Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Volejbalové debly - výsledky

Letošní volejbalové debly byly plné překvapení. Někteří se zranili už před zahájením turnaje a na palubovku nenastoupili vůbec, jiní se zranili v průběhu a uvolnili svá místa ve finálových bojích jiným dvojicím. Tak se do předkola finálové skupiny dostali Jurka Kováčik s Kristýnou Cabalovou a příští rok si díky letošnímu úspěchu myslí na finálovou účast.

V důsledku letošní neúčasti klíčových hráčů (M. Š. a T. Č.) zaznamenala finálová skupina oproti loňskému roku drobné změny. První účast na turnaji a hned celkové čtvrté místo připadlo Martinu Špačkovi s Maruškou Blahákovou a pasovali se tak do role silných soupeřů do přištích let. Třetí místo, stejně jako loni, vybojovali Lukáš Procházka s Terkou Kotlasovou, druhou příčku obsadila dvojice Milan Martínek a Kačka Pazderová a první místo opět získal pár Ríša Klíma a Market Majdáková.

Vítězům gratulujeme a těšíme se na na příští rok.

28.12.2014 - Autor: Tamara Čučková - Komentáře: 0

Autor: Tamara Čučková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
1 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.