Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Beseda s Danem Horynou

Srdečně zveme zájemce z řad studentů i pedagogů na besedu s Danem Horynou. Beseda je určena zejména pro studenty maturitních a předmaturitních ročníků, nicméně mladší studenti jsou též zváni.

Dan Horyna byl rockovou legendou osmdesátých let minulého století, zpíval v kapelách Vitacit, Pumpa a Merlin. Rovněž byl i nadějným mladým atletem. Ovšem problémy s minulým režimem a hlavně pak i několikrát se opakující závislost na pervitinu, se kterou bojoval mnoho let, jeho život zkomplikovaly, dokonce jej o něj málem i připravily. Pomoc našel až během pobytu v léčebně Červený Dvůr. Dnes působí jako vyhledávaný existenciální terapeut, vyznává buddhismus a sám aktivně pomáhá drogově i alkoholově závislým lidem.

Přednáška a následná beseda se uskuteční dne 20.12. ve studovně 2. a 3. vyučovací hodinu.

14.12.2017 - Autor: J. Věšínová a studenti sem. ψ - Komentáře: 0

Autor: J. Věšínová a studenti sem. ψ


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
4 + 2 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Ztracený penál
  Ahoj, ztratil jsem můj modrý penál v učebně 304 po 4.hodine 14.6. Obsahoval 2 zelené a 2 červené propisky, a jednu tužku a úhloměr. Nálezce dostane odměnu 5Kč. Jestli někdo ví kde je, ať ho buď dá do učebny 304 nebo mě kontaktuje na Lomoz@gvp.cz. Díky
 • Do školy na kole - výhra
  Gratuluji svému cykloteamu k celkovému vítězství v kategorii Cykloškola roku 2018 v rámci výzvy Do školy na kole. Jako výhru získáváme stojan na kola značky ABUS. Děkuji všem za účast. P.E.
 • Vobafo finále 2018 - rozpis
  Rozpis finále 2018 naleznete: zde Kdyby se našel fotograf ochotný zdokumentovat naše snažení, tak budu moc rád. Hodně zdaru přeje P.E.
 • Ztráty a nálezy
  Vodáci GVP, power bank nalezená 4.6. 2018 v kempu Poslední štace v Boršově nad Vltavou je k vyzvednutí v kab. č. 123. P.E.
 • Pohřešované dopravní značení
  Ve světle ztráty nepochybně legálně nabytých kuželů zmizivších třídě 3.C hlásí se též třída 5.A o SVOU taktéž PO PRÁVU nabytou značku omezující rychlost na pozemní komunikaci na 70 km/h. Kdokoli jest s jejím osudem seznámen, nechť vypomůže k jejímu nalezení.
 • Doplatek Švédsko
  Prosím o zaplacení doplatku do konce června. Vondráčková