Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Výstava mé umělecké tvorby - SMART ART

Milí studenti, profesoři a rodiče. Moc rád bych Vás chtěl pozvat na výstavu mé umělecké tvorby s názvem SMART ART.

18.10.2015 - Autor: Kristián Mensa - Komentáře: 0

Tento rok jsem strávil studiem ve Spojených Státech, kde jsem měl možnost se kreativně rozvíjet ve všech směrech. Jedním z nich bylo právě umění. Mé ilustrace jsou zaměřeny na kreativní užití každodenních předmětů a s troškou fantazie jim pak dávám nový a nevšední význam. Z pomeranče je pak už třeba želva a z preclíku meditující mnich. Více o mně a mé tvorbě naleznete na webu mrkriss.com.

Momentálně jsem studentem 4.A a letos pořádám svojí první výstavu mých ilustracích v Dolních Břežanech. Tímto bych Vás tam všechny moc rád a srdečně pozval.

Autor: Kristián Mensa


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
10 + 6 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.