Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


GVP PHURTY

Milé spolužačky a spolužáci,
srdečně bychom vás chtěli pozvat na 3. ročník GVP PHURTY. Akce se bude konat v pátek 24. února 2017 od 20:00 v klubu Zephyr. Maturanti si užijou poslední pořádnou párty před tím, než se horlivě začnou učit na maturitu. Absolventi příjdou zapít úspěšně ukončené zkouškové a štastný vstup do letního semetru. Můžete se těšit na tradiční turnaj v Pongu, akční ceny drinků, tombolu o zajímavé ceny a hlavně další nezapomenutelnou Phurty!

Vstupenky můžete zakoupit ještě ve středu 22.2. o velké přestávce ve 2. patře za předprodejní cenu nebo na místě za plnou cenu.

Cena vstupenek:
V předprodeji ................................ 79 Kč
Na místě ....................................... 99 Kč

21.02.2017 - Autor: Saša Krivosheev - Komentáře: 0

Autor: Saša Krivosheev


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
9 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.