd - Komentáře: 5

Celá akce má podtitul rozloučení maturantů s GVP a zván je každý, kdo má rád hudbu rozličných žánrů, kdo se sám občas či dokonce pravidelně zmocní nějakého hudebního nástroje (ten je pak důrazně vyzýván k účasti aktivní) nebo prostě ten, kdo si s chutí zazpívá a poslechne některou z písní. O kvalitu se budou starat takoví hudebníci jako Viktor Šebo, Lenka Zahradníková, Ríša Klíma, Zuzka Kosařová, Gabča Moslerová, Michal Barchánek (harmonikové intermezzo) a řada dalších. O to, aby úroveň nebyla zas až příliš vysoká se budu starat především já, tak doufám, že ve svém snažení nezůstanu osamocen a několik nadšených hudebních amatérů mě v mém úsilí podpoří. Svou účast přislíbila i jedna ze sester Havelkových :-) 

Program : pondělí - návrh na výslednou podobu play-listu a jeho tisk (během dne - kabinet Bi)

středa : 15.00 sladění a rozehřátí na pozemcích školy

středa : 16.00 přesun na Vyšehrad 

středa : večer možno pokračovat na after-party (místo bude upřesněno)        

   

Autor: Martin Šmíd


Komentáře

129.05.2014 - 16:23 - Autor: Vítězslav Derka

Výborný nápad!

229.05.2014 - 16:43 - Autor: Martin Šmíd

Bohužel není můj. A možná právě proto je výborný :-)
Každopádně doufám, že Tvůj mohutný hlas nebude chybět.

329.05.2014 - 22:24 - Autor: Martina Popelářová

príma!!:) Doufejme,že Perun bude stát při nás a bude konec dešťům!!

430.05.2014 - 09:05 - Autor: Martin Šmíd

Trochu přitopíme pod kotlem a odkryjeme instrumantální karty : budou tu kytary, housle, harmonika, flétna, mandolína, snad nějaké perkuse a teď nově potvrzené i violoncello.

530.05.2014 - 09:09 - Autor: Martin Šmíd

A k počasí - akce se uskuteční, i když Perun nepoleví. Útočiště nám poskytne některá z tříd, čímž by se pole hudebníků mohlo rozrůst ještě o klavíristy, pro které na Vyšehradě uplatnění najdeme asi stěží.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
2 + 4 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Komisionální zkoušky srpen 2019
  Rozpis komisionálních zkoušek v srpnu 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis může být ještě v průběhu srpna aktualizován.
 • Superfinále VoBaFo 2019 pro 3.E
  Po výsledcích Vo 1:2, Ba 30:20 a Fo 7:4 vítězí celkově 2:1 třída 3.E. Gratuluji a děkuji všem za účast. Hezké prázdniny přeje P.E.
 • VoBaFo 2019 pro 3.E
  Dvacátý ročník turnaje VoBaFo ovládla 3.E, druhé místo patří 2.E, třetí jsou obhájci prvenství z posledních tří ročníků 5.A. Výsledkový servis je: zde. Děkuji účastníkům soutěže a všem co mi pomáhali. Velký dík patří též zvukařům a Hance Znamenáčkové za skvěle řízenou volejbalovou část. Těším se na další ročník. Sportu zdar! P.E.
 • VoBaFo superfinále
  Všechny příznivce míčově-herního trojboje zvu na superfinále VoBaFo 2019. Výběr učitelů bude hrát s vítězem turnaje třídou 3.E. Hrací den je úterý 25.6. 2019 od 8.00 hod. na sportovištích GVP. P.E.
 • Nález peněz
  Poctivá nálezkyně odevzdala finanční hotovost do kanceláře školy v přízemí.
 • Beach volejbalistky slaví titul
  Gratuluji Aleně Novotné 5.A a Lindě Kulišové 5.B k zisku titulu mistrně ČR v beach volejbalu. Holky jste skvělé! Děkuji vám za skvělou reprezentaci školy. P.E.
 • komisionální zkoušky
  Rozpis komisionálních zkoušek 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis bude průběžně aktualizován o další komisionální zkoušky.
 • British Day 15.6.2019
  Pokud ještě nemáte plány na tuto sobotu, můžete se vydat do Dolních Břežan! Velvyslanectví Spojeného království zde pořádá akci s názvem Zažijte Velkou Británii a Jízdu Slunovratu, na kterou vás srdečně zve. Zábavný program včetně hudby, divadla, sportu, kulinářské show, pikniku, to vše od 10 - 20 hod. Inna Kortli
 • Finále VoBaFo
  Vedení soutěže se dohodlo na změně obsazení finále soutěže. 3.A odjíždí do Švýcarska a tak nastoupí druhý v pořadí tj. třída 2.E. P.E.
 • Klauzurní práce z fyziky
  Klauzurní práce z fyziky pro 3.E, 3.F, 5.A, 5.B se píše v úterý 11.6. 2019 od 8:00 v učebnách 302 - 314 dle rozpisu na dveřích učebny. Ke klauzurní práci si donesou žáci kalkulačky a psací potřeby. Tabulky pro každého žáka budou distribuovány centrálně, tj. v každé třídě jich bude dostatečné množství. Klauzurní práce je povinná, dostavte se včas. Držím všem palce. F.S.
 • Písemná práce z matematiky pro 2.A, 2.B
  Písemná práce z matematiky pro 2. A, 2. B se píše v pondělí 10.6.2019 od 8:20 ve třídách 303 a 314 (2.A), 304 a 306 (2.B) dle rozpisu na dveřích uvedených učeben. Žáci si přinesou psací a rýsovací potřeby. Kalkulačky nejsou povoleny. Práce je plánována na 70 minut čistého času. F.S.
 • Beach volejbalistky vítězí
  Naše děvčata Linda Kulišová 5.B a Alena Novotná 5.A zvítězila 30.5. 2019 v beach volejbalovém turnaji POPRASK. Držte palce, 18.6. 2019 jedeme na mistrovství České republiky do Chodova u Karlových Varů. Děvčata nejsou bez šancí ani na tomto turnaji. Hodně zdaru přeje P.E.