Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Informace k FCE/CAE zkouškám...

... získáte na workshopu v pátek 7.10. Pořádá jej agentura Cambridge Park, která organizuje a zadává zkoušky na naší škole. Jak maturanti zajisté vědí, lze těmito úspěšně složenými zkouškami nahradit profilovou část maturity z angličtiny. Více informací v článku.

22.09.2016 - Autor: Hana Znamenáčková - Komentáře: 0

Workshopy proběhnou 3., 4. a 5. vyučovací hodinu v učebně 005. Třetí hodinu je tématem zkouška FCE, čtvrtou hodinu CAE, workshopy jsou pro maturitní třídy a účastníci jsou automaticky uvolněni z vyučování. Pátou hodinu je informativní workshop pro studenty seminářů FCE a CAE v předmaturitních  třídách a jakékoli jiné zájemce z nižších ročníků.

Dozvíte se nejenom obecné informace o zkouškách, ale i praktické tipy k ústním a písemným částem od dlouholetého zkoušejícího, rodilého mluvčího. Účast rozhodně doporučuji!

Zároveň jsme dostali příslib termínů pro vlastní konání zkoušek u nás ve škole, termíny by měly být 10.12. pro FCE a 7.1. pro CAE /i když nic není zatím písemně potvrzeno/.

Autor: Hana Znamenáčková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
9 + 5 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.