Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Vložit/editovat článek
Napiš výsledek (Ochrana proti spamu).Krátký popis článku (max. 280 znaků) bude zobrazen pod nadpisem na titulní stránce webu. Podle něj se uživatelé rozhodnou, zda budou číst zbytek článku nebo ne. Popis by měl čtenáře informovat o obsahu článku a motivovat k jeho přečtení. Měl by být napsán jako jeden odstavec:


Textový obsah článku. Uživateli je zobrazen až po kliknutí na nadpis článku. Pro editaci textu článku je přípraven následující editor. Obrázky vkládané do článku nesmí být širší než 520px, protože by se do vymezeného prostoru nevešly. U větších obráků upravte jejich rozlišení ještě před vložením ve vhodném gafickém editoru (např. v IrfanView) Pozor: Skripty na vkládání obrázků nefungují dobře v IE9, je potřeba použít starší verzi IE nebo jiný prohlížeč (FireFox, Opera apod.). Můžete, ale nemusíte, zadávat i přímo HTML kód. První tlačítko v menu editoru je "Zdroj", které vás přepne do editace html zdrojového kódu.

Vzkaz pro redakci:
Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Jak se staví studenti středních škol k rizikovému chování a co si myslí o cizincích?
  Výsledky z minulosti známe, ale co se od té doby změnilo? Došlo mezi středoškoláky k nějakému posunu? Právě to by chtěla zjistit studentka psychologie z FF UK. Vyplnit dotazník trvá 5-10 minut, budeme moc rádi za pomoc! Dotazník zde TBV
 • Maturanti - souhrnné zkoušky
  Přehled souhrnných zkoušek studentů maturitních tříd.
 • Předmaturitní soustředění M-F-B-CH
  Odjezd na soustředění je ve středu 26.4.2017 v 15:30 od budovy školy. Sraz všech účastníků je v 15:15 před budovou školy. Buďte dochvilní.
 • ACS - Plzeň
  Bohužel musím napsat, že v očekávání plného domu lístky na tento sledovaný duel pro školy nejsou... P.E.
 • CERN přihlášky
  Ráda bych do 20.4. uzavřela možnost podávání přihlášek k fyzikální exkurzi CERNu. Pokud ještě otálíte, pospěšte. Zájem je velký, kapacita malá. Ve škole se moc vyskytovat nebudete. Přijďte vše vyřídit včas. H.V.
 • Trika VoBaFo 2017
  Letos budu mít trika pro vítěze turnaje již zítra a tedy s velikým předstihem. Opět jsou dotazy na barvu. Potěším příznivce "sešívaných". Však uvidíte. Rozložení barev neurazí ani příznivce ACS či Bohemky. Těším se na finále 2017 - letos poprvé pro 5 týmů. P.E.