Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Možnosti pro studenty

Na začátku školního roku se hlavně vysoké školy předhánějí v nabídkách programů pro středoškoláky. Zde je přehled nabídek, které nám zatím dorazily. Vyberte si.

TALNET
Juniorská univerzita: přírodovědně lékařské zaměření, humanitně společenské zaměření
FEL ČVUT
Přednášky z moderní fyziky 2018 na MFF UK
Začni si s přírodovědou
24 hodin s FF UK
Astronomický kurz

Astronomický kurz je tradiční akce Planetária Praha a Štefánikovi hvězdárny na Petříně. Kurze je dvouletý. Po absolvování teorie v planetáriu pokračuje dalším rokem na hvězdárně. Absolventi kurzu mohou pracovat na hvězdárně jako demonstrátoři nebo zde provádět vlastní pozorování. Vřele doporučuji zájemcům o astronomii starším 15 let.

11.09.2018 - Autor: Martin Horyna - Komentáře: 0

Autor: Martin Horyna


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
4 + 4 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • VoBaFo přihlášky
    Připomínám, že přihlašování do turnaje končí 31.1. 2019. Nedílnou součástí přihlášky je platba startovného 100 Kč. Za tyto peníze nakupuji hlavní cenu pro vítěze turnaje. Na vaše přihlášky se těší P.E.
  • ŠKOLNÍ JÍDELNA
    Pozor!!!poslední odhlášky obědů lze v tomto kalednářním roce udělat nejpozději do 17. 12. Ve čtvrtek 20. 12. - den divadelního představení - zde přítomni maturanti (nácvik plesu) budou vymazány všechny elektronické objednávky oběda na tento den. Pokud chcete obědvat, je třeba osobně navštívit kancelář školní jídelny a tam si oběd objednat. Vařit se bude určitě, ale jen jedno menu.
  • HAPPY nabídka
    Slevové kartičky do prodejny HAPPY sport určené na nákup vybavení na hory jsou k vyzvednutí v kab. č. 123. Nabídka platí pro všechny zájemce z řad studentů i pedagogů. Kartičku můžete využívat i opakovaně. HAPPY lyžování přeje Petr Erlebach