Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Florbalový turnaj těsně před vysvědčením!

Pokračujeme v tradici a i letos se na konci školního roku uskuteční školní florbalový turnaj - tentokráte 27. června, tedy den před vydáváním vysvědčení. Zbývají ještě poslední volná místa, a proto neváhejte rovněž přihlásit svůj tým do boje o prestižní titul!

17.06.2013 - Autor: Gustav Ondrejčík - Komentáře: 0

Pravidla a systém zůstávají téměř nepozměněna. Bohužel se červnový termín nesetkal s takovým zájmem, jako poslední turnaj v lednu, takže organizátoři z tohoto důvodu počítají pouze s dvanácti týmy.

V základních skupinách bude hrát každý s každým. Ze skupiny postoupí tým z prvního místa přímo do čtvrtfinále, druhý a třetí tým musí projít předkolem. Vítězové předkol postupují do čtvrtfinále. Pak už se hraje klasický vyřazovací systém, tedy čtvrtfinále, semifinále a zápasy o medailové pozice. Po remíze v základní hrací době ve vyřazovací části musí rozhodnout samostatné nájezdy (3 série, pak po jedné až do rozhodnutí). Oceněny budou nejlepší tři týmy, nejužitečnější hráč, nejlepší střelec, dívka a brankář.

Na turnaji se hraje podle upravených florbalových pravidel. Na hřišti budou vždy tři hráči + brankář. Střídat se může libovolně během hry. Není povinností mít v týmu dívku. O pořadí ve skupině rozhodne: 1) bodový zisk, 2) vzájemný zápas, 3) skóre, 4) samostatné nájezdy. Hrací čas je v základní skupině 2x5 minut a od čtvrtfinále 2x8 minut. Přítomni budou licencovaní rozhodčí.

Pokud máte zájem a chcete se zúčastnit této tradiční akce, přihlašte se Richardovi Klímovi ze 3.B, který převzal organizátorskou štafetu. Startovné činí za tým 50 Kč.

Informace o turnaji je možné sledovat i ZDE

Autor: Gustav Ondrejčík


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
10 + 5 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • KMD
  Vážení divadelníci, kdo nemá objednán lístek na říjen, učiňte tak nejpozději do 24.9. přes intranet. Systém již funguje! Pokud si představení nezvolíte, bude vám přidáno to, které zbyde. N.Brousilová
 • POPRASK volejbal
  Prosím hráče a hráčky volejbalu o schůzku v pondělí 23.9. 2019 v 9.40 hod. u kab.č. 123. Hrací den - kluci ut 24.9. 2019 a dívky st 25.9. 2019 od 8.00 na Meteoru. Prosím domluvení nominace hráček s Alenou Novotnou 6.A a Lindou Kulišovou 6.B. Případně se uvidíme až na schůzce. Kluky povedou do boje zkušení hráči ze 4.E Šimon Odvárko a Sebastián Toplak. Děkuji moc P.E.
 • Holandština
  První hodina holandštiny (nizozemštiny) na škole proběhne ve středu 25. září od osmé hodiny v učebně 102. Prosím ještě ty, kdo se chtějí přidat do Klubu nizozemštiny, aby mi napsali na jun@gvp.cz. Budu se těšit, JJ.
 • Florbalový projekt KB FLORBAL CHALLENGE 2019/2020
  Prosím hráče florbalu narozené od 1.1.2002 do 31.12.2004, kteří chtějí reprezentovat školu, aby mne kontaktovali. Sestavuji team na KB FLORBAL CHALLENGE. GVP je zaregistrována. Zdravím, děkuji a těším se na vás. P.E.
 • Keramika
  Studenti se zájmem o keramiku se sejdou na první schůzce 4.10.2019 ve 14:40 hod. před keramickou dílnou v přízemí školy vedle VV. Na všechny zájemce se těší P.E.
 • KMD
  Přihlášky do KMD budu vybírat již jen 9.9., 11.9. a přidávám poslední den 12.9.2019! Přijďte s vyplněnou přihláškou a s penězi do kab.208. Představení na říjen si vyberete osobně u mne v kab.č.208. Přijďte i vy, kteří jste již zaplatili. N.Brousilová
 • Knihovna bude uzavřená!
  Příští týden je knihovna uzavřena. Knihy lze pouze vracet. Otevřeno bude až 13.9. od rána. Knihovník.
 • Missing Power Plug For Laptop
  I lost a laptop power plug yesterday. Last seen at my desk in room 207. Other possible locations are rooms 105, 203, 214. ---------------------------- Včera jsem ztratil napájecí kabel notebooku. Naposledy viděl u mého stolu v učebně 207. Další možná umístění jsou místnosti 105, 203, 214.
 • Maturitní zkoušky
  Rozvrh podzimních maturitních zkoušek 3.9. a 4.9.2019
 • Komisionální zkoušky srpen 2019
  Rozpis komisionálních zkoušek v srpnu 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis může být ještě v průběhu srpna aktualizován.