„Budujeme lepší zítřky“

STUDENTSKÝ PARLAMENT GVP

náš cíl

Zaštiťujeme a hájíme zájmy studentů GVP, doplňujeme zpětnou vazbu pro vedení školy, organizujeme akce, rozvíjíme klíčové kompetence studentů a zasazujeme se o dění na našem gymnáziu.

zástupci tříd v parlamentu

Máš podnět pro zlepšení naší školy?

Jsme tu, abychom tě podpořili.

Něco se ti nelíbí, nesouhlasíš s nějakým postupem nebo bys naopak něco vyzdvihl a podpořil?
Obrať se na svého zástupce ve třídě anebo nám napiš na Facebook.

facebooková stránka

OZVI SE NÁM POSTARU.


Adam Egyházi, předseda Studentského parlamentu GVP, 6.A

adamegyhazi@seznam.cz

Aktuality

13. 05. 2019 Přjďte fandit našim hokejstům proti Sborné! Kdo by měl čas/zájem, jste zváni dnes, 13.5. v 16:15 do třídy 205, budeme koukat na zdi!
26. 02. 2019 Víte, že kuchařky ve školní jídelně knedlíky nekupuji, ale vyrábí? https://instagram.com/jidelnaviteznaplan?utm_source=ig_profile_share&igshid=osw5nsuoc9xp . Podívejte se na jejich instagram pro víc informací ☺️😁!
18. 12. 2018 Na Pláni uplynulého století už zítra! Pokud ještě nejste přihlášeni, máte čas do dnešní půlnoci. Tematické přednášky k oslavě 100 let republiky jsou místo 3. a 4. vyučovací hodiny, nepřítomnost se počítá jako klasická absence. Přihlášení:https://www.gvp.cz/prednasky/ Na tomto webu můžete také najít, do které učebny máte zítra dorazit. Upozorňujeme studenty, kteří si vybrali přednášku o vývoji politického divadla, že z důvodu nemoci přednášející přebírá přednášku náš skvělý kantor a student DAMU Ondřej Kohout, který se nezaměří tolik na politiku, ale spíše na obecný vývoj divadla u nás a ukázky. A když budete moc chtít, zahraje vám Sokrata, jak to dělá v hodinách ZSV. A to se vyplatí! 😄 Také prosíme, aby se přihlášení na Plynutí umění zastavili zítra na info stánku ve 2. patře pro důležité informace. Obecně všichni, co by si nebyli jisti přednáškou, učebnou nebo jiným aspektem svého života, zastavte se ve druhém patře u automatů. 😊