Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Pozvánka Historického klubu GVP (9.3.2015)

Historický klub GVP si dovoluje pozvat zájemce z řad studentů i pedagogů na přednášku Michala Lebdušky: „Euromajdan rok poté“. Přednáška a následná diskuse, která se koná u příležitosti prvního výročí revoluce na Ukrajině, proběhne v pondělí 9. března od 14:30 v učebně č. 105. Všichni zájemci jsou srdečně zváni!

03.03.2015 - Autor: Petr Svoboda - Komentáře: 0

Michal Lebduška je absolventem GVP. Vystudoval mezinárodní teritoriální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde nyní pokračuje v magisterském programu Balkánská, euroasijská a středoevropská studia. Absolvoval též studijní pobyty na Ševčenkově univerzitě v Kyjevě, Lvovské národní univerzitě I. Franka a na UCL v Londýně. V současné době působí jako analytik Výzkumného centra Asociace pro mezinárodní otázky, spolupracuje též s Českou televizí.

Autor: Petr Svoboda


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
10 + 2 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.