Gymnázium Praha 4, Na Vítězné pláni (Vítězná pláň)

Skrytý nadpis

Články z intranetu...

Vyhledávání

Druhé místo pro naše beach volejbalistky

Ve čtvrtek 12. června se studentky Hanka Valešová, Anička Nováková a Bára Havlíčková zúčastnily beachvolejbalového turnaje na Pankráci. Dívky předváděly krásný volejbal již od prvního zápasu základní skupiny. Ta nám nepřipravila žádné dramatické okamžiky, dívky ji s přehledem vyhrály a zaslouženě se šly posilnit iontovým nápojem do místního bistra. Vítězství ve skupině jim totiž zajistilo účast ve finále turnaje.

Do finálového boje nastoupila velice zkušená Hanka Valešová a rychlá Anička Nováková proti dvěma volejbalistkám z gymnázia Litoměřická. Jindy spoluhráčky z jednoho týmu, na turnaji velké soupeřky. Fakt, že se jednotlivé hráčky znají, jen pozvedl celý zápas. V prvním setu svěřenkyně profesora Erlebacha bojovaly jako lvice a pohlídaly si vítězství. Ve druhé sadě si naše hráčky nepohlídaly začátek a v setu pokračovaly s výrazným bodovým mankem. S bojovností jim vlastní a za mohutného povzbuzování jejich spoluhráčky Báry Havlíčkové bodovou ztrátu dotáhly, vítězství v setu již ale nedosáhly. Výsledek byl 1:1 a pořadatel turnaje ani po významném lobování rozhodčí nepovolil třetí a rozhodující sadu. K smůle našich hráček se počítaly míče. Gymnázium Na Vítězné pláni díky tomu prohrálo o jeden jediný bod a naše reprezentantky skončily na krásném, ale smutném druhém místě.

17.06.2008 - Autor: Tamara Čučková