Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


FOKUS Václava Moravce

Studenti Gymnázia Na Vítězné pláni se zúčastní dne 13. 2. 2018 jako diváci živého vysílání diskusního pořadu České televize Fokus. Téma večera je TOTALITA. Hosté večera budou: Jiří Padevět - spisovatel a nakladatel, Nina Špitálníková - koreanistka, Kamila Moučková - televizní hlasatelka, Jiřina Šiklová - socioložka, Martin Milan Šimečka - spisovatel a novinář. Natáčení se bude odehrávat v nové budově Národního muzea. Přítomnost na místě 18:45, předpokládaný konec natáčení 21:30. Máte-li zájem se ke skupině našich studentů (již přihlášených) přidat, přihlaste se v kanceláři zástupců Pavle Imramovské do 1. 2.  Před prázdninami je potřeba seznam účastníků přímého přenosu odeslat do ČT. Krátká schůzka se pak uskuteční v pondělí 12. 2. o velké přestávce.

26.01.2018 - Autor: Pavla Imramovska - Komentáře: 0

Autor: Pavla Imramovska


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 2 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.