Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Pomoc studentů při povodních 2013

Milí studenti, kolegové,

chtěly bychom reagovat na povodňovou situaci, která nastala především v Praze a okolí. Bereme za svou morální povinnost pomoci v postižených oblastech. Víme, že mnozí z vás by se sami rádi chtěli zapojit, ale možná neví jak. Napadlo nás, že bychom naši pomoc zaměřili do záplavových oblastí, ve kterých bydlí naši studenti. Oslovily jsme krizový štáb na Zbraslavi, který si naší nabídky velmi cení a ozve se, až opadne voda a bude známa konkrétní pomoc.

Vzhledem k tomu, že jsme také adoptivními rodiči puštíka v Pražské ZOO, jsme toho názoru, že bychom měly pomoci i zde. Zatím ZOO shání dobrovolníky, kteří se mohou přihlásit na facebookových stránkách www.facebook.com/groups/588867347811786.

Z dosavadní komunikace vyplývá, že všude potřebují čisticí prostředky, proto prosíme o dobrovolné příspěvky. Pokud by se mezi námi našli (a věříme, že najdou) ti, co chtějí pomoci, můžete do kabinetu č. 217 nebo č.118 nosit jak desinfekční prostředky, tak finanční hotovost a nahlásit svá jména pro fyzickou pomoc na Zbraslavi a ZOO. Tato akce probíhá s plnou podporou pana ředitele.

04.06.2013 - Autor: Mandová, Šimánková - Komentáře: 2

Autor: Mandová, Šimánková


Komentáře

105.06.2013 - 10:14 - Autor: zyan

Na FB je ohledně pomoci v zoo informací dost, dneska odpoledne už možná vyjde oficiální zpráva s prosbou o pomoc. Takže kdo bude chtít dneska hurá pomáhat. Teď odklízím nejhorší doma a odpoledne půjdu do zoo. Zítra hurá škola.

206.06.2013 - 12:58 - Autor: Olga Mandová

Dnes jsem napsala e-mail do zoo, kde nabízím naši pomoc a čekám na odpověď. Zároveň děkuji všem, kteří naši výzvu podpořili a jsou ochotni jít pomáhat.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 4 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • KMD
  Vážení divadelníci, jak jsem Vás již informovala, letošní sezona skončila, a proto Vám budu vracet peníze za představení, která jste nezhlédli. Maturantům budu vracet peníze během maturitního týdne (11.6.-17.6.) , ostatním studentům pravděpodobně na začátku nového školního roku. Novou sezonu začneme také až v září. Těšme se na nová divadelní představení. N. Brousilová
 • Morava pro 5.ABC
  Naše výprava "Za Lovci mamutů" byla v termínu 27.5. - 31.5. 2020 zrušena. Když bude zájem, můžeme jet na podzim. Více po návratu do školy. V případě zrušení akce budou peníze vráceny. Případně pište, volejte:-) Držte se P.E.
 • 11.5. knihovna otevřena
  Dne 11.5. bude knihovna otevřena ráno mezi 9.00 a 11.00. Pokud máte zájem o výpůjčky, napište mi předem, knihy vám připravím. Knihovník.
 • Online exkurze na Jaderce
  Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze (FJFI) nabízí možnost online navštívit termojaderný fúzní reaktor - tokamak Golem, který provozuje. Průvodcem bude Vojtěch Svoboda z katedry fyziky FJFI, který je hlavním vedoucím tohoto zařízení. Online návštěva s přednáškou se uskuteční už tento čtvrtek 23. dubna 2020 od 10.00 hodin na Facebooku Jaderky. FJFI chystá také další videopřenosy - z těch nejbližších to bude představení štěpného jaderného reaktoru VR-1 Vrabec a laboratoří katedry jaderné chemie.
 • Zájezd na Korsiku se odkládá
  Zájezd na Korsiku, který se měl uskutečnit v červnu, se samozřejmě odkládá. Pokud by to situace umožnila, posunul by se na září. Pokud ne, byl by zrušen a zálohy vráceny.
 • SOČ 2020
  Studenti, kteří by se chtěli letos účastnit soutěže SOČ - nechť komunikují s paní Sobkovou: sobkova@ddmpraha.cz. Předpokládejte, že jste ze školního kola postoupili v dané kategorii z 1. místa. Pokud budete potřebovat moji pomoc, kontaktujte mě nejlépe telefonicky, všichni máte moje číslo. Helena Vondráčková
 • LYŽAŘSKÝ KURZ ZRUŠEN
  V souladu s nařízením Vlády ČR je lyžařský kurz tříd 2.E a 2.F v termínu 28.3. - 4.4. zrušen. Bude-li to možné, bude se kurz konat v náhradním termínu v příštím školním roce. Z.Ordoš Nedvědová
 • Pro maturanty - certifikáty
  Vzhledem k tomu, že škola bude od středy 11. 3. 2020 úplně uzavřena, přineste žádosti o nahrazení maturitní zkoušky certifikátem až po skončení tohoto karanténního opatření. Plháková
 • Ztráta flešky
  Minulý čtvrtek jsem zřejmě nechal v počítači zasunutou flešku s pro mne důležitými daty. Malá, černá. Nenašel někdo? Díky za pomoc.
 • KMD
  Vážení divadelníci, je zveřejněna poslední nabídka divadelních představení v tomto školním roce. Vstupenky si můžete objednávat od 3.3. - 10. 3. 2020. N. Brousilová, kab.č. 208
 • ChO kategorie C
  Školní kolo chemické olympiády,kategorie C proběhne ve čtvrtek 5.3. v laboratoři od 10 hodin. Jestli potřebujete nějaké další informace, přijďte se zeptat. H.Vondráčková
 • KMD
  Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208