Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Čeština je i můj jazyk

Milí studenti, zapojte se do tvůrčí a literární soutěže a vyhrajte ceny!

14.04.2015 - Autor: Naďa Brousilová - Komentáře: 0

Soutěžní kategorie:

Žáci a studenti (Češi i cizinci) mají možnost zapojit se do soutěže ve třech odlišných kategoriích. Dvě jsou literární a jsou určené pro jednotlivce, třetí soutěžní kategorie je multimediální a je určena pro skupiny 3-5 žáků a studentů.

- Ztraceno v překladu (povídka/ esej/ báseň). Literární kategorie pro jednotlivce určená žákům 7. tříd ZŠ – 4. ročníků SŠ.

- Planeta Škola (video/ animace/ fotoreportáž). Multimediální kategorie pro tří až pětičlenné skupiny určená žákům 7. tříd – 4. ročníků SŠ, z nichž je alespoň jeden spolužák nebo spolužačka cizinec.

Uzávěrka soutěže je 30. 4. 2015. První tři nejlepší příspěvky ve všech kategoriích budou odměněny věcnými cenami. Výherci mohou získat tablet, čtečku nebo MP3 přehrávač. Skupiny dostanou poukaz na nákup elektroniky dle svého výběru. Všichni ocenění navíc obdrží knihy z nakladatelství Baobab.

Výsledky soutěže budou slavnostně vyhlášeny během mezinárodní konference METY, která se uskuteční v pražském Goethe Institutu, dne 15. června 2015. Ceny zde budou výhercům slavnostně předány. Bližší informace u prof.Brousilové,kab.č.208

Autor: Naďa Brousilová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
9 + 1 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.