Suplování:   Úterý 14.11.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 14.11.2017 (9:59)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4.E

               

Akce

Akce

   

4.F

               

Akce

Akce

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Babiera Jose (Nv)

-

..

Ma

-

..

..

-

-

-

-

-

Bártová Irena (slu)

     

....

Su

Js

           

Bis Ondřej (Dohl)

               

-

-

   

Brousilová Naděžda (slu)

     

Ha

-

Er

           

Hrdinová Pavlína (OČR)

-

-

..

....

-

..

..

..

-

-

-

-

Knappová Ivana (Do)

-

Šm

Šm

-

-

..

-

-

..

-

-

-

Podzimková Eva (slu)

     

Vi

Kd

-

           

Staněk František (Lékř)

   

De

-

....

             

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

112

     

xxxx

xxxx

xxxx

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Derka Vítězslav

2.hod

supl. (St Lékř)

Čj

5.C

(102)

přespočetná hod.

Drahotová Jindřiška

1.hod

změna

Čj

3.F

(022)

 

Erlebach Petr

5.hod

supl. (Br slu)

Čj

6.A

(216)

za odpadlou

Fajfr Marek

6.hod

změna

SSV

5.C (B1Sv)+

(105)

 

Halík Jan

3.hod

supl. (Br slu)

Čj

5.B

(307)

za odpadlou

Hašková Michaela

2.hod

supl. (Bb Nv)

Aj

3.C (A2)

(315)

přespočetná hod.

Jásková Dagmar

5.hod

supl. (Bá slu)

Fj

2.B (Fj)

(206)

přespočetná hod.

Kalinová Daniela

4.hod

supl. (Po slu)

Čj

4.F

(302)

přespočetná hod.

Kekule Tomáš

1.hod

změna

F

2.F

(105)

 

Maroušková Zuzana

3.hod

supl. (Bb Nv)

Aj

6.B (A1)

(203)

přespočetná hod.

Nesvadba Petr

7.hod

změna

Zsv

3.F

(105)

 

Suchánková Ivana

4.hod

supl. (Bá slu)

M

1.B

(304)

přespočetná hod.

Šmíd Martin

1.hod

spojeno (Kn Do)

B

3.E (CsBl)

(205)

 
 

1.hod

změna

B

3.E (ClBs)

(205)

 
 

2.hod

spojeno (Kn Do)

B

3.E (CsBl)

(314)

 
 

2.hod

změna

B

3.E (ClBs)

(314)

 

Vinkler Martin

3.hod

supl. (Po slu)

M

4.F

(302)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

4.hod

M

 

(304)

supluje

Suchánková Ivana

(Bá)

2.B

5.hod

Fj

Fj

(206)

supluje

Jásková Dagmar

(Bá)

2.E

7.hod

Nj

N1

 

odpadá

 

(Hr)

2.F

1.hod

F

 

(105)

změna

Kekule Tomáš

 

3.B

1.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Bb)

3.C

2.hod

Aj

A2

(315)

supluje

Hašková Michaela

(Bb)

3.E

1.hod

B

CsBl

(205)

spojí

Šmíd Martin

(Kn)

 

1.hod

B

ClBs

(205)

změna

Šmíd Martin

 
 

2.hod

B

CsBl

(314)

spojí

Šmíd Martin

(Kn)

 

2.hod

B

ClBs

(314)

změna

Šmíd Martin

 
 

5.hod

ACAE

B2CA

 

odpadá

 

(Bb)

 

5.hod

VkCh

B2kC

 

odpadá

 

(Kn)

3.F

1.hod

Čj

 

(022)

změna

Drahotová Jindřiška

 
 

5.hod

ACAE

B2CA

 

odpadá

 

(Bb)

 

5.hod

VkCh

B2kC

 

odpadá

 

(Kn)

 

6.hod

SSV

B1Sv

(105)

změna

Fajfr Marek

 
 

7.hod

Zsv

 

(105)

změna

Nesvadba Petr

 

4.E

6.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Bb)

 

8., 9. hod Akce

4.F

3.hod

M

 

(302)

supluje

Vinkler Martin

(Po)

 

4.hod

Čj

 

(302)

supluje

Kalinová Daniela

(Po)

 

6.hod

Aj

A1

 

odpadá

 

(Bb)

 

8., 9. hod Akce

5.A

2.hod

Nj

N2

 

odpadá

 

(Hr)

 

5.hod

ACAE

B2CA

 

odpadá

 

(Bb)

 

5.hod

DSDv

B2Ds

 

odpadá

 

(Hr)

 

5.hod

VkCh

B2kC

 

odpadá

 

(Kn)

 

6.hod

SSV

B1Sv

(105)

změna

Fajfr Marek

 
 

6.hod

DSDv

B1DS

 

odpadá

 

(Hr)

 

8.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kn)

5.B

3.hod

Čj

 

(307)

supluje

Halík Jan

(Br)

 

5.hod

ACAE

B2CA

 

odpadá

 

(Bb)

 

5.hod

DSDv

B2Ds

 

odpadá

 

(Hr)

 

5.hod

VkCh

B2kC

 

odpadá

 

(Kn)

 

6.hod

SSV

B1Sv

(105)

změna

Fajfr Marek

 

5.C

2.hod

Čj

 

(102)

supluje

Derka Vítězslav

(St)

 

5.hod

ACAE

B2CA

 

odpadá

 

(Bb)

 

5.hod

VkCh

B2kC

 

odpadá

 

(Kn)

 

6.hod

SSV

B1Sv

(105)

změna

Fajfr Marek

 

6.A

5.hod

Čj

 

(216)

supluje

Erlebach Petr

(Br)

6.B

3.hod

Aj

A1

(203)

supluje

Maroušková Zuzana

(Bb)

Pedagogický dohled u třídy:

4.E, 8., 9. hod - Bis Ondřej

4.F, 8., 9. hod - Bis Ondřej

 

Zpracováno v systému Bakaláři