Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Akce a dění

 • HAPPY nabídka
  Slevové kartičky do prodejny HAPPY sport určené na nákup vybavení na hory jsou k vyzvednutí v kab. č. 123. Nabídka platí pro všechny zájemce z řad studentů i pedagogů. Kartičku můžete využívat i opakovaně. HAPPY lyžování přeje Petr Erlebach
 • SPORTOVNÍ HRY
  Chcete si každý pátek odpoledne zasportovat? Máte zájem ovlivnit náplň sportovních her? Schůzka zájemců se koná v pondělí 24.9. v 10.45 hod. před kabinetem TV 124. Těším se na vás! Z. Nedvědová
 • Poděkování volejbalové reprezentaci
  Ve dnech 19.9. a 20.9. 2018 se hrál volejbalový POPRASK. Děvčata vyhrála svoji skupinu a sahala po postupu do finále. Bohužel jsme byli oslabeni o "účastníky zájezdu". V plné sestavě bychom jistě obsadili opět stupně vítězů... Chlapci šli do bojů s nadějí na úspěch. Výkon stačil na třetí místo ve skupině. Oběma výběrům děkuji za reprezentaci GVP. P.E.
 • HC Sparta zve žáky a profesory GVP
  Druhý zápas hokejové nejvyšší soutěže věnovaný pražským středním školám, tentokrát 25. 9. 2018 od 18,30 hodin v O2 aréně. Přijďte podpořit Spartu v zápase proti Hradci Králové. HC Sparta Praha se těší na Vaši účast. Lístky za 20 Kč objednávejte v kab. č. 123 v pouze pondělí 24.5. 2018. Sportu zdar a hokeji zvláště! P.E.
 • Cyklojízda registrace
  Prosím zájemce o cyklojízdu s hnutím Automat o registraci v út 18.9. 2018. Ve škole budu od 7. 30 - 9.50 hod a 12.30 - 16.15 hod. Slibuji cyklistický bidon pro každého účastníka jízdy. Naše trasa. Bude pro nás připraven program v Petrohradské. Nezapomeňte svačinu a pití . Sraz je v pá 21. 9. 2018 před GVP. Děkuji již registrovaným zájemcům a těším se na vás. Petr Erlebach
 • POPRASK volejbal
  Prosím hráče a hráčky volejbalu ochotné reprezentovat GVP o nominační schůzku. Sejdeme se 18.9. 2018 po první vyučovací hodině u kab. č.123. Hrací dny jsou: turnaj dívek st 19.9. 2018 a turnaj chlapců je ve čt 20.9. 2018. Místo konání Meteor Praha. Čas od 8.00 hod. Děkuji P.E.
 • Divadelní soubor GVP
  Od října vzniká na GVP divadelní soubor. Pro zájemce proběhnou dvě informační schůzky a to zítra 18.9. od 9:40 v místnosti 112 a ve středu 19.9. v tentýž čas na tomtéž místě. Setkání budou probíhat každou středu po výuce. Případní zájemci mohou psát i na e-mail kohout@gvp.cz. Ondřej Kohout
 • KMD
  Nabídka na říjen je již zveřejněna. Objednávání vstupenek začíná 15.9. ve 20.00 hodin a končí 23.9. ve 20.00 hodin. Naďa Brousilová, kab.č.208
 • KB FLORBAL CHALLENGE 2018/2019
  Hrajeme tradiční florbalový turnaj. Začínáme hrát v listopadu. Do soutěže se budou moci zapojit studenti, kteří jsou narozeni od 1.1.2001 do 31.12.2003. Prosím, aby mne v pátek 14.9. 2018 kontaktovali Sandi Murk a Marek Zelinka (oba 3.A). Další hráči ochotní reprezentovat GVP se registrují u mne. Děkuji P.E.
 • Do školy na kole
  Milí cyklisté, koloběžkáři, běžci a chodci, už se nám to blíží, v neděli začíná druhý ročník Zářijové výzvy! Ať už se na vlastní pohon dopravujte po celý rok nebo potřebujete extra motivaci, pojďte si své cesty do práce zpestřit. V registračním systému můžete sledovat pravidelnost i výkony účastníků z celé republiky. Nemluvě o tom, že budete zdravější, radostnější a přispějete také k čistějšímu životnímu prostředí.Zářijová výzva se koná od 16. do 22. září 2018 v rámci Evropského týdne mobility. Tentokrát nemusíte tvořit týmy, přihlaste se sami a zdarma. Stačí se jen registrovat. Registrace Pokud už jste Do práce na kole jezdili, použijte stejné registrační údaje. Pozvěte také kolegy nebo kamarády, kteří se zatím neodhodlali jezdit na kole, chodit nebo běhat po celý měsíc. Týden to totiž zvládne každý! Zdravím z Borovice P.E.

Chci přidat Aktualitu »


Články

Fotografování v úterý 25.9.

Pokud počasí dovolí, proběhne v úterý 25. 9. fotografování tříd. Zde je jeho rozpis.

24.09.2018 - Autor: Martin Horyna

GVP climbing team aneb lezení na Pláni

Po několika letech neoficiální (o to však bouřlivější) činnosti dostal projekt lezení na GVP zelenou i od vedení školy a již čtvrtým rokem se honosí titulem nepovinného volitelného předmětu. Je určen pro všechny aktivní či jen potenciální milovníky skal, skalek, balvanů a umělých stěn a jede na plné obrátky.

23.09.2018 - Autor: Martin Šmíd

Svatební oznámení

Den 24. září 2018 budiž naplněn velkým štěstím, neboť několik srdcí v něm spojí své životy svazkem manželským, nezvratně utvrdí svou lásku prsteny a nastoupí společnou cestu v plynutí času ...

23.09.2018 - Autor: Jiří Kolář

Soutěž o nejlepší studentský esej

Knihovna Václava Havla vyhlásila jubilejní 10. ročník esejistické soutěže pro studenty středních škol. Tématem letošního ročníku je otázka "O jaké republice sníš?". Téma je inspirováno 100letým výročím vzniku Československa a prvním novoročním prezidentským projevem Václava Havla (1. 1. 1990. Texty, psané v českém jazyce, v rozsahu 9 000 až 18 000 znaků, opatřené jménem autora, rokem narození a názvem střední školy, zasílejte v elektronické podobě na adresu esej@vaclavhavel-library.org nejpozději do 31. října 2018. První cena bude odměněna 15 000 Kč, druhá cena 10 000 Kč a třetí cena 5 000 Kč. Výsledky soutěže budou slavnostně vyhlášeny dne 6.12. 2018 v Knihovně Václava Havla v Praze. Další informace naleznete na: http://www.vaclavhavel-library.org/cs/vzdelavani/studentsky-esej

18.09.2018 - Autor: Naďa Brousilová

Informační seminář k FCE/CAE zkouškám

Informační schůzka se uskuteční v pátek 21.9., je určena přednostně maturantům, další informace v článku...

14.09.2018 - Autor: Hana Znamenáčková

Web systému Bakaláři se známkami a rozvrhem

Oznamuji, že jsme zjednodušili adresu našeho webu systému Bakaláři. Aktutální adresa je https://www.gvp.cz/info/ . Předchozí tvar adresy s nestandardním portem https://www.gvp.cz:4444/info/ však je a i nadále bude funkční. Pokud ji tedy máte uloženu ve svém telefonu, nemusíte nic měnit.

Pokud zapomenete heslo ke svému účtu, můžete ho prostřednictvím emailu znovu nastavit. Příslušný odkaz "Zapomenuté heslo" najdete na přihlašovacím dialogu úplně dole. Nezapomeňte však, že přihlašovací účty, používané pro přístup na web Bakalářů, jsou účty rodičů (i když jsou používány převážně studenty :-). Pro nové nastavení hesla je proto potřeba použít emailovou adresu jednoho z rodičů. Samozřejmě to musí být emailová adresa, která je v Bakalářích u rodičů zapsána.

11.09.2018 - Autor: Martin Horyna

Burza učebnic

Upozorňuji studenty na existenci elektronické burzy učebnic vytvořené díky aktivitě našeho studentského parlamentu. Pokud tedy potřebujete koupit nějakou učebnici, nebo své již nepotřebné učebnice chcete nabídnout k prodeji, toto je to správné místo

11.09.2018 - Autor: Martin Horyna

Možnosti pro studenty

Na začátku školního roku se hlavně vysoké školy předhánějí v nabídkách programů pro středoškoláky. Zde je přehled nabídek, které nám zatím dorazily. Vyberte si.

TALNET
Juniorská univerzita: přírodovědně lékařské zaměření, humanitně společenské zaměření
FEL ČVUT
Přednášky z moderní fyziky 2018 na MFF UK
Začni si s přírodovědou
24 hodin s FF UK
Astronomický kurz

Astronomický kurz je tradiční akce Planetária Praha a Štefánikovi hvězdárny na Petříně. Kurze je dvouletý. Po absolvování teorie v planetáriu pokračuje dalším rokem na hvězdárně. Absolventi kurzu mohou pracovat na hvězdárně jako demonstrátoři nebo zde provádět vlastní pozorování. Vřele doporučuji zájemcům o astronomii starším 15 let.

11.09.2018 - Autor: Martin Horyna

Nový ročník Logické olympiády

Byl vyhlášen další ročník Logické olympiády. Nepropásněte jedinečnou příležitost potrénovat mozkové závity a porovnat své schopnosti s ostatními. Registrace je možná do 30. 9. 

11.09.2018 - Autor: Martin Horyna

Dobro-druzi

Nadace Via vyhlašuje nový ročník programu Dobro-druzi, který podporuje děti a mládež v pořádání dobročinných akcí. Máte ve svém okolí někoho, komu byste rádi pomohli? Chcete si vyzkoušet uspořádat dobročinnou akci? Hledáte někoho, kdo by vám s tím pomohl? Právě pro vás tu jsou Dobro-druzi! Mladí filantropové, kteří budou do programu vybráni, získají od Nadace Via metodickou, konzultační i finanční podporu. Konkrétně každý tým získá mj. bezplatnou účast na úvodním vzdělávacím setkání, příspěvek 5 000 Kč na organizaci benefiční akce a zdvojnásobení celkového výtěžku beneficí 1:1 do výše 20 000 Kč. Bližší informace na www.nadacevia.cz/dobro-druzi.

05.09.2018 - Autor: Ivana Suchánková

Komparz 28. 9.

Obrátila se na nás agentura Procast, zda bychom ve škole nemohli rozšířit informaci o tom, že hledají studenty, hlavně chlapce, pro natáčení filmu v pátek 28.9.2018 (státní svátek, škola není). Zde je jejich letáček s dalšími informacemi. (Za solidnost nabídky neručím, ale nemám ani žádné zprávy, že by s tím mělo být něco v nepořádku.)

04.09.2018 - Autor: Martin Horyna

Začni (si) s Přírodovědou

Přírodovědecká fakulta UK Praha nabízí spolupráci zájemcům o geografii, geologii, chemii a biologii. Pod vedením odborníků si můžete zkusit skutečnou vědu a prohloubit si své znalosti a dovednosti. Výstupem může (ale nemusí) být práce pro SOČ či jiný typ soutěže. Stáže budou probíhat dle časových možností jednotlivých mentorů, většinou v řádu hodin měsíčně v průběhu celého akademického roku, a to jak na fakultě (15 minut od GVP)či v terénu, tak distančně z domova, na základě konkrétní domluvy. Pokud máte zájem, stačí zaslat krátký motivační dopis na adresu info@prirodovedci.cz, a to do 15. září. Zájemci budou do 30. 9. vyrozuměni, jestli jim je možné z kapacitních důvodů vyhovět. Podrobnou nabídku jednotlivých stáží najdete na www.prirodovedci.cz/aktuality/zacni-si-s-prirodovedou. Ivana Suchánková

03.09.2018 - Autor: Ivana Suchánková

Organizace prvních školních dní

Pondělí 3. 9.: od 8:00 jedna třídnická hodina (cca do 8:45), třídy 1.E a 1.F poté píší rozřazovací testy z anglického jazyka.

Úterý 4. 9.: od 8:00 tři vyučovací hodiny s třídním učitelem (cca do 10:45). Studenti 1.A a 1.B déle, protože píší rozřazovací testy z anglického jazyka.

Středa 5. 9.: čtyři vyučovací hodiny podle platného rozvrhu (do 11:40). Potom, 5. vyučovací hodinu, se ve studovně sejdou studenti, kteří jedou na přírodovědnou exkurzi do Dánska a Švédska.

Od čtvrtka 6. 9. výuka podle pravidelného rozvrhu se zohledněním změn daných suplováním.

Ve školní jídelně se mohou studenti stravovat od úterý 4. 9. za předpokladu, že budou mít do pondělí 3. 9. objednáno a stravné zaplaceno.

30.08.2018 - Autor: Martin Horyna

Chcete si zahrát na GVPFestu?

Máte zájem si zahrát na 23. GVPFestu? Chcete ukázat co ve vás vězí nejen svým přátelům/kolegům/spolužákům, a to na profesionálně nazvučené stage? Napište nám!

05.07.2018 - Autor: Tomáš Dudáček

Vyhledávání v článcích »
Chci publikovat článek »