Notice: Undefined variable: root in E:\webGVP\intranet\index.php on line 5
<? global $title; echo $title ?> - Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni, Praha 4

Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Akce a dění

    '; last_events($root); echo '

Chci přidat Aktualitu »


Články

';} else { echo '
'; if ($page=="vsechnyclanky") echo '
'; else echo '
'; echo '
'; }; ?>
Notice: Undefined index: $val in E:\webGVP\intranet\system\function.php on line 245

Notice: Undefined index: $val in E:\webGVP\intranet\system\function.php on line 245

Notice: Undefined variable: where in E:\webGVP\intranet\system\function.php on line 71

Logická olympiáda a Astronomický kurz

Jako téměř každý rok upozorňuji naše studenty, že se mohou přihlásit do celostátní soutěže Logická olympiáda. Můžete soutěžit v kategorii B: žáci druhého stupně základních škol 6. - 9. třída a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, nebo v kategorii C: studenti všech druhů středních škol. Pro mnohé z vás by mohlo být zajímavé otestovat si hbitost a přesnost svých myšlenek na souboru poměrně náročných úloh a porovnat své výsledky s výsledky jiných studentů z celé republiky. Registrace je otevřena do konce září na této stránce.

Zájemcům o astronomii starším 15 let pak doporučuji skvělý astronomický kurz organizovaný Planetáriem a Štefánikovou hvězdárnou Praha. Letos lze tento kurz absolvovat nejen prezenčně, ale i vzdáleně.

14.09.2020 - Autor: Martin Horyna

Doplňující volby do školské rady

Milí studenti, vážení rodiče,
v blízké době proběhnou na našem gymnáziu volby do školské rady. Forma těchto voleb bude přizpůsobena aktuální hygienické situaci. Volit budou zákonní zástupci nezletilých žáků a zletilí žáci. Prosím všechny plnoleté studenty a rodiče našich studentů, kteří by rádi kandidovali, aby mi toto oznámili do středy 30.9. 2020. Poté se domluvíme na termínu zveřejnění jejich medailonů.
Stručný popis volebního systému je uveden v článku.

04.09.2020 - Autor: Lucie Kozderková

Volitelné předměty - rozvrh

Oznamuji, že byl vytvořen rozvrh volitelných předmětů v maturitním ročníku 2020/21 a bylo provedeno rozdělení studentů do jednotlivých termínů. Tento rozvrh najdete na gvp.cz/vp/ Od pondělí 15.6. 20:00 do úterý  23.6. mohou studenti provádět úpravy v rozdělení. Volitelný předmět je možné změnit v případě, že bude dodržena maximální a minimální kapacita předmětu. Studenti, kteří mají v tuto chvíli zapsáno méně než pět volitelných předmětů, protože v rozvrhu došlo k časové kolizi dvou předmětů, které si původně zvolili, mohou kontaktovat již nyní Martina Horynu, horyna@gvp.cz, 732 769 296 a domluvit si řešení.

Volitelné předměty pro předmaturitní ročník byly rozděleny do dvou skupin. Rozdělení je zde.

13.06.2020 - Autor: Martin Horyna

Pozvánka

Srdečně zveme rodiče, přátele
a učitele čerstvých absolventů
Gymnázia Na Vítězné pláni na

slavnostní předávání maturitních vysvědčení,

které se bude konat

dne 23. června 2020 od 11 hodin v areálu zahrady školy
.

12.06.2020 - Autor: Pavla Imramovská

KAM PO MATURITĚ

 Milé maturantky a milí maturanti,

přeposílám vám informace z časopisu Kam po maturitě. 

Téměř všechny vysoké školy obměnily termíny a podmínky přijímacího řízení pro tento rok. Aktualizace studenti najdou na:  www.VysokeSkoly.com. Fakulty, kam se   mohou hlásit a být přijati bez přijímacích zkoušek, jsou k dispozici v článku: https://www.kampomaturite.cz/kampomaturite/na-ktere-fakulty-se-dostanete-bez-prijimacek?

Další kola přijímacích zkoušek a přijímací řízení pro nově akreditované programy vypsaly např. IVP ČZU, většina fakult ČVUT, FRRMS MENDELU, PŘF OU, FF UJEP, FHS a FT UTB, FIS VŠE, FSI VUTBR nebo FF ZČU: https://www.kampomaturite.cz/kampomaturite/ktere-vysoke-skoly-prijimaji-prihlasky-v-dalsic?

Nové číslo časopisu ke stažení a prolistování zdarma:  https://www.kampomaturite.cz/casopis-kam-po-maturite/?

Status studenta po maturitě: https://www.kampomaturite.cz/kampomaturite/status-studenta-2020-do-kdy-jste-studenty-po-ma?

02.06.2020 - Autor: Naďa Brousilová

Rozvrh ústních maturit 2020

Po přihlášení si můžete zobrazit rozvrh ústních maturit. Vyhledání konkrétního jména: Ctrl+F

28.05.2020 - Autor: Martin Horyna

Budova školy

Asi to většina z vás neví, protože do školy nechodíte, ale budova naší školy vypadá nyní takto:
budova GVP
Po kliknutí se obrázek zobrazí ve větší velikosti.

22.05.2020 - Autor: Martin Horyna

Neohrožené dívky v "Době rouškové" - Středoškolská odborná činnost

V čase, kdy ještě o koronavirové hrozbě nikdo netušil, začaly studentky předmaturitních ročníků pracovat na tématech SOČ. Jejich práce byla o dost komplikovanější než v dobách běžných. Patří jim proto poděkování a pochvala za to, že své práce zdárně dotáhly do konce, odprezentovaly a obhájily. Obvyklá přehlídka soutěžních prací, která se měla konat v dubnu karlínském Spektru, se konat nemohla, a proto prezentace svých vědeckých prací musela děvčata natáčet doma on-line a následně i on-line odpovídat na dotazy odborníků. Všechna děvčata se umístila ve svých oborech na 3. místě v krajském kole soutěže. Blahopřejeme: 

Natálce Klemencové  z 5.B - práce: Dilatační kardiomyopatie - objesnění příčiny u vybrané rodiny pomocí moderních molekulárně-biologických metod v oboru č. 6 Zdravotnictví.  
Klárce Kopřivové z 5.C - práce: Odstraňování niklu z vody na granulovaných filtračních materiálech hydratovaných oxidů železa v oboru č. 8 Ochrana a tvorba životního prostředí. 
Katce Fantové z 5.A - práce: Katastrofa vzducholodi Italia v komunistické propagandě v oboru č. 16 Historie.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

12.05.2020 - Autor: RNDr. Helena Vondráčková

Vracejte knihy

Dobrý den,
prosila bych všechny maturanty, aby v týdnu od 11. - 14. 5. vraceli učebnice, které nebudou potřebovat k maturitě. Budu v kabinetě č. 208 v úterý od 10 hodin, dále pak do konce týdne vždy od 12:15 hodin. H.Vondráčková

11.05.2020 - Autor: RNDr. Helena Vondráčková

Maturitní programy

I letos studenti maturitního semináře programování vytvořili své maturitní práce. Neměli však příležitost je prezentovat. Přesto máte možnost si jejich práci prohlédnout na stránce s maturitními programy.

09.05.2020 - Autor: Lucie Šiková

Letní škola astronomie

Letos v létě se uskuteční již 62. ročník letní školy astronomie - Astronomické expedice, kterou pořádá Česká astronomická společnost. Akce určena především pro středoškolské studenty. Potřebné informace najdete v letáčku a na webu  https://astronomickaexpedice.cz/.

07.05.2020 - Autor: Martin Horyna


Parse error: syntax error, unexpected '}', expecting end of file in E:\webGVP\intranet\system\xhtml\foot.php on line 55