Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Pomoc studentů při povodních 2013

Milí studenti, kolegové,

chtěly bychom reagovat na povodňovou situaci, která nastala především v Praze a okolí. Bereme za svou morální povinnost pomoci v postižených oblastech. Víme, že mnozí z vás by se sami rádi chtěli zapojit, ale možná neví jak. Napadlo nás, že bychom naši pomoc zaměřili do záplavových oblastí, ve kterých bydlí naši studenti. Oslovily jsme krizový štáb na Zbraslavi, který si naší nabídky velmi cení a ozve se, až opadne voda a bude známa konkrétní pomoc.

Vzhledem k tomu, že jsme také adoptivními rodiči puštíka v Pražské ZOO, jsme toho názoru, že bychom měly pomoci i zde. Zatím ZOO shání dobrovolníky, kteří se mohou přihlásit na facebookových stránkách www.facebook.com/groups/588867347811786.

Z dosavadní komunikace vyplývá, že všude potřebují čisticí prostředky, proto prosíme o dobrovolné příspěvky. Pokud by se mezi námi našli (a věříme, že najdou) ti, co chtějí pomoci, můžete do kabinetu č. 217 nebo č.118 nosit jak desinfekční prostředky, tak finanční hotovost a nahlásit svá jména pro fyzickou pomoc na Zbraslavi a ZOO. Tato akce probíhá s plnou podporou pana ředitele.

04.06.2013 - Autor: Mandová, Šimánková - Komentáře: 2

Autor: Mandová, Šimánková


Komentáře

105.06.2013 - 10:14 - Autor: zyan

Na FB je ohledně pomoci v zoo informací dost, dneska odpoledne už možná vyjde oficiální zpráva s prosbou o pomoc. Takže kdo bude chtít dneska hurá pomáhat. Teď odklízím nejhorší doma a odpoledne půjdu do zoo. Zítra hurá škola.

206.06.2013 - 12:58 - Autor: Olga Mandová

Dnes jsem napsala e-mail do zoo, kde nabízím naši pomoc a čekám na odpověď. Zároveň děkuji všem, kteří naši výzvu podpořili a jsou ochotni jít pomáhat.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
10 + 1 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková