Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160
v
v

Změny v rozvrhu Monday 16. 5.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2.A Akce Akce Akce Akce
3.E Akce Akce Akce Akce
4.B Akce Akce Akce Akce
4.E matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
4.F matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
5.A Akce Akce Akce Akce
5.B matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
6.A matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
6.B matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Babiera Jose Carlo .. .. Cy .. -
Bártová Irena - .. - .. .... - .. - - - - -
Birhanzl Ingrid .. .. -
Bodemann Martina ..
Čolasová Andronika .. .. .. - ..
Derka Vítězslav - .... .. - .. Vi - - -
Drahotová Jindřiška - - - Čo Čo .... Kn .. -
Erlebach Petr - .... .. .... - .. .. - - - - -
Fišerová Veronika - - .. .. .. - .. .. .. -
Göttlichová Adéla Magdaléna - - - .. - - - -
Halík Jan - .. .. Sv - .. .. - - - - -
Hašková Michaela - .. .. .. .. - .. - - -
Jásková Dagmar - .. .. - .. - .. .. .. - -
Jun Jakub - - .. .. .... - - - -
Kinclová Petra - .. -
Knappová Ivana .. Šm .. .. - -
Kortli Inna .... .. - .. .. -
Kozderková Lucie - - - - - - - -
Krejčí Barbora - .. .... .. Su .. .. - - - - -
Kvíz Milan - .. .. - .. .. - - .. .. - -
Laušmanová Marie - - - - - .. .. .. - -
Lorencová Tučanová Jana - Čo Čo .. .. .. - - - - -
Luhanová Marie - .. .. .. - .. .. -
Mandová Olga - .. .. .... - - -
Nelson Robert - .. .... .. .. - .. .. - -
Nesvadba Petr - - - - - - - -
Ordoš Jan - .. .. .. .. - .. .. .. - - -
Ordoš Nedvědová Zdeňka - - .. .. .. - .. - - - - -
Podzimková Eva - .. .. .... .. - - - - -
Reindl Friedl Ludmila - .. .. .... .. .. - .. .. - - -
Reinosová Nikola .. ..
Slavíková Dana - - - - - - - - - - -
Staněk František - ..
Suchánková Ivana - - -
Svoboda Petr - .. .. ..
Šiková Lucie - .. .. .. .. - - - - - - -
Šulcová Věra .. .. -
Urbanová Marta - - -
Věšínová Jana - - - - - - - - -
Vlček Jan - .. .. .. .. - .. .. .. - - -
Vondráčková Helena .... .. .. -
Znamenáčková Hana .. - .... - .. -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
008 Absc Absc Absc Absc Absc
009 Absc Absc Absc Absc Absc
301 matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
302 matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
303 matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
304 matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
305 matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
306 matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
307 matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
313 matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
314 matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
Změny v rozvrzích učitelů
Adámková Lenka
1 změna Nj 5.A (S1) 216
3 přesun >> Nj 3.B (Nj) na 4. hod
4 přesun << Nj 3.B (Nj) 102 z 3. hod
5 přesun >> Nj 2.A (N2) na 19.5. 3. hod
Babiera Jose Carlo
6 odpadá Aj 5.A (S2)
7 změna Aj 1.F (A2)+ zrušeno
Bělohoubek Martin
6 odpadá Hv 4.B (Hv)
7 odpadá Hv 4.B (Hv)
Birhanzl Ingrid
7 odpadá Šj 3.C (A1) zrušeno
Bodemann Martina
2 přesun << Nj 3.A (N1) 101 z 5. hod
2 přesun >> Nj 2.A (N1) na 19.5. 3. hod
3 změna Nj 3.E (N1) 022
3 odpadá Nj 6.A (N2) zrušeno
5 přesun << Nj 4.A (A1) 117 z 7. hod
5 přesun >> Nj 3.A (N1) na 2. hod
6 odpadá Nj 5.B (Nj)
7 přesun >> Nj 4.A (A1) na 5. hod
8. les.Obecný pedagogický dohled
Cymbalak Jankovská Bohumila
3 spojeno (Bb) Aj 3.A (A2) 105
5 změna Aj 4.A (A2) 103
6 odpadá Aj 2.A (A2) zrušeno
7 změna Aj 1.F (A4)+ zrušeno
Čolasová Andronika
1 změna Vv 2.B (VsCl) 101
1 spojeno (Tu) Vv 2.B (VlCs) 101
2 změna Vv 2.B (VsCl) 103
2 spojeno (Tu) Vv 2.B (VlCs) 103
3 supl. (Dh) Vv 1.E (Vv) 013
4 supl. (Dh) Vv 1.E (Vv) 013
5. - 8. les.Obecný pedagogický dohled
Göttlichová Adéla Magdaléna
6 změna Čj 1.E 102
Horyna Martin
2 navíc M 1.A 205
4 navíc M 1.B 202
4 odpadá IKT 2.F (IKT1) zrušeno
5 přesun << F 3.B 102 z 17.5. 2. hod
5 odpadá IKT 2.F (IKT1) zrušeno
Imramovská Pavla
3 výměna << Čj 1.C 103 z 4. hod
4 navíc Čj 4.B 204
4 výměna >> Čj 1.C na 3. hod
8 změna MeS 6.B (T2Md)+ zrušeno
9 změna MeS 6.B (T2Md)+ zrušeno
Jun Jakub
6 změna Nj 4.A (A2) 117
Kinclová Petra
1 přesun >> Z 1.B na 2. hod
2 přesun << Z 1.B 202 z 1. hod
4 navíc D 1.A 105
5 výměna << Z 1.C 104 z 18.5. 5. hod
Klimovič Filip
1 změna F 4.A 005
Knappová Ivana
6 supl. (Dh) Ch 1.A 105
Kohout Ondřej
6 odpadá Zsv 6.B zrušeno
7 odpadá Zsv 3.E
Koller Irena
2 přesun << Nj 3.A (N2) 117 z 5. hod
5 přesun >> Nj 3.A (N2) na 2. hod
7 odpadá Tv 5.A (Dív)
Kortli Inna
7 odpadá Aj 3.B (A2) zrušeno
Král Matěj
1 změna Po 6.B (T1Po)+ zrušeno
2 změna Po 6.B (T1Po)+ zrušeno
Mandová Olga
3 přesun << D 1.B 202 z 4. hod
3 výměna >> D 1.C na 4. hod
4 výměna << D 1.C 104 z 3. hod
4 přesun >> D 1.B na 3. hod
Mišíková Eva
3 změna Fj 3.F (Fj) 206
4 změna Fj 2.B (Fj) 205
5 přesun << Fj 1.B (Fj) 202 z 7. hod
5 odpadá Fj 4.F (Fj) zrušeno
7 přesun >> Fj 1.B (Fj) na 5. hod
Podzimková Eva
3 změna Čj 4.A 203
Reinosová Nikola
1 změna Kšj 6.B (T1kŠ)+ zrušeno
2 změna Kšj 6.B (T1kŠ)+ zrušeno
Římalová Hana
5 výměna >> M 1.C na 18.5. 5. hod
6 přesun >> M 3.C na 17.5. 1. hod
7 odpadá IKT 3.C (A2) zrušeno
Staněk František
2 navíc M 3.E 105
2 odpadá M 3.E (N2) zrušeno
3 odpadá M 3.E (N1) změna hodiny
5 navíc M 1.E 022
5 odpadá M 1.E zrušeno
Suchánková Ivana
1 navíc Z 4.B 204
1 přesun >> Z 4.B na 3. hod
3 přesun << Z 4.B 204 z 1. hod
3 odpadá M 5.B
4 supl. (Kj) M 4.A 103
5 navíc M 3.A 101
5 odpadá M 5.A
8 změna PoGe 6.A (T2pG)+ zrušeno
9 změna PoGe 6.A (T2pG)+ zrušeno
Svoboda Petr
2 změna Z 1.E 206
3 supl. (Ha) Z 1.F 102
6 přesun << D 2.E 104 z 7. hod
7 přesun >> D 2.E na 6. hod
8 změna Ssd 6.B (T2Sd)+ zrušeno
9 změna Ssd 6.B (T2Sd)+ zrušeno
Šmíd Martin
1 změna Pato 6.B (T1uP)+ zrušeno
2 navíc B 3.F 211
2 změna Pato 6.B (T1uP)+ zrušeno
3 spojeno (Kn) B 5.A (CsBl) 216
3 změna B 5.A (ClBs) 216
4 navíc B 2.F 211
4 odpadá B 5.A (ClBs)
5 přesun << B 2.F 211 z 8. hod
8 přesun >> B 2.F na 5. hod
9 změna Tv 2.F (Chl)+ zrušeno
Šulcová Věra
2 změna ID 6.A (T1ID)+ zrušeno
3 přesun << M 3.B 205 z 17.5. 7. hod
3 odpadá IKT 3.C (A1) zrušeno
Vinkler Martin
1 změna F 1.F 102
2 změna M 1.F 102
3 navíc F 2.F 201
4 přesun << M 3.F 005 z 6. hod
4 přesun >> F 2.E na 7. hod
5 supl. (De) M 3.F 005
6 přesun >> M 3.F na 4. hod
7 přesun << F 2.E 104 z 4. hod
Vondráčková Helena
1 přesun >> F 2.A na 19.5. 4. hod
2 změna F 5.A 203
4. - 7. les.Obecný pedagogický dohled
Změny v rozvrzích tříd
1.A
2 M 205 navíc Ho
2 Ch odpadá (Kn)
4 D 105 navíc Kc
4 M odpadá (Vl)
5 F odpadá (Kv)
6 Ch 105 supluje Kn (Dh)
7 Aj A2 odpadá (Lu)
1.B
1 Z přesun >> na 16.5. 2. hod
2 Z 202 přesun << Kc z 1. hod
2 Aj A1 odpadá (Vl)
2 Aj A2 odpadá (Zn)
3 D 202 přesun << Mn z 4. hod
3 M odpadá (Vl)
4 M 202 navíc Ho
4 D přesun >> na 16.5. 3. hod
5 Fj Fj 202 přesun << Mi z 7. hod
5 Čj odpadá (Go)
7 Fj Fj přesun >> na 16.5. 5. hod
7 IKT Nj odpadá (Fr)
8 IKT Fj odpadá (Fr)
1.C
1 Aj A1 odpadá (Hš)
1 IKT A2 odpadá (Fr)
2 Aj A2 odpadá (Hš)
2 IKT A1 odpadá (Fr)
3 Čj 103 výměna << Im z 4. hod
3 D výměna >> na 16.5. 4. hod
4 D 104 výměna << Mn z 3. hod
4 Čj výměna >> na 16.5. 3. hod
5 Z 104 výměna << Kc z 18.5. 5. hod
5 M výměna >> na 18.5. 5. hod
1.E
1 F odpadá (Kv)
2 Z 206 změna Sv
3 Vv Vv 013 supluje Čo (Dh)
4 Vv Vv 013 supluje Čo (Dh)
5 M 022 navíc St
5 M odpadá (St)
6 Čj 102 změna Go
7 Aj A1 odpadá (Nl)
7 Aj A2 odpadá (Bb)
7 Aj A3 odpadá (Vl)
7 Aj A4 odpadá (Cy)
1.F
1 F 102 změna Vi
2 M 102 změna Vi
3 Z 102 supluje Sv (Ha)
4 D odpadá (Sv)
5 B odpadá (Fi)
6 IKT IKT1 odpadá (Kj)
7 Aj A1 odpadá (Nl)
7 Aj A2 odpadá (Bb)
7 Aj A3 odpadá (Vl)
7 Aj A4 odpadá (Cy)
2.A
1 F přesun >> na 19.5. 4. hod
2 Hv N2 odpadá (Mn)
2 Nj N1 přesun >> na 19.5. 3. hod
3 Ch odpadá (Tu)
4 M odpadá (Šl)
5 Nj N2 přesun >> na 19.5. 3. hod
5 Hv N1 odpadá (Mn)
6 Aj A2 odpadá (Cy)
6 Aj A1 odpadá (Hš)
1. - 4. les. Akce
2.B
1 Vv VsCl 101 změna Čo
1 Vv VlCs 101 spojí Čo (Tu)
2 Vv VsCl 103 změna Čo
2 Vv VlCs 103 spojí Čo (Tu)
4 Fj Fj 205 změna Mi
4 Šj Šj odpadá (Re)
5 M odpadá (Tu)
6 B odpadá (Er)
7 D odpadá (Js)
2.E
1 M odpadá (Kj)
2 Čj odpadá (De)
3 Aj A1 odpadá (Nl)
3 Aj A2 odpadá (Lu)
3 Aj A3 odpadá (Ki)
3 Aj A4 odpadá (Hš)
4 F přesun >> na 16.5. 7. hod
6 D 104 přesun << Sv z 7. hod
6 Ch odpadá (Ha)
7 F 104 přesun << Vi z 4. hod
7 D přesun >> na 16.5. 6. hod
8 Tv Chl odpadá (Or)
2.F
3 F 201 navíc Vi
3 Aj A1 odpadá (Nl)
3 Aj A2 odpadá (Lu)
3 Aj A3 odpadá (Ki)
3 Aj A4 odpadá (Hš)
4 B 211 navíc Šm
4 IKT IKT2 odpadá (Fr)
4 IKT IKT1 odpadá (Ho)
5 B 211 přesun << Šm z 8. hod
5 IKT IKT2 odpadá (Fr)
5 IKT IKT1 odpadá (Ho)
6 Fj Fj odpadá (Js)
8 B přesun >> na 16.5. 5. hod
9 Tv Dív odpadá (Čo)
9 Tv Chl odpadá (Šm)
3.A
1 Tv Chl odpadá (Or)
2 Nj N2 117 přesun << Ko z 5. hod
2 Nj N1 101 přesun << Bd z 5. hod
2 D odpadá (Js)
3 Aj A2 105 spojí Cy (Bb)
5 M 101 navíc Su
5 Nj N2 přesun >> na 16.5. 2. hod
5 Nj N1 přesun >> na 16.5. 2. hod
6 B BiS odpadá (La)
7 B BiS odpadá (La)
3.B
1 Z odpadá (Sv)
2 B odpadá (Er)
3 M 205 přesun << Šu z 17.5. 7. hod
3 Nj Nj přesun >> na 16.5. 4. hod
3 IKT Fj odpadá (Kj)
4 Nj Nj 102 přesun << Ad z 3. hod
4 M odpadá (Šu)
5 F 102 přesun << Ho z 17.5. 2. hod
5 Čj odpadá (Po)
6 Fj Fj odpadá (Bá)
7 Aj A2 odpadá (Ki)
8 Aj A1 odpadá (Vl)
3.C
1 D odpadá (Js)
2 Aj A2 odpadá (Lu)
2 Aj A1 odpadá (Bb)
3 Šj A2 odpadá (Bi)
3 IKT A1 odpadá (Šu)
4 B odpadá (Fi)
5 Ch odpadá (Kn)
6 M přesun >> na 17.5. 1. hod
7 Šj A1 odpadá (Bi)
7 IKT A2 odpadá (Řm)
3.E
1 Aj A1 odpadá (Vl)
1 Aj A2 odpadá (Bb)
1 Aj A4 odpadá (Nl)
2 M 105 navíc St
2 Nj N1 odpadá (Ju)
2 M N2 odpadá (St)
3 Nj N1 022 změna Bd (St)
4 Čj odpadá (De)
4. - 7. les. Akce
3.F
1 Aj A1 odpadá (Vl)
1 Aj A2 odpadá (Bb)
1 Aj A4 odpadá (Nl)
2 B 211 navíc Šm
2 Tv Chl odpadá (Or)
2 Tv Dív odpadá (Ne)
3 Fj Fj 206 změna Mi
4 M 005 přesun << Vi z 6. hod
4 F odpadá (Kv)
5 M 005 supluje Vi (De)
6 M přesun >> na 16.5. 4. hod
7 Z odpadá (Kc)
4.A
1 F 005 změna Km
3 Čj 203 změna Po
4 M 103 supluje Su (Kj)
5 Aj A2 103 změna Cy
5 Nj A1 117 přesun << Bd z 7. hod
5 Aj A1 odpadá (Ki)
6 Nj A2 117 změna Ju
7 Nj A1 přesun >> na 16.5. 5. hod
8 D odpadá (Js)
9 Tv Chl odpadá (Šm)
4.B
1 Z 204 navíc Su
1 Z přesun >> na 16.5. 3. hod
3 Z 204 přesun << Su z 1. hod
3 B odpadá (Fi)
4 Čj 204 navíc Im
4 Fj Fj odpadá (Js)
4 Šj Šj odpadá (Bi)
5. - 8. les. Akce
4.E
1 Ls T1Ls odpadá (Po)
1 ID T1ID odpadá (Šu)
1 BiCh T1bc odpadá (Ha)
1 Pato T1uP odpadá (Šm)
1 Po T1Po odpadá (Kl)
2 Ls T1Ls odpadá (Po)
2 ID T1ID odpadá (Šu)
2 BiCh T1bc odpadá (Ha)
2 Pato T1uP odpadá (Šm)
2 Po T1Po odpadá (Kl)
3 Tv Chl odpadá (Or)
3 Tv Dív odpadá (Ne)
4 M odpadá (St)
6 Aj A2 odpadá (Lu)
6 Aj A3 odpadá (Zn)
6 Aj A4 odpadá (Ki)
6 Aj A1 odpadá (Nl)
7 Čj odpadá (Dh)
8 MeS T2Md odpadá (Im)
8 Ms T2Ms odpadá (Kv)
8 BiBu T2Bb odpadá (Fi)
8 Ssd T2Sd odpadá (Sv)
9 MeS T2Md odpadá (Im)
9 Ms T2Ms odpadá (Kv)
9 BiBu T2Bb odpadá (Fi)
9 Ssd T2Sd odpadá (Sv)
0. - 11. les. maturita
4.F
1 Ls T1Ls odpadá (Po)
1 ID T1ID odpadá (Šu)
1 PrPy T1Py odpadá (Šl)
1 BiCh T1bc odpadá (Ha)
1 Pato T1uP odpadá (Šm)
1 Po T1Po odpadá (Kl)
1 Kšj T1kŠ odpadá (Re)
2 Ls T1Ls odpadá (Po)
2 ID T1ID odpadá (Šu)
2 PrPy T1Py odpadá (Šl)
2 BiCh T1bc odpadá (Ha)
2 Pato T1uP odpadá (Šm)
2 Po T1Po odpadá (Kl)
2 Kšj T1kŠ odpadá (Re)
3 M odpadá (Šl)
4 Tv Chl odpadá (Or)
4 Tv Dív odpadá (Ne)
5 Fj Fj odpadá (Mi)
5 Šj Šj odpadá (Re)
6 Aj A2 odpadá (Lu)
6 Aj A3 odpadá (Zn)
6 Aj A4 odpadá (Ki)
6 Aj A1 odpadá (Nl)
8 PoGe T2pG odpadá (Su)
8 MeS T2Md odpadá (Im)
8 BiBu T2Bb odpadá (Fi)
8 Ssd T2Sd odpadá (Sv)
9 PoGe T2pG odpadá (Su)
9 MeS T2Md odpadá (Im)
9 BiBu T2Bb odpadá (Fi)
9 Ssd T2Sd odpadá (Sv)
0. - 11. les. maturita
5.A
1 Nj S1 216 změna Ad
2 F 203 změna Vo
3 B CsBl 216 spojí Šm (Kn)
3 B ClBs 216 změna Šm
4. - 7. les. Akce
5.B
0. - 11. les. maturita
6.A
1 Ls T1Ls odpadá (Po)
1 ID T1ID odpadá (Šu)
1 BiCh T1bc odpadá (Ha)
1 Pato T1uP odpadá (Šm)
1 Po T1Po odpadá (Kl)
2 Ls T1Ls odpadá (Po)
2 ID T1ID odpadá (Šu)
2 BiCh T1bc odpadá (Ha)
2 Pato T1uP odpadá (Šm)
2 Po T1Po odpadá (Kl)
3 Nj N1 odpadá (Ju)
3 Nj N2 odpadá (Bd)
4 Aj A2 odpadá (Nl)
4 Aj A1 odpadá (Hš)
5 M odpadá (Kj)
6 Tv Chl odpadá (Or)
6 Tv Dív odpadá (Ne)
8 PoGe T2pG odpadá (Su)
8 MeS T2Md odpadá (Im)
8 Ms T2Ms odpadá (Kv)
8 Ssd T2Sd odpadá (Sv)
9 PoGe T2pG odpadá (Su)
9 MeS T2Md odpadá (Im)
9 Ms T2Ms odpadá (Kv)
9 Ssd T2Sd odpadá (Sv)
0. - 11. les. maturita
6.B
1 Ls T1Ls odpadá (Po)
1 PrPy T1Py odpadá (Šl)
1 BiCh T1bc odpadá (Ha)
1 Pato T1uP odpadá (Šm)
1 Po T1Po odpadá (Kl)
1 Kšj T1kŠ odpadá (Re)
2 Ls T1Ls odpadá (Po)
2 PrPy T1Py odpadá (Šl)
2 BiCh T1bc odpadá (Ha)
2 Pato T1uP odpadá (Šm)
2 Po T1Po odpadá (Kl)
2 Kšj T1kŠ odpadá (Re)
3 Čj odpadá (Bá)
4 Aj A2 odpadá (Lu)
4 Aj A1 odpadá (Bb)
5 Tv Chl odpadá (Er)
5 Tv Dív odpadá (Čo)
6 Zsv odpadá (Kh)
8 PoGe T2pG odpadá (Su)
8 MeS T2Md odpadá (Im)
8 Ms T2Ms odpadá (Kv)
8 Ssd T2Sd odpadá (Sv)
9 PoGe T2pG odpadá (Su)
9 MeS T2Md odpadá (Im)
9 Ms T2Ms odpadá (Kv)
9 Ssd T2Sd odpadá (Sv)
0. - 11. les. maturita
Pedagogický dohled u třídy:
3.E
Hodina: 4. - 7. les., Učitel: Vondráčková Helena
4.B
Hodina: 5. - 8. les., Učitel: Čolasová Andronika
5.A
Hodina: 4. - 7. les., Učitel: Vondráčková Helena