Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Pomoc studentů při povodních 2013

Milí studenti, kolegové,

chtěly bychom reagovat na povodňovou situaci, která nastala především v Praze a okolí. Bereme za svou morální povinnost pomoci v postižených oblastech. Víme, že mnozí z vás by se sami rádi chtěli zapojit, ale možná neví jak. Napadlo nás, že bychom naši pomoc zaměřili do záplavových oblastí, ve kterých bydlí naši studenti. Oslovily jsme krizový štáb na Zbraslavi, který si naší nabídky velmi cení a ozve se, až opadne voda a bude známa konkrétní pomoc.

Vzhledem k tomu, že jsme také adoptivními rodiči puštíka v Pražské ZOO, jsme toho názoru, že bychom měly pomoci i zde. Zatím ZOO shání dobrovolníky, kteří se mohou přihlásit na facebookových stránkách www.facebook.com/groups/588867347811786.

Z dosavadní komunikace vyplývá, že všude potřebují čisticí prostředky, proto prosíme o dobrovolné příspěvky. Pokud by se mezi námi našli (a věříme, že najdou) ti, co chtějí pomoci, můžete do kabinetu č. 217 nebo č.118 nosit jak desinfekční prostředky, tak finanční hotovost a nahlásit svá jména pro fyzickou pomoc na Zbraslavi a ZOO. Tato akce probíhá s plnou podporou pana ředitele.

04.06.2013 - Autor: Mandová, Šimánková - Komentáře: 2

Autor: Mandová, Šimánková


Komentáře

105.06.2013 - 10:14 - Autor: zyan

Na FB je ohledně pomoci v zoo informací dost, dneska odpoledne už možná vyjde oficiální zpráva s prosbou o pomoc. Takže kdo bude chtít dneska hurá pomáhat. Teď odklízím nejhorší doma a odpoledne půjdu do zoo. Zítra hurá škola.

206.06.2013 - 12:58 - Autor: Olga Mandová

Dnes jsem napsala e-mail do zoo, kde nabízím naši pomoc a čekám na odpověď. Zároveň děkuji všem, kteří naši výzvu podpořili a jsou ochotni jít pomáhat.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
7 + 10 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Superfinále VoBaFo 2019 pro 3.E
  Po výsledcích Vo 1:2, Ba 30:20 a Fo 7:4 vítězí celkově 2:1 třída 3.E. Gratuluji a děkuji všem za účast. Hezké prázdniny přeje P.E.
 • VoBaFo 2019 pro 3.E
  Dvacátý ročník turnaje VoBaFo ovládla 3.E, druhé místo patří 2.E, třetí jsou obhájci prvenství z posledních tří ročníků 5.A. Výsledkový servis je: zde. Děkuji účastníkům soutěže a všem co mi pomáhali. Velký dík patří též zvukařům a Hance Znamenáčkové za skvěle řízenou volejbalovou část. Těším se na další ročník. Sportu zdar! P.E.
 • VoBaFo superfinále
  Všechny příznivce míčově-herního trojboje zvu na superfinále VoBaFo 2019. Výběr učitelů bude hrát s vítězem turnaje třídou 3.E. Hrací den je úterý 25.6. 2019 od 8.00 hod. na sportovištích GVP. P.E.
 • Nález peněz
  Poctivá nálezkyně odevzdala finanční hotovost do kanceláře školy v přízemí.
 • Beach volejbalistky slaví titul
  Gratuluji Aleně Novotné 5.A a Lindě Kulišové 5.B k zisku titulu mistrně ČR v beach volejbalu. Holky jste skvělé! Děkuji vám za skvělou reprezentaci školy. P.E.
 • komisionální zkoušky
  Rozpis komisionálních zkoušek 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis bude průběžně aktualizován o další komisionální zkoušky.
 • British Day 15.6.2019
  Pokud ještě nemáte plány na tuto sobotu, můžete se vydat do Dolních Břežan! Velvyslanectví Spojeného království zde pořádá akci s názvem Zažijte Velkou Británii a Jízdu Slunovratu, na kterou vás srdečně zve. Zábavný program včetně hudby, divadla, sportu, kulinářské show, pikniku, to vše od 10 - 20 hod. Inna Kortli
 • Finále VoBaFo
  Vedení soutěže se dohodlo na změně obsazení finále soutěže. 3.A odjíždí do Švýcarska a tak nastoupí druhý v pořadí tj. třída 2.E. P.E.
 • Klauzurní práce z fyziky
  Klauzurní práce z fyziky pro 3.E, 3.F, 5.A, 5.B se píše v úterý 11.6. 2019 od 8:00 v učebnách 302 - 314 dle rozpisu na dveřích učebny. Ke klauzurní práci si donesou žáci kalkulačky a psací potřeby. Tabulky pro každého žáka budou distribuovány centrálně, tj. v každé třídě jich bude dostatečné množství. Klauzurní práce je povinná, dostavte se včas. Držím všem palce. F.S.
 • Písemná práce z matematiky pro 2.A, 2.B
  Písemná práce z matematiky pro 2. A, 2. B se píše v pondělí 10.6.2019 od 8:20 ve třídách 303 a 314 (2.A), 304 a 306 (2.B) dle rozpisu na dveřích uvedených učeben. Žáci si přinesou psací a rýsovací potřeby. Kalkulačky nejsou povoleny. Práce je plánována na 70 minut čistého času. F.S.
 • Beach volejbalistky vítězí
  Naše děvčata Linda Kulišová 5.B a Alena Novotná 5.A zvítězila 30.5. 2019 v beach volejbalovém turnaji POPRASK. Držte palce, 18.6. 2019 jedeme na mistrovství České republiky do Chodova u Karlových Varů. Děvčata nejsou bez šancí ani na tomto turnaji. Hodně zdaru přeje P.E.
 • Názor studentů GVP na EU
  Rád bych poprosil studenty GVP (2. ročník šestiletého a výš), jestli by mi nevyplnili dotazník na téma "Názor studentů GVP na EU". Dotazník zabere cca 3-5 min a budu moct rád pokud dostanu co nejvíce respondentů. Díky moc všem za vyplnění :) Dotazník Sebastian Toplak