Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Ohlédnutí za školním kolem soutěže v anglickém jazyce dne 11.12.2013

Naše gymnázium se může pochlubit opravdu talentovanými studenty. Každým rokem se o tom přesvědčujeme i díky této soutěži. V loňském roce jsme byli svědky silného zastoupení třídy 2.A, letos byla hojně zastoupena 2.B, a velmi úspěšně.

23.12.2013 - Autor: Inka Neuschlová - Komentáře: 0

Soutěžilo se v několika disciplínách: poslech, jazykový test (use of English), konverzační téma, popis a srovnání obrázků. A jak to dopadlo? Porota ve složení Hana Znamenáčková, Inka Neuschlová, Linda Kazdová (profesoři), Klára Mavrov, Marek Němeček (studenti) rozhodla takto:

I.kategorie - 1.-2.roč. 6-letého studia

1.místo  -  Karolína Zbytková - 2.B

2.místo  -  Vendula Blatnická - 2.B

3.místo  -  Pham Hong My Uyen Monika - 2.A

 

 

 

II.kategorie - 1.-4.roč. 4-letého studia, 3.-6.roč. 6-letého studia

1.místo  -  Tomáš Křivohlavý - 5.B

2.místo  -  Adam Dolejš - 2.E

3.místo  -  Tadeáš Horák - 3.A

Vítězům ještě jednou gratulujeme! Budou naši školu reprezentovat v obvodním kole soutěže pro Prahu 4 a my jim samozřejmě budeme držet palce! A protože tu jsou vánoce, dovolím si vyslovit jedno přání: chtěla bych se dočkat časů, kdy nebude výjimkou, že absolventi GVP pokračují ve svých studiích na univerzitách v Oxfordu, Cambridge...:-) Merry Christmas to all!

    

Autor: Inka Neuschlová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
7 + 5 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • HC Sparta Praha pro SŠ
  Nabízím vstupenky na poslední letošní utkání HC Sparta v základní skupině ligové soutěže. Termín je úterý 18.2. v 18:30 hod. a Sparta hraje v O2 aréně proti Mladé Boleslavi. Objednávky vstupenek u mne v kab.č.123 do 7.2. 2020. Cena á 20 Kč. Sportu zdar a hokeji zvláště! P.E.
 • KMD
  Vážení divadelníci, nabídka KMD na březen je již zveřejněna. Objednávání vstupenek začíná 23. 1. ve 20:00 hodin a končí 30.1. 2020 ve 20:00 hodin. N.Brousilová
 • Souhrnné zkoušky
  Rozpis komisionálních zkoušek za 1. pololetí školního roku 2019/2020 je v následujícím odkazu
 • Dny otevřených dveří
  Dny otevřených dveří Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy se uskuteční 24. a 25. ledna 2020. Podrobný program najdete na stránkách fakulty. Fakulta je na druhé straně Nuselského údolí a studovat tam můžete biologii, ekologii, geografii, geologii nebo chemii. Otevírají i učitelské obory v kombinaci s matematikou, fyzikou, dějepisem a TV. Ivana Suchánková
 • Náhradní termín Testů profesionální orientace
  Náhradní termín Testů profesionální orientace se píše 23. 1. od 8:00-11:00 hodin v učebně č. 102. Naďa Brousilová
 • VoBaFo 2019/20
  Vyhlašuji dvacátý řádný ročník turnaje VoBaFo. Prvenství obhajuje třída 4.E. Přihlášku spolu s platbou startovného 100 Kč přijímám do 31.1. 2020 v kab.č. 123. Losování základních skupin se koná ve st 5.2. 2020 v 9.40 hod. v malé TV. Pravidla naleznete: zde. Hodně sportovního štěstí přeje a na přihlášky se těší P.E.
 • Prodej lístků na After party
  Prodej lístků na After party maturantů, která se bude konat v Retro Music Hall, bude pokračovat po vánočních prázdninách, tedy od 6.1.2020. Děkuji. Markéta Procházková 4.E