Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Informační seminář k FCE/CAE zkouškám

Informační schůzka se uskuteční v pátek 21.9., je určena přednostně maturantům, další informace v článku...

14.09.2018 - Autor: Hana Znamenáčková - Komentáře: 0

Třetí vyučovací hodinu bude členem agentury Cambridge Park představena zkouška FCE z organizačního a obsahového hlediska, já dodám informace organizačního rázu z pohledu naší školy. To samé se uskuteční čtvrtou vyučovací hodinu pro zkoušku CAE. Akce proběhne v místnosti 005, je určena pro maturanty a studenty předmaturitních seminářů FCE. Vážní zájemci z nižších ročníků, přihlaste se, prosím, u mne (kabinet 124) , důvodem je kapacita místnosti. Seminář je školní akce, účastníci jsou uvolněni z výuky. Buďte dochvilní.

Autor: Hana Znamenáčková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
7 + 5 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • VoBaFo přihlášky
    Připomínám, že přihlašování do turnaje končí 31.1. 2019. Nedílnou součástí přihlášky je platba startovného 100 Kč. Za tyto peníze nakupuji hlavní cenu pro vítěze turnaje. Na vaše přihlášky se těší P.E.
  • ŠKOLNÍ JÍDELNA
    Pozor!!!poslední odhlášky obědů lze v tomto kalednářním roce udělat nejpozději do 17. 12. Ve čtvrtek 20. 12. - den divadelního představení - zde přítomni maturanti (nácvik plesu) budou vymazány všechny elektronické objednávky oběda na tento den. Pokud chcete obědvat, je třeba osobně navštívit kancelář školní jídelny a tam si oběd objednat. Vařit se bude určitě, ale jen jedno menu.
  • HAPPY nabídka
    Slevové kartičky do prodejny HAPPY sport určené na nákup vybavení na hory jsou k vyzvednutí v kab. č. 123. Nabídka platí pro všechny zájemce z řad studentů i pedagogů. Kartičku můžete využívat i opakovaně. HAPPY lyžování přeje Petr Erlebach