Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Chcete vidět LAMBORGHINI, BENTLEY?

Pojeďte s námi od 3.3. - 4.3. 2017 na tradiční fyzikální zahraniční exkurzi.

12.01.2017 - Autor: Vondráčková - Komentáře: 0

Myslím, že jako obvykle bude program nabitý informacemi a zážitky. Cílem je obohatit a rozšířit vaše technické znalosti, i když můžete shlédnout i další neméně zajímavé "pamětihodnosti".

Chystáme se do muzea i do výroby v továrně Zeiss v Jeně (výrobce nejlepších optických přístrojů na světě! www.zeiss.de), dále přejedeme do Magdeburgu (Otto von Guericke a Magdeburské koule,  je zde poslední stavba světoznámého architekta Hundertwassera Zelená citadela), kde přespíme a druhý den se přesuneme do Autostadtu poblíž Wolfsburgu. (www.autostadt.de). V odpoledních hodinách se přesuneme do Drážďan, kde se jen na skok zastavíme v Primarku.

Na bližší podrobnosti se přijďte zeptat do kab.208.

Autor: Vondráčková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
6 + 4 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Ztracený penál
  Ahoj, ztratil jsem můj modrý penál v učebně 304 po 4.hodine 14.6. Obsahoval 2 zelené a 2 červené propisky, a jednu tužku a úhloměr. Nálezce dostane odměnu 5Kč. Jestli někdo ví kde je, ať ho buď dá do učebny 304 nebo mě kontaktuje na Lomoz@gvp.cz. Díky
 • Do školy na kole - výhra
  Gratuluji svému cykloteamu k celkovému vítězství v kategorii Cykloškola roku 2018 v rámci výzvy Do školy na kole. Jako výhru získáváme stojan na kola značky ABUS. Děkuji všem za účast. P.E.
 • Vobafo finále 2018 - rozpis
  Rozpis finále 2018 naleznete: zde Kdyby se našel fotograf ochotný zdokumentovat naše snažení, tak budu moc rád. Hodně zdaru přeje P.E.
 • Ztráty a nálezy
  Vodáci GVP, power bank nalezená 4.6. 2018 v kempu Poslední štace v Boršově nad Vltavou je k vyzvednutí v kab. č. 123. P.E.
 • Pohřešované dopravní značení
  Ve světle ztráty nepochybně legálně nabytých kuželů zmizivších třídě 3.C hlásí se též třída 5.A o SVOU taktéž PO PRÁVU nabytou značku omezující rychlost na pozemní komunikaci na 70 km/h. Kdokoli jest s jejím osudem seznámen, nechť vypomůže k jejímu nalezení.
 • Doplatek Švédsko
  Prosím o zaplacení doplatku do konce června. Vondráčková