Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Florbalový turnaj těsně před vysvědčením!

Pokračujeme v tradici a i letos se na konci školního roku uskuteční školní florbalový turnaj - tentokráte 27. června, tedy den před vydáváním vysvědčení. Zbývají ještě poslední volná místa, a proto neváhejte rovněž přihlásit svůj tým do boje o prestižní titul!

17.06.2013 - Autor: Gustav Ondrejčík - Komentáře: 0

Pravidla a systém zůstávají téměř nepozměněna. Bohužel se červnový termín nesetkal s takovým zájmem, jako poslední turnaj v lednu, takže organizátoři z tohoto důvodu počítají pouze s dvanácti týmy.

V základních skupinách bude hrát každý s každým. Ze skupiny postoupí tým z prvního místa přímo do čtvrtfinále, druhý a třetí tým musí projít předkolem. Vítězové předkol postupují do čtvrtfinále. Pak už se hraje klasický vyřazovací systém, tedy čtvrtfinále, semifinále a zápasy o medailové pozice. Po remíze v základní hrací době ve vyřazovací části musí rozhodnout samostatné nájezdy (3 série, pak po jedné až do rozhodnutí). Oceněny budou nejlepší tři týmy, nejužitečnější hráč, nejlepší střelec, dívka a brankář.

Na turnaji se hraje podle upravených florbalových pravidel. Na hřišti budou vždy tři hráči + brankář. Střídat se může libovolně během hry. Není povinností mít v týmu dívku. O pořadí ve skupině rozhodne: 1) bodový zisk, 2) vzájemný zápas, 3) skóre, 4) samostatné nájezdy. Hrací čas je v základní skupině 2x5 minut a od čtvrtfinále 2x8 minut. Přítomni budou licencovaní rozhodčí.

Pokud máte zájem a chcete se zúčastnit této tradiční akce, přihlašte se Richardovi Klímovi ze 3.B, který převzal organizátorskou štafetu. Startovné činí za tým 50 Kč.

Informace o turnaji je možné sledovat i ZDE

Autor: Gustav Ondrejčík


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
2 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková