Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Knihovna jde do finále!!!

Vážení čtenáři,
blíží se konec školního roku! Do pátku 21.6. jste povinni odevzdat knihy, které jste si zapůjčili z knihovny. Někteří je mají půjčené i velmi dlouho...Připomínám, že výpůjční doba jsou 4 týdny. Pokud se stane, že knihu nenajdete, požaduji stejnou knihu. Přes prázdniny se knihy nepůjčují!!! Po prázdninách najdete v knihovně množství nových krásných knih z velkorysých darů kolegů Marka Fajfra a Daniely Kalinové a samozřejmě klasiku pro maturitní četbu a další knihy z nových nákupů. Chodit do knihovny se vyplatí! Váš knihovník

17.06.2019 - Autor: Vítězslav Derka - Komentáře: 0

Autor: Vítězslav Derka


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
5 + 9 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.