Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160
v

Změny v rozvrhu úterý 23. 10.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
4.E Akce Akce Akce Akce
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Balonová Sára - .. Zn .... Hl - .. - - - - -
Erlebach Petr - - .. - .. - .. .. .. .. - -
Jun Jakub .... - .. ..
Kalinová Daniela - - Bb Lu - .. - - - - - -
Kinclová Petra Ha Vo
Koller Irena - - .. ..
Lorencová Tučanová Jana .. - .. - Vo Vo ..
Suchánková Ivana -
Svoboda Petr ....
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
104 xxxx xxxx
105 xxxx xxxx
Změny v rozvrzích učitelů
Babiera Jose
2 supl. (Kd Nem) Aj 5.A (A1) 205 přespočetná hod.
Birhanzl Ingrid
3 změna Šj 3.F (Šj) 101
Derka Vítězslav
3 odpadá Čj 4.E
Drahotová Jindřiška
3 přesun << Čj 3.E 313 z 7. hod
7 přesun >> Čj 3.E na 3. hod
Halík Jan
3 supl. (Kc slu) Ch 1.E 305 přespočetná hod.
4 přesun << Ch 1.A 302 z 9. hod
9 přesun >> Ch 1.A na 4. hod
Hlavičková Zuzana
4 supl. (Ba Nem) Aj 3.F (A3)+ 305 za odpadlou
4 odpadá Tv 4.E (Dív)
5 přesun << Aj 2.A (S1) 303 z 7. hod
5 odpadá Tv 4.F (Dív) změna hodiny
7 přesun >> Aj 2.A (S1) na 5. hod
Horyna Martin
1 přesun >> F 1.A na 24.10. 6. hod
Imramovská Pavla
8 změna MeS 6.C (T3Md)+ 022
9 změna MeS 6.C (T3Md)+ 022
Jun Jakub
3.-6. hod Pedagogický dohled
Koller Irena
3.-6. hod Pedagogický dohled
Krejčí Barbora
6 změna M 3.A 101
Luhanová Marie
3 supl. (Kd Nem) Aj 1.B (Aj2) 204 přespočetná hod.
Nesvadba Petr
1 přesun << D 1.A 302 z 8. hod
6 změna Zsv 4.F 022
8 přesun >> D 1.A na 1. hod
Ordoš Jan
5 spojeno (Hl) Tv 4.F (Dív) 016
Podzimková Eva
2 přesun << Čj 1.A 302 z 4. hod
4 přesun >> Čj 1.A na 2. hod
Suchánková Ivana
4 změna Z 5.A 005
Šmíd Martin
8 změna Pato 6.B (T3uP)+ 101
9 změna Pato 6.B (T3uP)+ 101
Vondráčková Helena
4 supl. (Kc slu) F 4.C 102 přespočetná hod.
5 změna F 4.B (FlCs) 302
5 spojeno (Tu Lékř) F 4.B (FsCl) 302
6 změna F 4.B (FlCs) 302
6 spojeno (Tu Lékř) F 4.B (FsCl) 302
Znamenáčková Hana
2 supl. (Ba Nem) Aj 5.B (A1) 214 přespočetná hod.
Změny v rozvrzích tříd
1.A
1 D 302 přesun << Ns z 8. hod
1 F přesun >> na 24.10. 6. hod
2 Čj 302 přesun << Po z 4. hod
2 B odpadá (Er)
4 Ch 302 přesun << Ha z 9. hod
4 Čj přesun >> na 23.10. 2. hod
8 D přesun >> na 23.10. 1. hod
9 Ch přesun >> na 23.10. 4. hod
1.B
3 Aj Aj2 204 supluje Lu (Kd)
1.E
3 Ch 305 supluje Ha (Kc)
2.A
5 Aj S1 303 přesun << Hl z 7. hod
5 Nj S2 odpadá (Ko)
5 Nj S1 odpadá (Ju)
7 Aj S1 přesun >> na 23.10. 5. hod
2.F
1 Ch odpadá (Tu)
3.A
6 M 101 změna Kj
3.B
9 Tv Chl odpadá (Er)
3.E
3 Čj 313 přesun << Dh z 7. hod
3 Ch odpadá (Tu)
4 Aj A3 305 supluje Hl (Ba)
5 Ak B2FE odpadá (Kd)
6 Ak B1FE odpadá (Ba)
7 Čj přesun >> na 23.10. 3. hod
3.F
3 Šj Šj 101 změna Bi
4 Aj A3 305 supluje Hl (Ba)
5 Ak B2FE odpadá (Kd)
6 Ak B1FE odpadá (Ba)
7 Ch odpadá (Tu)
4.A
8 Tv Chl odpadá (Er)
4.B
1 Aj A1 odpadá (Ba)
5 F FlCs 302 změna Vo
5 F FsCl 302 spojí Vo (Tu)
6 F FlCs 302 změna Vo
6 F FsCl 302 spojí Vo (Tu)
4.C
4 F 102 supluje Vo (Kc)
4.E
8 MeS T3Md 022 změna Im
8 Pato T3uP 101 změna Šm
9 MeS T3Md 022 změna Im
9 Pato T3uP 101 změna Šm
3.-6. hod Akce
4.F
5 Tv Dív 016 spojí Or (Hl)
6 Zsv 022 změna Ns
8 MeS T3Md 022 změna Im
8 Pato T3uP 101 změna Šm
9 MeS T3Md 022 změna Im
9 Pato T3uP 101 změna Šm
5.A
2 Aj A1 205 supluje Bb (Kd)
4 Z 005 změna Su
5 Ak B2FE odpadá (Kd)
5.B
2 Aj A1 214 supluje Zn (Ba)
5 Ak B2FE odpadá (Kd)
6.A
6 Tv Chl odpadá (Er)
8 MeS T3Md 022 změna Im
8 Pato T3uP 101 změna Šm
9 MeS T3Md 022 změna Im
9 Pato T3uP 101 změna Šm
6.B
8 MeS T3Md 022 změna Im
8 Pato T3uP 101 změna Šm
9 MeS T3Md 022 změna Im
9 Pato T3uP 101 změna Šm
6.C
7 Tv Chl odpadá (Er)
8 MeS T3Md 022 změna Im
9 MeS T3Md 022 změna Im
Pedagogický dohled u třídy:
4.E
Hodina: 3.-6., Učitel: Jun Jakub, Koller Irena