v

Změny v rozvrhu pondělí 25. 6.

Výuka z učebny 206 je přesunuta do učebny 204.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2.A Akce Akce Akce Akce Akce Akce Akce Akce Akce Akce Akce
2.B Akce Akce Akce Akce Akce Akce Akce Akce Akce Akce Akce
2.E Akce Akce Akce
4.B Akce Akce Akce Akce
4.E matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
4.F matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
6.A matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
6.B matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu matu
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Bártová Irena - .. Js .. Js - - .. - - -
Cymbalak Jankovská Bohumila - - - Bb Kc .... .. .. - - -
Čolasová Andronika - - - Kj Su - - .. .. .. - -
Drahotová Jindřiška .. .. ..
Knappová Ivana - .. .. .. - .. .. - .. .. - -
Luhanová Marie - - .. Ki Bb .. - - - - -
Mervínský Jaroslav .. -
Podzimková Eva - .. .. .. .. - - - - - -
Reindl Friedl Ludmila .... .... .... ....
Svoboda Petr - .. .. .... Ma De .. - .. - - -
Šmíd Martin ....
Urbanová Marta - - - .. .. .. - .. - - - -
Věšínová Jana .... Vi
Vlachová Ilona - .. .. Kj Su .... - .. .. .. - -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
117 xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Změny v rozvrzích učitelů
Babiera Jose
3 supl. (Cy Dohl) Aj 3.A (A2) 215 za odpadlou
3 změna Aj 4.F (A1)+
4 supl. (Lu Dohl) Aj 3.F (A2)+ 314 za odpadlou
Balonová Sára
3 změna Aj 4.F (A4)+
Bártová Irena
0.-10. hod Pedagogický dohled
Birhanzl Ingrid
5 odpadá Šj 4.B (Šj)
6 odpadá Šj 4.F (Šj2)
Bis Ondřej
4 odpadá Zsv 4.E
5 odpadá Zsv 4.F
Borovička Lukáš
8 změna Txkt 6.B (T2Tx)+
9 změna Txkt 6.B (T2Tx)+
Brousilová Naděžda
4 odpadá Čj 6.A
Cymbalak Jankovská Bohumila
0.-10. hod Pedagogický dohled
Čolasová Andronika
0.-11. hod Pedagogický dohled
Derka Vítězslav
5 supl. (Sv Nv) Čj 5.C 201 za odpadlou
6 odpadá Čj 4.E
7 odpadá Vv 2.A (S1)
8 odpadá Vv 2.A (S1)
Drahotová Jindřiška
1.-3. hod Pedagogický dohled
Erlebach Petr
8 odpadá Tv 2.B (Chl)
Fišerová Veronika
3 navíc B 5.A 306 za odpadlou
5 odpadá B 5.A (ClBs) zrušeno
6 odpadá B 5.A (ClBs) zrušeno
Halík Jan
7 odpadá Ch 2.A (S2)
8 odpadá Ch 2.A (S2)
Hašková Michaela
1 změna ACAE 6.A (B2CA)+
2 změna ACAE 6.A (B2CA)+
Horyna Martin
4 odpadá F 4.B
Hrdinová Pavlína
2 změna Nj 3.A (N2) 104
Imramovská Pavla
3 odpadá Čj 4.B
Jásková Dagmar
2 supl. (Bá Dohl) Fj 2.F (Fj) 205 za odpadlou
4 supl. (Bá Dohl) Fj 1.B (Fj) 003 za odpadlou
5 odpadá Fj 4.B (Fj)
6 odpadá D 4.B
Jun Jakub
3 odpadá Nj 2.A (N1)
5 změna Nj 5.B (N2) 103
6 změna Nj 1.E (N2) 103
8 odpadá Njn 1.A (S1) zrušeno
Kalinová Daniela
3 změna Aj 4.F (A3)+
Kinclová Petra
4 supl. (Cy Dohl) Z 2.F 105 za odpadlou
4 odpadá Z 2.A
7 odpadá Z 2.B
Kortli Inna
3 supl. (Lu Dohl) Aj 3.C (A2) 003 za odpadlou
3 změna Aj 4.F (A2)+
6 přesun << Aj 5.B (A1) 307 z 7. hod
7 přesun >> Aj 5.B (A1) na 6. hod
Krejčí Barbora
3 supl. (Vl Do) M 4.A (Hv) 205 za odpadlou
3 spojeno (Čo Dohl) M 4.A (Vv) 205
5 odpadá M 2.A
Luhanová Marie
0.-10. hod Pedagogický dohled
Mandová Olga
4 odpadá D 2.B
Maroušková Zuzana
4 supl. (Sv Nv) Aj 1.A 303 za odpadlou
4 odpadá Tv 4.F (Dív)
Ordoš Jan
6 změna Tv 6.B (Chl)+
Podzimková Eva
0.-10. hod Pedagogický dohled
Reindl Friedl Ludmila
3.-6. hod Pedagogický dohled
Reinosová Nikola
6 odpadá Šj 4.F (Šj1)
Římalová Hana
5 odpadá M 6.A
8 změna ID 6.B (T2ID)+
9 změna ID 6.B (T2ID)+
Slavíková Dana
3 odpadá Nj 6.A (N1)
5 odpadá Nj 4.E (N1)
Smatana Ján
3 odpadá Nj 6.A (N2)
5 odpadá Nj 4.E (N2)
Suchánková Ivana
4 supl. (Vl Do) Z 4.A (Hv) 205 za odpadlou
4 spojeno (Čo Dohl) Z 4.A (Vv) 205
Šmíd Martin
4 odpadá Tv 4.F (Chl)
Šulcová Věra
3 odpadá M 2.B
5 odpadá M 6.B
Urbanová Marta
0.-11. hod Pedagogický dohled
Věšínová Jana
1 změna Psch 6.B (B2Ps)+
2 změna Psch 6.B (B2Ps)+
6 odpadá Tv 6.B (Dív)
Vinkler Martin
2 odpadá F 2.B (A2)
4 supl. (Vě JI) M 3.C 102 za odpadlou
6 odpadá F 2.B (A1)
Změny v rozvrzích tříd
1.A
4 Aj 303 supluje Ma (Sv)
8 Njn S1 odpadá (Ju)
1.B
4 Fj Fj 003 supluje Js (Bá)
8 Z odpadá (Sv)
1.E
5 Aj A4 odpadá (Lu)
6 Nj N2 103 změna Ju
1.F
5 Aj A4 odpadá (Lu)
2.A
0.-10. hod Akce
2.B
0.-10. hod Akce
2.E
1.-3. hod Akce
2.F
2 Fj Fj 205 supluje Js (Bá)
3 Fj Fj odpadá (Bá)
4 Z 105 supluje Kc (Cy)
7 Čj odpadá (Vl)
3.A
2 Nj N2 104 změna Hr
3 Aj A2 215 supluje Bb (Cy)
9 Tv Dív odpadá (Čo)
3.B
7 Čj odpadá (Bá)
3.C
3 Aj A2 003 supluje Ki (Lu)
4 M 102 supluje Vi (Vě)
3.E
4 Aj A2 314 supluje Bb (Lu)
3.F
4 Aj A2 314 supluje Bb (Lu)
4.A
3 M Hv 205 supluje Kj (Vl)
3 M Vv 205 spojí Kj (Čo)
4 Z Hv 205 supluje Su (Vl)
4 Z Vv 205 spojí Su (Čo)
7 Nj N1 odpadá (Ur)
4.B
3.-6. hod Akce
4.E
0.-11. hod maturita
4.F
0.-11. hod maturita
5.A
1 Čj odpadá (Po)
3 B 306 navíc Fi
3 M odpadá (Kn)
4 Nj N1 odpadá (Ur)
5 Ch CsBl odpadá (Kn)
5 B ClBs odpadá (Fi)
6 Ch CsBl odpadá (Kn)
6 B ClBs odpadá (Fi)
5.B
5 Nj N2 103 změna Ju
5 Nj N1 odpadá (Ur)
6 Aj A1 307 přesun << Ki z 7. hod
6 D odpadá (Sv)
7 Aj A1 přesun >> na 25.6. 6. hod
7 Aj A2 odpadá (Cy)
5.C
5 Čj 201 supluje De (Sv)
6.A
0.-11. hod maturita
6.B
0.-11. hod maturita
Pedagogický dohled u třídy:
2.A
Hodina: 0.-10., Učitel: Cymbalak Jankovská Bohumila, Podzimková Eva
2.B
Hodina: 0.-10., Učitel: Bártová Irena, Luhanová Marie
2.E
Hodina: 1.-3., Učitel: Drahotová Jindřiška
4.B
Hodina: 3.-6., Učitel: Reindl Friedl Ludmila