Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Projekt Deutsches Sprachdiplom

Projekt DSD jde poprvé do finále!

10.12.2013 - Autor: Ján Smatana - Komentáře: 0

Před 6 lety se začali žáci tehdejší 1.A učit němčinu pod vedením paní  Bettiny Weber v rámci nového projektu DSD - Deutsches Sprachdiplom. Letos v prosinci  proběhly poprvé na naší škole písemné a ústní zkoušky. V úterý 3.12. 2013 zasedlo 12 žáků naší školy v 8 hod. ráno do lavic, aby po 4 hodinách odevzdalo své písemné práce. Ve čtvrtek a v pátek, tj. 4. a 5.12. 2013 pak před zkušební komisí ve složení Sandra Drutjons (předsedkyně komise), Bettina Weber (zkoušející) a Ján Smatana (přísedící) absolvovali uchazeči o DSD úspěšně ústní zkoušku. Nyní už zbývá jen počkat na výsledky písemné části, která bude  vyhodnocena v Zentralstelle für das Auslandschulwesen se sídlem v Kolíně nad Rýnem a popřát žákům 6.A: Doře Petříčkové, Anně Zubové, Tereze Slabé, Neile Ouertani, Anetě Kubánkové, Kateřině Sudové, Zuzaně Satkové, Daniele Pfannové, Viktoru Smetanovi, Ondřeji Holanovi a žákům 4.E: Heleně Pavlíkové a Angeli Solanesovi hodně štěstí. B.Weber, J. Smatana

Autor: Ján Smatana


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 5 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.