Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Běh pro Afriku

Běh organizovaný na naší škole v rámci projektu Postavme školu v Africe se uskutečnil ve středu 4. 9. na pražském Vyšehradě. Zúčastnilo se 47 běžců a celkem se podařilo vyběhat 45 422 Kč. Tyto peníze budou použity při stavbě školy v Etiopii. Všem běžcům i jejich sponzorům velice děkujeme.

01.10.2013 - Autor: Organizátoři Běhu pro Afriku - Komentáře: 1

Děkujeme také všem, kteří se podíleli na organizaci. Tito studenti se v den běhu sešli již v 8 hodin ráno a vyrazili nakupovat banány a vody pro běžce. Běžci se scházeli na místě startu postupně – ti nejnadšenější přišli již okolo půl desáté, většina dorazila v doprovodu běhajících či dozírajících pedagogů o něco později.

Přesně v 10:00 byl běh odstartován a v čele s panem profesorem Králem bylo úspěšně uběhnuto první kolečko.

Počasí nám přálo, a proto bylo společně strávené dopoledne na vyšehradských hradbách příjemnou aktivitou.

Běh se dovršil chvíli po jedenácté hodině, kdy poslední sportovci dokončili závod. S děkovnými slovy a společnými závěrečnými fotkami jsme se pomalu rozešli.

Ještě jednou děkujeme všem účastníkům a pořádající třídě 2.B. Doufáme, že se běh účastníkům líbil a stane se do příštích let každoroční tradicí, která bude vítat nové a nové členy z řad nejen našich studentů.

Více o projektu Postavme školu v Africe se lze dočíst na adrese
http://www.skolavafrice.cz/jak-darovat?gclid=CKWSoenS6LkCFcaWtAodWU0AFg.

Všechny fotografie z běhu naleznete na adrese
http://verujetmar.rajce.idnes.cz/Beh_pro_Afriku_s_GVP_2013/

Video pak na adrese http://www.youtube.com/watch?v=Zc24LouoYJs 
 

Autor: Organizátoři Běhu pro Afriku


Komentáře

102.10.2013 - 16:37 - Autor: Vondráčková Helena

Josefíno, děkujeme za výborný nápad. Už se uzdrav. H.V.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
2 + 3 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • KMD
  Vážení divadelníci, kdo nemá objednán lístek na říjen, učiňte tak nejpozději do 24.9. přes intranet. Systém již funguje! Pokud si představení nezvolíte, bude vám přidáno to, které zbyde. N.Brousilová
 • POPRASK volejbal
  Prosím hráče a hráčky volejbalu o schůzku v pondělí 23.9. 2019 v 9.40 hod. u kab.č. 123. Hrací den - kluci ut 24.9. 2019 a dívky st 25.9. 2019 od 8.00 na Meteoru. Prosím domluvení nominace hráček s Alenou Novotnou 6.A a Lindou Kulišovou 6.B. Případně se uvidíme až na schůzce. Kluky povedou do boje zkušení hráči ze 4.E Šimon Odvárko a Sebastián Toplak. Děkuji moc P.E.
 • Holandština
  První hodina holandštiny (nizozemštiny) na škole proběhne ve středu 25. září od osmé hodiny v učebně 102. Prosím ještě ty, kdo se chtějí přidat do Klubu nizozemštiny, aby mi napsali na jun@gvp.cz. Budu se těšit, JJ.
 • Florbalový projekt KB FLORBAL CHALLENGE 2019/2020
  Prosím hráče florbalu narozené od 1.1.2002 do 31.12.2004, kteří chtějí reprezentovat školu, aby mne kontaktovali. Sestavuji team na KB FLORBAL CHALLENGE. GVP je zaregistrována. Zdravím, děkuji a těším se na vás. P.E.
 • Keramika
  Studenti se zájmem o keramiku se sejdou na první schůzce 4.10.2019 ve 14:40 hod. před keramickou dílnou v přízemí školy vedle VV. Na všechny zájemce se těší P.E.
 • KMD
  Přihlášky do KMD budu vybírat již jen 9.9., 11.9. a přidávám poslední den 12.9.2019! Přijďte s vyplněnou přihláškou a s penězi do kab.208. Představení na říjen si vyberete osobně u mne v kab.č.208. Přijďte i vy, kteří jste již zaplatili. N.Brousilová
 • Knihovna bude uzavřená!
  Příští týden je knihovna uzavřena. Knihy lze pouze vracet. Otevřeno bude až 13.9. od rána. Knihovník.
 • Missing Power Plug For Laptop
  I lost a laptop power plug yesterday. Last seen at my desk in room 207. Other possible locations are rooms 105, 203, 214. ---------------------------- Včera jsem ztratil napájecí kabel notebooku. Naposledy viděl u mého stolu v učebně 207. Další možná umístění jsou místnosti 105, 203, 214.
 • Maturitní zkoušky
  Rozvrh podzimních maturitních zkoušek 3.9. a 4.9.2019
 • Komisionální zkoušky srpen 2019
  Rozpis komisionálních zkoušek v srpnu 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis může být ještě v průběhu srpna aktualizován.