Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Veletrh Gaudeamus 2014

VII. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus® 2014 se uskuteční v termínu od 28. do 29. ledna 2014. Veletrh tradičně proběhne v areálu výstaviště Praha Holešovice v Křižíkových pavilonech E a D. Veletrh je zaměřen zejména na studenty 3. a 4. ročníků.  Informace o veletrhu naleznete na internetové adrese: www.gaudeamus.cz

05.12.2013 - Autor: Vítězslav Derka - Komentáře: 0

Veletrh je zaměřený na univerzitní, neuniverzitní pomaturitní studium a na celoživotní vzdělávání. Cílem veletrhu je poskytnout co nejvíce informací o vysokoškolském vzdělávání absolventům středních škol a celému spektru zájemců o celoživotní vzdělávání. Veletrhu Gaudeamus, který se pravidelně koná v Praze, se dosud pravidelně účastnili reprezentanti většiny vysokých a vyšších odborných škol v České republice (více než 200 fakult a 3000 oborů) a neustále rostoucí počet zahraničních škol (20-30% vystavovatelů). Veletrh pořádá společnost MP-Soft a.s. ve spolupráci s Vysokým učením technickým v Praze a společností Incheba Praha, s.r.o.. 

Veletrh každoročně navštíví více jak 10 000 studentů třetích a čtvrtých ročníků středních škol, zájemců o další vzdělávání různých věkových kategorií, výchovných poradců a odborníků ze školství. Pro každého návštěvníka veletrhu je připraven obsáhlý tištěný katalog vystavujících škol a elektronický katalog s interaktivním rejstříkem studijních oborů. Oba katalogy jsou zahrnuté v ceně vstupného. Doprovodnými programy veletrhu jsou přednášky jednotlivých vystavujících škol pro zájemce o studium a Věda pro život - doprovodný program zaměřený na představení technických zajímavostí a vědeckých poznatků, které jsou náplní studia na vysokých školách. Přednášky a semináře probíhají v přednáškovém sále přímo v prostorách veletrhu a návštěvníci na ně mají vstup zdarma.

Každý návštěvník veletrhu může využít zdarma poradenský servis, který mu pomůže najít studijní obor, školu nebo fakultu.

Pedagogové se mohou na veletrh registrovat na www.gaudeamus.cz do 23.1.2014, registrovaní pedagogové obdrží volnou vstupenku.

Studenti, kteří se registrují na stejné adrese, obdrží malý dárek a Průvodce budoucího vysokoškoláka (slovníček VŠ pojmů a návod, jak postupovat při výběru VŠ) a mohou se zúčastnit soutěže o 2 Apple iPad2.

 

Autor: Vítězslav Derka


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 6 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.