Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Výsledky školního kola zeměpisné soutěže Pražský glóbus 2015

Ve čtvrtek 22.10. proběhlo na GVP školní kolo již tradiční zeměpisné soutěže Pražský glóbus. Celkem se v obou níže uvedených kategoriích zúčastnil úctyhodný počet studentů - 61. Přehled hlavních výherců uvádíme dále v článku.

05.11.2015 - Autor: Petr Svoboda - Komentáře: 0

Kategorie B ( mladší studenti, tj. 1.+ 2.ročník šestiletého studia):
Zúčastnilo se 14 studentů, max. počet bodů 105,5.

1. Mojšová Alina 2. B (69,5 b.)
2. Polanecká Julie 1. B (64,5 b.)
3. Šídlová Magdalena 2. B (61 b.)

 

Kategorie C (starší studenti):
Zúčastnilo se 47 studentů, max. počet bodů 44.

1. Michal Vojtěch 3. A (27 b.)
2. Azilinon Michael 3. C (26 b.)
3. Kashcheev Artem 3. C (25,5 b.)


Krajské kolo, kam postupuje vždy pouze první z každé kategorie, se uskuteční koncem listopadu. O přesném termínu a dalších podrobnostech budou studenti (Mojšová Alina a Michal Vojtěch) zavčas informováni. Kompletní výsledkovou listinu včetně autorského řešení naleznete na www školy na S/zemepis/pražský globus.
Rád bych jménem organizátorů vítězům co nejsrdečněji pogratuloval a všem soutěžícím poděkoval za aktivní účast, které si jako učitelé nesmírně vážíme.

 

Autor: Petr Svoboda


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
2 + 3 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková