Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Obvodní kolo piškvorkového turnaje

Před nedávnem se odehrál na Gymnáziu Budějovická. turnaj v piškvorkách. Z naší četné reprezentace uspěl jeden tým, více info ve článku.

23.11.2018 - Autor: Josef Lát - Komentáře: 0

Dne 20. Listopadu se zúčastnila hvězdná reprezentace naší školy turnaje v piškvorkách. Obvodní kolo se každoročně koná na Gymnáziu Budějovická. Letos se z naší školy vypravily dokonce 4 týmy. Pro jeden z nich to byla druhá, tedy již tradiční účast, a také to bylo vidět na výsledcích. Tým ve složení Matyáš Vlk, Alena Novotná, Vladimír Hořký, Josef Lát a také Michal Straka dokázal ukořistit druhé, postupové místo. Jediný tým na který byli moc krátcí byla reprezentace z Postupické. Na fotografii je zmíněný tým "Nejnezkvazidiagonalizovávatelnější" společně s paní ředitelkou gymnázia a jeden z organizátorů

 

Autor: Josef Lát


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
9 + 1 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • VoBaFo přihlášky
    Připomínám, že přihlašování do turnaje končí 31.1. 2019. Nedílnou součástí přihlášky je platba startovného 100 Kč. Za tyto peníze nakupuji hlavní cenu pro vítěze turnaje. Na vaše přihlášky se těší P.E.
  • ŠKOLNÍ JÍDELNA
    Pozor!!!poslední odhlášky obědů lze v tomto kalednářním roce udělat nejpozději do 17. 12. Ve čtvrtek 20. 12. - den divadelního představení - zde přítomni maturanti (nácvik plesu) budou vymazány všechny elektronické objednávky oběda na tento den. Pokud chcete obědvat, je třeba osobně navštívit kancelář školní jídelny a tam si oběd objednat. Vařit se bude určitě, ale jen jedno menu.
  • HAPPY nabídka
    Slevové kartičky do prodejny HAPPY sport určené na nákup vybavení na hory jsou k vyzvednutí v kab. č. 123. Nabídka platí pro všechny zájemce z řad studentů i pedagogů. Kartičku můžete využívat i opakovaně. HAPPY lyžování přeje Petr Erlebach