Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Volitelné předměty, rozdělení do skupin - AKTUALIZOVÁNO

Informace o rozdělení studentů do skupin volitelných předmětů ve školním roce 2013/14.

Do nabídky byla doplněna třetí skupina volitelného předmětu Vybrané kapitoly z ekonomie. Protože bude vyučována v termínu T5 (středa odpoledne) je určena jen studentům šestiletého studia.

08.06.2013 - Autor: Martin Horyna - Komentáře: 0

Rozvrh v maturitních třídách bude odpovídat tomuto schématu:

V hodinách označených B1 a B2 se budou vyučovat volitelné předměty pokračující z letošního roku. Označení B1 a B2 odpovídá označení skupin v letošním rozvrhu.

Termíny T1 až T8 již po několik let využíváme pro nové volitelné předměty.

Modře jsou označeny hodiny povinných předmětů. Studenti šestiletého studia se učí podle starých učebních plánů a mají těchto hodin 19. Studenti čtyřletého studia budou mít 20 povinných hodin, a proto budou mít ve středu 7. vyučovací hodinu. Díky tomu nelze letos využít termín T5 pro volitelné předměty. Navíc se objevil požadavek na rozdělení dvou současných přeplněných skupin ekonomie B1Ek a B2Ek na tři skupiny. Proto někteří studenti šestiletého studia z těchto skupin vytvoří novou skupinu B3Ek, která bude mít výuku v T5, tj. ve středu odpoledne.

Rozdělení předmětů a studentů do skupin T1 - T4 a T6 - T8 najdete na http://www.gvp.cz/vp/ .

Protože prvotní nabídka volitelných předmětů je na naší škole velmi široká a počet termínů je omezen, nelze nikdy najít takové rozdělení, které úplně každému studentu umožní realizovat původní volbu. Počet termínů je letos menší než v předchozích letech. Proto je také počet studentů, kteří si budou muset upravit svoji volbu, vyšší. Letos jich je 25.

Od úterý 11.6. 20:00 si může každý student na http://www.gvp.cz/vp/ svoji volbu doplnit nebo změnit. Tato možnost zůstane otevřena do 24.8.

Volitelné předměty v předmaturitním ročníku byly rozděleny do dvou termínů. U pěti studentů se nepodařilo plně vyhovět jejich původní volbě. Tato situace byla s dotčenými studenty projednána a bylo nalezeno odpovídající řešení. Volitelné předměty v předmaturitním ročníku budou do rozvrhu zařazeny s největší pravděpodobností stejně jako letos, tj. v úterý a ve čtvrtek 5. a 6. vyučovací hodinu.

Autor: Martin Horyna


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
10 + 3 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková