Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


GVP open air jam session vol.1

Ve středu 4.6.2014 se v odpoledních až podvečerních hodinách (pokud počasí dovolí) uskuteční velmi neformální hudební setkání kantorů, studentů a čerstvých absolventů GVP za účelem volného muzicírování pro radost vlastní a případně i radost kolemjdoucích.

29.05.2014 - Autor: Martin Šmíd - Komentáře: 5

Celá akce má podtitul rozloučení maturantů s GVP a zván je každý, kdo má rád hudbu rozličných žánrů, kdo se sám občas či dokonce pravidelně zmocní nějakého hudebního nástroje (ten je pak důrazně vyzýván k účasti aktivní) nebo prostě ten, kdo si s chutí zazpívá a poslechne některou z písní. O kvalitu se budou starat takoví hudebníci jako Viktor Šebo, Lenka Zahradníková, Ríša Klíma, Zuzka Kosařová, Gabča Moslerová, Michal Barchánek (harmonikové intermezzo) a řada dalších. O to, aby úroveň nebyla zas až příliš vysoká se budu starat především já, tak doufám, že ve svém snažení nezůstanu osamocen a několik nadšených hudebních amatérů mě v mém úsilí podpoří. Svou účast přislíbila i jedna ze sester Havelkových :-) 

Program : pondělí - návrh na výslednou podobu play-listu a jeho tisk (během dne - kabinet Bi)

středa : 15.00 sladění a rozehřátí na pozemcích školy

středa : 16.00 přesun na Vyšehrad 

středa : večer možno pokračovat na after-party (místo bude upřesněno)        

   

Autor: Martin Šmíd


Komentáře

129.05.2014 - 16:23 - Autor: Vítězslav Derka

Výborný nápad!

229.05.2014 - 16:43 - Autor: Martin Šmíd

Bohužel není můj. A možná právě proto je výborný :-)
Každopádně doufám, že Tvůj mohutný hlas nebude chybět.

329.05.2014 - 22:24 - Autor: Martina Popelářová

príma!!:) Doufejme,že Perun bude stát při nás a bude konec dešťům!!

430.05.2014 - 09:05 - Autor: Martin Šmíd

Trochu přitopíme pod kotlem a odkryjeme instrumantální karty : budou tu kytary, housle, harmonika, flétna, mandolína, snad nějaké perkuse a teď nově potvrzené i violoncello.

530.05.2014 - 09:09 - Autor: Martin Šmíd

A k počasí - akce se uskuteční, i když Perun nepoleví. Útočiště nám poskytne některá z tříd, čímž by se pole hudebníků mohlo rozrůst ještě o klavíristy, pro které na Vyšehradě uplatnění najdeme asi stěží.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
1 + 3 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Nález
  Poctivý nálezce odevzdal v kanceláři školy (přízemí) finanční hotovost.
 • SVL - video
  Video z úspěšného vystoupení naší volejbalové reprezentace: zde P.E.
 • SVL Chodov podruhé
  Nabízím fotogalerii z prvního turnaje Středoškolské volejbalové ligy:zde. Kompletní výsledkový servis naleznete: zdeP.E.
 • POPRASK florbal
  Letošní turnaj POPRASK florbal se začíná hrát 4. 11. 2019. Rozlosování budeme znát po 25.10. 2019. Sledujte, prosím, intranet. Děkuji P.E.
 • Mock testy FCE/CAE
  Pro studenty, kteří se zúčastnili cvičných testů z angličtiny 4.10.: podrobné hodnocení ústní části máte u mne (kabinet 124), přijďte si je vyzvednout. Výsledky ostatních částí dostanete mailem. Připomínám, že přihlašování k reálným zkouškám není NIJAK organizováno školou. HZ
 • Dny geografie na PřF UK
  Jste srdečně zváni na tradiční listopadové Dny geografie na Albertově, které letos proběhnou ve dnech 11.-15.11.2019 v budově děkanátu Přírodovědecké fakulty UK. Více informací a program přednášek a aktivit naleznete na adrese: https://bit.ly/2IAwwG4
 • Volejbalový reparát na výbornou
  Náš volejbalový výběr vykročil pravou nohou ve Středoškolské volejbalové lize. V ranní rozcvičce jsme porazili přesvědčivě G Kralupy. S nejlepším výběrem naší skupiny - Libercem jsme hráli vyrovnaně a výsledek 0:2 je až příliš krutý. Další soupeři již počítali jen ztráty. GVP - Hořovice 2:0 a sebevědomý PORG porážíme též 2:0. Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci školy. Držte se P.E.
 • prodloužení ISIC karty
  Již je možné prodloužit platnost stávajících ISIC karet do 31. 12. 2020. Prosím pokladníky tříd, přijďte si do kanceláře č. 115 pro seznamy ISIC karet žáků, kteří si mohou platnost prodloužit známkou za 180 Kč. Plháková
 • Středoškolská volejbalová liga
  Příznivci šestkového smíšeného volejbalu se radují. SVL je tu. Náš výběr vedený Sebastiánem Toplakem a doplněný mistrní ČR v beachvolejbalu Lindou Kulišovou se pokusí o volejbalový reparát. První ze tří turnajů hrajeme v pondělí 7.10. 2019 na Chodově. Tak držte palečky. Hodně zdaru přeje P.E.
 • Mock testy FCE/CAE
  Sraz studentů, kteří se přihlásili k mock testům, je v pátek 4.10. v 9:45 v učebně 307. Platba 500,- v hotovosti na místě. Přijďte včas, je nutné dodržet plánovaný harmonogram zkoušky. HZ
 • KMD
  Vážení členové KMD, nabídka představení na listopad je již zveřejněna. Objednávání vstupenek - již přes intranet - začíná 4.10. a končí 10.10. 2019. N.Brousilová
 • KMD
  Vstupenky na říjen jsou pro vás připraveny od pondělí 30.9. 2019. Přijďte si je vyzvednout. První představení se koná již 3.10.2019!