Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Osud automatů

Kafe? Teplá voda? Všechno bude!

13.01.2017 - Autor: Ekoškola - Komentáře: 1

Bez kafe se škola zvládá těžko. A ještě k tomu když ho není kde koupit. Máme ale dobrou zprávu, do měsíce by to mělo být možné. Fairtrade automat bude tedy zachráněn! S ním i ty další, nebojte.

Taky se vám stalo, že z vodního automatu netekla horká voda? To by se také mělo změnit. Nový zdroj teplé vody je v řešení, tak nezoufejte!

Autor: Ekoškola


Komentáře

117.01.2017 - 14:37 - Autor: Lenochová Zuzana

Jen pro upřesnění dodávám, že všechny tyto pozitivní změny proběhnou v režii vedení školy a Ekoškola s nimi nemá (skoro) nic společného :)

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
7 + 3 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.