Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Letní botanika i letos???

Ano! Pro strach máme uděláno a navíc jsme flexibilní - takže i o letošních letních prázdninách je neformální cyklo-botanická exkurze v plánu. Bližší informace čtěte v článku.

26.01.2017 - Autor: Zuzana Lenochová - Komentáře: 0

Aby bylo všechno jednodušší, konat se bude na chalupě bývalé členky pedagogického sboru GVP Jany Boháčové. Chalupa se nachází v Jelencích u Berounky (https://mapy.cz/s/1lKQw), její kapacia je 13 míst v chalupě a nepočítaně míst ve stanu na zahradě. Vaří se na kamnech, dvouplotýnce a ohništi, koupe se v řece nebo civilizovaně v koupelně. Obchod s omezeným sortimentem je přímo ve vsi, vybavenější pak 2 km od chalupy. Zatím jsou ve hře dva termíny - od 24. do 30. 7. nebo od 29. 7. do 4. 8. 2017 - a o tom, ve kterém se v Jelencích sejdeme, rozhodne váš zájem vyjádřený předběžným přihlášením na nástěnce vedle kabinetu biologie (č. 213). Těším se na léto, kytičky, kolo a hlavně na vás!

Autor: Zuzana Lenochová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
5 + 10 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.