„Budujeme lepší zítřky“

STUDENTSKÝ PARLAMENT GVP

náš cíl

Zaštiťujeme a hájíme zájmy studentů GVP, doplňujeme zpětnou vazbu pro vedení školy, organizujeme akce, rozvíjíme klíčové kompetence studentů a zasazujeme se o dění na našem gymnáziu.

zástupci tříd v parlamentu

Máš podnět pro zlepšení naší školy?

Jsme tu, abychom tě podpořili.

Něco se ti nelíbí, nesouhlasíš s nějakým postupem nebo bys naopak něco vyzdvihl a podpořil?
Obrať se na svého zástupce ve třídě anebo nám napiš na Facebook.

facebooková stránka

OZVI SE NÁM POSTARU.


Adam Egyházi, předseda Studentského parlamentu GVP, 5. A

adamegyhazi@seznam.cz

Aktuality

21. 05. 2018 Výstava k padesátinám školy! Už delší dobu se proslýchá, že škola chystá velkou výstavu, která bude mapovat jejích pět prošlých desetiletí. Právě teď probíhají přípravy výstavy a vzhledem k tomu, že současní studenti jsou také už součástí toho kolosu, realizační tým potřebuje spolupráci právě od těch, co na drahé GVP stále denně dochází. Co konkrétně? - Hledají se nápady na předměty, kterými jsou různí učitelé notoricky známí a mohly by se vystavit. Pan profesor Staněk už přislíbil dřeváky... Pana profesora Derku by jistě potěšilo pár hub... Co dál? - Máte kompro foto učitelů z různých akcí jako třídní výlety, sportovní kurzy, oslavy,...? Tohle je jedinečná příležitost vypustit je anonymně na světlo světa! - Máte taháky, ať už psané rukou nebo vytištěné, které už nepotřebujete? I ty se budou hodit na výzdobu. - Popsané omluvné listy, napomenutí, dutky? Všechno berem! - Zajímavé fotky a materiály ze školních akcí - lyžáky, vody, cyklisťáky? Chceme! - Pro čerstvé maturanty: veškeré atributy k maturitě, vypracované otázky... Všeho se užije! Pokud cokoliv užitečného vlastníte, bude neskonale skvělé, když elektronické materiály pošlete do zpráv stránky Studentského parlamentu a hmotné předáte svému zástupci třídy, který je k nám už dostane. Navíc, je stále možnost přidat se do realizačního týmu, stačí napsat. I my jsme součástí těch padesáti let ❤ Předem děkujeme!
18. 04. 2018 Ohlédnutí za výstražnou stávkou #VyjdiVen! Vzpomínkové video od Davida Arona z 3.E 🎉 Děkujeme! Bylo nás skoro 480, najdete se?? 😊 https://youtu.be/-y2fwW7M76M
06. 04. 2018 Důležitá informace o jídelně! 13. a 17. 4. jsou hromadně odhlášené všechny obědy, kdo má zájem si objednat, musí osobně v kanceláři jídelny.