Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Maturiťák za 100.000Kč

Chcete zažít nezapomenutelný maturitní ples? Chcete si ho užít na maximum, i když nejste v maturitním ročníku? Chcete se i v obyčejném pražském klubu cítit jako na Ibize? Stačí jen pár kliků!

24.10.2015 - Autor: Rozálie Nováková - Komentáře: 0

Nebojte se, nemusíte klikovat! Stačí jen pomoci třídě 4.F, která se účastní soutěže rádiové stanice Evropa 2, několika hlasy na internetu.

Pokud si na těchto stránkách (http://www.evropa2.cz/php/maturitak/index.php) najdete fotku GVP (přibližně na 99. místě), dejte až 5 hlasů denně zdarma přes facebook, nebo pošlete SMS za 10, 40 nebo 80Kč, čímž zašlete 10, 40 nebo 80 hlasů. Pomůžete nejen nám, vašim věrným spolužákům, ale i sobě - my rozhodně nebudeme tak sobečtí, že bychom celých sto tisíc syslili pro sebe! Jestli tedy chcete 25. 1. 2016 zažít pořádnou party jak na Ibize, pomozte a hlasujte!
Vaše třída 4.F

 

Autor: Rozálie Nováková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 10 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.