Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Pomůcky na maturitní písemky

V článku najdete přehled povolených pomůcek pro maturitní písemky a termíny, kdy je třeba tyto pomůcky odevzdat ke kontrole.

15.04.2015 - Autor: Martin Horyna - Komentáře: 0

Upozorňuji naše maturanty, že ke zkoušce z matematiky je povolena kalkulačka bez grafického režimu, řešení rovnic a úprav algebraických výrazů. Kalkulačka nesmí vykreslovat grafy, nesmí zjednodušovat algebraické výrazy obsahující proměnnou a nesmí počítat kořeny algebraických nebo jiných rovnic. Prosím, obstarejte si vyhovující kalkulačku. Kalkulačky označené jménem a učebnou, kde budete zkoušku konat, odevzdejte 29.4.2015 do 10:00 do kanceláře asistentky ředitele č. 115. Kalkulačky budou zkontrolovány a dostanete je zpět na začátku zkoušky. Pokud chcete používat vlastní tabulky, odevzdejte je také. Škola však zajistí dostatečný počet tabulek do každé učebny.

Při didaktickém testu z českého jazyka a cizího jazyka nejsou povoleny žádné pomůcky.

Pro písemnou práci z českého jazyka jsou povolena Pravidla českého pravopisu, do kterých není nic dopisováno. I tato pravidla je potřeba odevzdat ke kontrole 29.4.2014 do 10:00 do kanceláře asistentky ředitele č. 115. Pravidla musí být na obalu opatřena štítkem se jménem studenta a číslem učebny, kde bude konat zkoušku.

Pro písemné práce z cizího jazyka je povolen překladový slovník, který neobsahuje gramatickou část, nebo je tato část zalepena tak, že ji nelze použít. Slovníky odevzdávejte ke kontrole 29.4.2014 do 10:00 do kanceláře asistentky ředitele č. 115. Také slovníky musí být na obalu opatřeny štítkem se jménem studenta a číslem učebny, kde bude konat zkoušku.

Škola zajistí, že v každé učebně, kde zkoušky probíhají, bude k dispozici jeden slovník resp. jedna Pravidla českého pravopisu ke krátkodobému zapůjčení.

Informaci o tom, v které učebně maturujete, máte v pozvánce, kterou jste dostali emailem. Pokud nemáte pozvánku k dispozici, můžete se (po přihlášení) najít v tomto seznamu. Pro vyhledání konkrétního jména v seznamu, doporučuji použít vyhledávacího nástroje prohlížeče (obvykle Ctrl+F).

Autor: Martin Horyna


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 10 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • POPRASK volejbal
  Prosím hráče a hráčky volejbalu o schůzku v pondělí 23.9. 2019 v 9.40 hod. u kab.č. 123. Hrací den - kluci ut 24.9. 2019 a dívky st 25.9. 2019 od 8.00 na Meteoru. Prosím domluvení nominace hráček s Alenou Novotnou 6.A a Lindou Kulišovou 6.B. Případně se uvidíme až na schůzce. Kluky povedou do boje zkušení hráči ze 4.E Šimon Odvárko a Sebastián Toplak. Děkuji moc P.E.
 • Holandština
  První hodina holandštiny (nizozemštiny) na škole proběhne ve středu 25. září od osmé hodiny v učebně 102. Prosím ještě ty, kdo se chtějí přidat do Klubu nizozemštiny, aby mi napsali na jun@gvp.cz. Budu se těšit, JJ.
 • Florbalový projekt KB FLORBAL CHALLENGE 2019/2020
  Prosím hráče florbalu narozené od 1.1.2002 do 31.12.2004, kteří chtějí reprezentovat školu, aby mne kontaktovali. Sestavuji team na KB FLORBAL CHALLENGE. GVP je zaregistrována. Zdravím, děkuji a těším se na vás. P.E.
 • Keramika
  Studenti se zájmem o keramiku se sejdou na první schůzce 4.10.2019 ve 14:40 hod. před keramickou dílnou v přízemí školy vedle VV. Na všechny zájemce se těší P.E.
 • KMD
  Přihlášky do KMD budu vybírat již jen 9.9., 11.9. a přidávám poslední den 12.9.2019! Přijďte s vyplněnou přihláškou a s penězi do kab.208. Představení na říjen si vyberete osobně u mne v kab.č.208. Přijďte i vy, kteří jste již zaplatili. N.Brousilová
 • Knihovna bude uzavřená!
  Příští týden je knihovna uzavřena. Knihy lze pouze vracet. Otevřeno bude až 13.9. od rána. Knihovník.
 • Missing Power Plug For Laptop
  I lost a laptop power plug yesterday. Last seen at my desk in room 207. Other possible locations are rooms 105, 203, 214. ---------------------------- Včera jsem ztratil napájecí kabel notebooku. Naposledy viděl u mého stolu v učebně 207. Další možná umístění jsou místnosti 105, 203, 214.
 • Maturitní zkoušky
  Rozvrh podzimních maturitních zkoušek 3.9. a 4.9.2019
 • Komisionální zkoušky srpen 2019
  Rozpis komisionálních zkoušek v srpnu 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis může být ještě v průběhu srpna aktualizován.