Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Poděkování za nominaci do soutěže Zlatý Ámos

Milí studenti,
ráda bych vám poděkovala za nominaci do soutěže Zlatý Ámos. Byla jsem opravdu velmi potěšena a moc si toho vážím. Moje nominace je také důsledek toho, že učím snaživé a bystré žáky, kteří mě motivují k tomu, abych na sobě sama pracovala.

16.01.2020 - Autor: Lucie Kozderková - Komentáře: 0

Dále bych chtěla poděkovat Elišce Kubíkové, Martinu Rumlerovi a Jakubu Vackovi, kteří mě doprovodili do regionálního kola a velmi pěkně se snažili obhájit moji nominaci tak, abych postoupila do semifinále. Jejich obhajoba byla pečlivá, milá, osobní, ale i tak jsme skončili těsně před branami postupu, což ale považuji za úspěch a naše velké vítězství. Moc vám všem děkuji za důvěru a možnost účasti ve Zlatém Ámosovi.

Autor: Lucie Kozderková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 9 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.