Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Florbalový turnaj těsně před vysvědčením!

Pokračujeme v tradici a i letos se na konci školního roku uskuteční školní florbalový turnaj - tentokráte 27. června, tedy den před vydáváním vysvědčení. Zbývají ještě poslední volná místa, a proto neváhejte rovněž přihlásit svůj tým do boje o prestižní titul!

17.06.2013 - Autor: Gustav Ondrejčík - Komentáře: 0

Pravidla a systém zůstávají téměř nepozměněna. Bohužel se červnový termín nesetkal s takovým zájmem, jako poslední turnaj v lednu, takže organizátoři z tohoto důvodu počítají pouze s dvanácti týmy.

V základních skupinách bude hrát každý s každým. Ze skupiny postoupí tým z prvního místa přímo do čtvrtfinále, druhý a třetí tým musí projít předkolem. Vítězové předkol postupují do čtvrtfinále. Pak už se hraje klasický vyřazovací systém, tedy čtvrtfinále, semifinále a zápasy o medailové pozice. Po remíze v základní hrací době ve vyřazovací části musí rozhodnout samostatné nájezdy (3 série, pak po jedné až do rozhodnutí). Oceněny budou nejlepší tři týmy, nejužitečnější hráč, nejlepší střelec, dívka a brankář.

Na turnaji se hraje podle upravených florbalových pravidel. Na hřišti budou vždy tři hráči + brankář. Střídat se může libovolně během hry. Není povinností mít v týmu dívku. O pořadí ve skupině rozhodne: 1) bodový zisk, 2) vzájemný zápas, 3) skóre, 4) samostatné nájezdy. Hrací čas je v základní skupině 2x5 minut a od čtvrtfinále 2x8 minut. Přítomni budou licencovaní rozhodčí.

Pokud máte zájem a chcete se zúčastnit této tradiční akce, přihlašte se Richardovi Klímovi ze 3.B, který převzal organizátorskou štafetu. Startovné činí za tým 50 Kč.

Informace o turnaji je možné sledovat i ZDE

Autor: Gustav Ondrejčík


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 10 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • KMD
  Vážení divadelníci, jak jsem Vás již informovala, letošní sezona skončila, a proto Vám budu vracet peníze za představení, která jste nezhlédli. Maturantům budu vracet peníze během maturitního týdne (11.6.-17.6.) , ostatním studentům pravděpodobně na začátku nového školního roku. Novou sezonu začneme také až v září. Těšme se na nová divadelní představení. N. Brousilová
 • Morava pro 5.ABC
  Naše výprava "Za Lovci mamutů" byla v termínu 27.5. - 31.5. 2020 zrušena. Když bude zájem, můžeme jet na podzim. Více po návratu do školy. V případě zrušení akce budou peníze vráceny. Případně pište, volejte:-) Držte se P.E.
 • 11.5. knihovna otevřena
  Dne 11.5. bude knihovna otevřena ráno mezi 9.00 a 11.00. Pokud máte zájem o výpůjčky, napište mi předem, knihy vám připravím. Knihovník.
 • Online exkurze na Jaderce
  Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze (FJFI) nabízí možnost online navštívit termojaderný fúzní reaktor - tokamak Golem, který provozuje. Průvodcem bude Vojtěch Svoboda z katedry fyziky FJFI, který je hlavním vedoucím tohoto zařízení. Online návštěva s přednáškou se uskuteční už tento čtvrtek 23. dubna 2020 od 10.00 hodin na Facebooku Jaderky. FJFI chystá také další videopřenosy - z těch nejbližších to bude představení štěpného jaderného reaktoru VR-1 Vrabec a laboratoří katedry jaderné chemie.
 • Zájezd na Korsiku se odkládá
  Zájezd na Korsiku, který se měl uskutečnit v červnu, se samozřejmě odkládá. Pokud by to situace umožnila, posunul by se na září. Pokud ne, byl by zrušen a zálohy vráceny.
 • SOČ 2020
  Studenti, kteří by se chtěli letos účastnit soutěže SOČ - nechť komunikují s paní Sobkovou: sobkova@ddmpraha.cz. Předpokládejte, že jste ze školního kola postoupili v dané kategorii z 1. místa. Pokud budete potřebovat moji pomoc, kontaktujte mě nejlépe telefonicky, všichni máte moje číslo. Helena Vondráčková
 • LYŽAŘSKÝ KURZ ZRUŠEN
  V souladu s nařízením Vlády ČR je lyžařský kurz tříd 2.E a 2.F v termínu 28.3. - 4.4. zrušen. Bude-li to možné, bude se kurz konat v náhradním termínu v příštím školním roce. Z.Ordoš Nedvědová
 • Pro maturanty - certifikáty
  Vzhledem k tomu, že škola bude od středy 11. 3. 2020 úplně uzavřena, přineste žádosti o nahrazení maturitní zkoušky certifikátem až po skončení tohoto karanténního opatření. Plháková
 • Ztráta flešky
  Minulý čtvrtek jsem zřejmě nechal v počítači zasunutou flešku s pro mne důležitými daty. Malá, černá. Nenašel někdo? Díky za pomoc.
 • KMD
  Vážení divadelníci, je zveřejněna poslední nabídka divadelních představení v tomto školním roce. Vstupenky si můžete objednávat od 3.3. - 10. 3. 2020. N. Brousilová, kab.č. 208
 • ChO kategorie C
  Školní kolo chemické olympiády,kategorie C proběhne ve čtvrtek 5.3. v laboratoři od 10 hodin. Jestli potřebujete nějaké další informace, přijďte se zeptat. H.Vondráčková
 • KMD
  Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208