Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Běh pro Afriku

Běh organizovaný na naší škole v rámci projektu Postavme školu v Africe se uskutečnil ve středu 4. 9. na pražském Vyšehradě. Zúčastnilo se 47 běžců a celkem se podařilo vyběhat 45 422 Kč. Tyto peníze budou použity při stavbě školy v Etiopii. Všem běžcům i jejich sponzorům velice děkujeme.

01.10.2013 - Autor: Organizátoři Běhu pro Afriku - Komentáře: 1

Děkujeme také všem, kteří se podíleli na organizaci. Tito studenti se v den běhu sešli již v 8 hodin ráno a vyrazili nakupovat banány a vody pro běžce. Běžci se scházeli na místě startu postupně – ti nejnadšenější přišli již okolo půl desáté, většina dorazila v doprovodu běhajících či dozírajících pedagogů o něco později.

Přesně v 10:00 byl běh odstartován a v čele s panem profesorem Králem bylo úspěšně uběhnuto první kolečko.

Počasí nám přálo, a proto bylo společně strávené dopoledne na vyšehradských hradbách příjemnou aktivitou.

Běh se dovršil chvíli po jedenácté hodině, kdy poslední sportovci dokončili závod. S děkovnými slovy a společnými závěrečnými fotkami jsme se pomalu rozešli.

Ještě jednou děkujeme všem účastníkům a pořádající třídě 2.B. Doufáme, že se běh účastníkům líbil a stane se do příštích let každoroční tradicí, která bude vítat nové a nové členy z řad nejen našich studentů.

Více o projektu Postavme školu v Africe se lze dočíst na adrese
http://www.skolavafrice.cz/jak-darovat?gclid=CKWSoenS6LkCFcaWtAodWU0AFg.

Všechny fotografie z běhu naleznete na adrese
http://verujetmar.rajce.idnes.cz/Beh_pro_Afriku_s_GVP_2013/

Video pak na adrese http://www.youtube.com/watch?v=Zc24LouoYJs 
 

Autor: Organizátoři Běhu pro Afriku


Komentáře

102.10.2013 - 16:37 - Autor: Vondráčková Helena

Josefíno, děkujeme za výborný nápad. Už se uzdrav. H.V.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
10 + 2 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková