Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Akce a dění

 • Schůzka mluvčích a pokladníků
  Dobrý den, svolávám do studovny GVP na středu 29.3. 2017 v 9.40 hod. schůzku mluvčích a pokladníků tříd. Zprávu se pokusím vyhlásit rozhlasem. Děkuji pěkně Petr Erlebach
 • KMD
  Vážení členové KMD, přijďte si vyzvednout vstupenky na duben! N. Brousilová, kab. č. 208
 • Superliga florbal
  Fandům florbalu a Tatranu Střešovice nemusím připomínat, že Tatran přehrál Bohemians a bude hrát o medaile. Platným hráčem kádru Tatranu je náš student Petr Brautferger ze 6.A. Za pozornost stojí Kanadské bodování oddílu v nadstavbě. Petr s 10-ti body a skóre 6+4 vede. Stal se rozdílovým hráčem. Jeho rychlost a přehled těsně kolem branky Tatranu pomáhá. Byl to právě Petr, který potvrdil postup brankou při power-play soupeře. Nyní Tatran půjde na Mladou Boleslav a bude se hrát o finále. Petře držíme pěsti a těšíme se na prima florbal. S úctou P.E.
 • Nález flash disku YDI
  Ve Čt 23. 3. byl v učebně č. 105 v počítači nalezen kovový flash disk YDI 32 GB. K vyzvednutí je dole v kanceláři školy. Petr Svoboda
 • Po Brexitu potopa
  V pátek 23.3. od osmi hodin ve studovně se studenti 5.A a semináře Politická geografie zúčastní panelové diskuse. Debata by měla trvat asi 60 minut a moderátorem bude redaktor z mediálního domu Economia. Dalšími účastníky budou europoslanec Pavel Svoboda a zástupce neziskového sektoru. Výstupy z panelové diskuse budou zveřejněny formou videa a článku webu aktualne.cz v sekci https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/evropsky-parlament/ Ivana Suchánková

Chci přidat Aktualitu »


Články

Volitelné předměty pro šk. rok 2017/18

Vážení studenti,
tímto článkem zahajujeme proces volby volitelných předmětů pro příští školní rok. Informace se týkají studentů, kteří budou v příštím roce v předmaturitním nebo maturitním ročníku.

25.03.2017 - Autor: Martin Horyna

Ohlédnutí za 14. ročníkem Studentské odborné konference

První jarní čtvrtek 2017 se na naší škole uskutečnila již tradiční Studentská odborná konference (Gymnázium Na Vítězné pláni a Gymnázium Elišky Krásnohorské-Ohradní). Rád bych jménem organizátorů konference poděkoval všem soutěžícím za aktivní účast a studentům, jejichž práce byly oceněny, co nejsrdečněji pogratuloval! Jako učitelé si velice vážíme Vaší práce, kterou děláte nad rámec svých povinností. Přehled oceněných prací viz dále v článku.

23.03.2017 - Autor: Petr Svoboda

All-Prague Round of the English Olympiad

On Thursday, March 23, GVP hosted the All-Prague Round of the English Olympiad. A total of 24 students competed in two categories. Category III A (10 students) was for older secondary school students and Category III B (14 students) was for older secondary school students have WHO Spent some time living in an English-speaking country. The competition consisted of a Written (use of English) & listening exam as well as an oral exam. My thanks to all teachers WHO served on the jury: Sara Hulkova, Marie Luhanova, and Hana Znamenackova.

23.03.2017 - Autor: Jose Babiera

Několik poznámek k organizaci letošního ročníku Studentské odborné konference (2017)

Ve čtvrtek 23. března se již čtrnáctým rokem na naší škole uskuteční Studentská odborná konference, v níž budou studenti dvou pražských gymnázií (Gymnázium Na Vítězné pláni a Gymnázium Elišky Krásnohorské-Ohradní) obhajovat výsledky své celoroční badatelské činnosti.

20.03.2017 - Autor: Petr Svoboda

Fast fashion do oběhu

Bazárek Na pláni se nezadržitelně blíží, tak projděte skříně a do středy 29.3. (do 10:55) přineste oblečení, které by jinak skončilo v koši (nebo líp v textilkontejneru). Pomůžete tak mladým designérům věnujícím se upcyklaci (o té víc přímo na Bazárku) a navíc dětem v Zambii, kam pošleme neprodané kusy.
Pro více info viz celý článek.

19.03.2017 - Autor: Ekoškola

Bakaláři jen přes https://

O víkendu jsme aktualizovali náš informační systém Bakaláři na verzi 2017. Tato verze dovoluje připojení k webu jen přes bezpečnější šifrovaný protokol https, a proto je nutné použít adresu ve tvaru https://gvp.bakalari.cz/info/, Tuto adresu používáme již delší dobu, takže většina studentů asi nebude mít žádný problém. Pokud však máte někde ve svém zařízení zapsánu ještě starou adresu začínající http://www..., pak je potřeba ji změnit.

19.03.2017 - Autor: Martin Horyna

NOC S POVÍDKOU 2017

10. ročník Noci s povídkou se na GVP uskuteční od 17 hodin pátku 24. března do 05 hodin ranních soboty 25. března 2017. HOST letošní Noci - Jáchym Topol bude číst svou povídku.

17.03.2017 - Autor: Pavla Imramovská

Girls Day

Dovoluji si Vás oslovit s nabídkou akce pro Vaše studentky. Jde o Girls Day, interaktivní den otevřených dveří pro dívky ve firmách, které působí v oblasti vědy a techniky. Akce je určena všem dívkám ve věku 15 - 19 let (nezáleží na ročníku ani na konkrétním oboru) a cílem je podpořit tyto dívky a motivovat je k tomu, aby vstupovaly do technických oborů, případně aby v technických oborech zůstávaly i po ukončení studia a nástupu do praxe.

15.03.2017 - Autor: Jitka Hausenblasová

Výsledky školního kola anglické olympiády v kategorii III.B

Vítězem našeho (poněkud komorního) školního kola, konaného dne 9.března v kategorii III.B -studentů se zkušeností pobytu v anglicky mluvících zemích déle než 6 měsíců- se stala Sára Tichá z 3.F. Gratulujeme! Sára postoupí přímo do krajského kola, které se bude konat na domácí půdě GVP již 23.března.  2.místo obsadil Dan Juříček z 2.E a 3.místo Daniel Richter z 2.F. I jim patří respekt. Děkuji kolegům v porotě prof.Luhanové a prof.Babierovi.

10.03.2017 - Autor: Inna Kortli

Školní jídelna - info pro maturanty

Možnost stravování se ve školní jídelně bude pro maturanty  ukončena pátkem 28. 4. 2017. Vysvědčení ukončující studium ve 2. pololetí školního roku 2016/17 maturanti dostanou 26. 4., a tím končí jejich docházka, tedy i školské služby, jichž mohou využívat. Hospodářka školní jídelny všechny maturanty žádá, aby ukončili trvalé příkazy na školní stravování.

10.03.2017 - Autor: Pavla Imramovská

Certifikáty CAE

V průběhu prázdnin dorazí do školy certifikáty ze zkoušky CAE, kterou studenti skládali 7.1. Přijďte si je vyzvednout ke mně do kabinetu 124 (s občanským průkazem). Pokud je chcete použít jako náhradu maturitní zkoušky z angličtiny, je třeba nechat si certifikáty úředně ověřit a se  žádostí z našich stránek odevzdat pí. Plhákové do 31.3.

09.03.2017 - Autor: Hana Znamenáčková

Beseda s Helenou Sukovou

Ve čtvrtek  9. března se pro studenty seminářů psychologie uskuteční setkání s PhDr. Helenou Sukovou. Tato bývalá profesionální tenistka, ženská světová jednička ve čtyřhře, čtvrtá ve světovém žebříčku ve dvouhře, nyní pracuje jako psycholožka v Centru duševní pohody Modrá laguna MUDr. Jana Cimického.

Vážení kolegové, milí studenti, pokud byste o toto setkání projevili zájem i Vy, jste srdečně zváni.

Začátek: 14.30 hod., učebna č. 102.

01.03.2017 - Autor: Jana Věšínová

Semináře ZSV

Oddělení komunikace a vzdělávání Kanceláře Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky připravilo tři vzdělávací semináře: ČESKÝ PARLAMENT A PARLAMENTARISMUS (2x) a 110 LET VŠEOBECNÉHO VOLEBNÍHO PRÁVA V ČESKÝCH ZEMÍCH. Bližší informace najdete na S/ucitele/suchankova/seminare ZSV nebo na http://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?k=2. Vzhledem k velkému zájmu o jednotlivé semináře se z každé školy mohou přihlásit maximálně tři studenti, přičemž přednost dostanou ti, co se dřív přihlásí. Ivana Suchánková

01.03.2017 - Autor: Ivana Suchánková

Studentská odborná konference 2016-17

Připomínám všem studentům, kteří se přihlásili do letošního ročníku Studentské odborné konference, že nejzazší termín odevzdání práce je pondělí 6. března 2017. Odevzdávají se 2 vytištěné exempláře a jeden exemplář v elektronické podobě (CD). Vlastní konference (obhajoby prací) se uskuteční ve čtvrtek 23. března. Podrobnější informace včetně časového harmonogramu budou včas oznámeny.

28.02.2017 - Autor: Petr Svoboda

English Olympiad District Round

On Thursday 23 February, for the first time, GVP hosted the Prague 4 District Round of the English Olympiad. Students from six grammar schools in Prague 4 competed for the honor to represent Prague 4 in the All-Prague Round of the English Olympiad, also to be held here in GVP on Thursday 23 March.

28.02.2017 - Autor: Jose Babiera

Vyhledávání v článcích »
Chci publikovat článek »