Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Volitelné předměty (2)

Dnes byly provedeny některé změny v nabídce volitelných předmětů. Podrobnosti jsou dále v článku.

22.04.2015 - Autor: Martin Horyna - Komentáře: 0

Maturitní ročník

Z nabídky byly vyřazeny 2 předměty s nízkým počtem studentů: Seminář filozofie a religionistiky a Estetika. Vyřazením je ohrožen i seminář Literatura a film, ale třeba se sem přesune někdo ze zrušené Estetiky. Bylo rozhodnuto, že předměty Úvod do deskriptivní geometrie a Kapitoly z fyziky - Moderní fyzika budou otevřeny i s 11 studenty. Prosím studenty, aby doplnili svoji volbu do konce týdne, tedy do 26.4.

Předmaturitní ročník

Z nabídky volitelných předmětů pro předmaturitní ročník byly odstraněny předměty, o které studenti projevili minimální zájem. Prosím ty studenty, jejichž předmět byl zrušen, aby se do neděle 26. 4. přihlásili na jiný. Příští týden budou z nabídky vyřazeny další předměty, na které nebude přihlášen dostatečný počet studentů

Autor: Martin Horyna


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 3 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.