Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


KONFERENCE NA PLÁNI SOUČASNOSTI 2014

V našem vzdělávacím ústavu je již dlouholetou tradicí celoškolní přednáškový den, jemuž předcházejí přepečlivé přípravy jak ze strany studentů maturitního semináře Rozumět současnosti, tak od samotných profesorů. Ten letošní propukne již v úterý 4. února! Důležité informace především o přihlašování k programu naleznete v článku.

28.01.2014 - Autor: Šimon Novák a kolektiv - Komentáře: 2

Letošní osazenstvo RS si pro Vás připravilo šest okruhů, od kterých se budou odvíjet jednotlivá témata přednášek pozvaných hostů (město, svět, volba, vliv, boj, společnost). Ovšem ani učitelský sbor nezahálel a oslovil znalce, kteří zasvěceně pohovoří o svém oboru.

Konference se bude skládat ze dvou přednáškových bloků: ten první bude příjemně začínat v půl deváté, takže si oproti běžnému školnímu dni trochu pospíte. Druhý začne v 10:15. Energie bude potřeba, protože odpolední část programu, která začne ve 13:00, bude věnována dílničkám/workshopům, při nichž nebudete pouze pasivními posluchači, ale dostanete možnost vyzkoušet si nejrůznější aktivity v praxi.

A kdy se tohle všechno bude konat? Zapište si do diářů datum úterý 4. února 2014.

Ale již OD TOHOTO ÚTERÝ 21. ledna od 16:16 se budete moci přihlásit na adrese www.gvp.cz/konference k jednotlivým přednáškám a dílničkám.

NEOTÁLEJTE! Každá z přednášek a dílniček má svou kapacitu, která nesmí být překročena. Řídíme se pravidlem "kdo dřív přijde, ten dřív mele!". U každé přednášky či dílničky na našem webu naleznete také krátkou anotaci, která vám přiblíží její obsah. Abychom vám ulehčili práci, některé z anotací jsme doplnili doporučením, že následující program je vhodný také pro mladší studenty.

Přihlašování bude probíhat až do pondělí 27. ledna - 23:59.

Proto neváhejte a přihlašujte se.

tým semináře Rozumět současnosti a profesorský sbor

Autor: Šimon Novák a kolektiv


Komentáře

120.01.2014 - 17:36 - Autor: Lenochova Zuzana

Na stránkách s nabídkou přednášek a workshopů se stále pracuje, tak je sledujte průběžně :)

220.01.2014 - 22:21 - Autor: FAJFR Marek

Přihlašování bude zahájeno v úterý 16:16, aby správný okamžik stihli i ti studenti, kteří se do 16:00 učí. Děkujeme za pochopení :)

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 5 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Superfinále VoBaFo 2019 pro 3.E
  Po výsledcích Vo 1:2, Ba 30:20 a Fo 7:4 vítězí celkově 2:1 třída 3.E. Gratuluji a děkuji všem za účast. Hezké prázdniny přeje P.E.
 • VoBaFo 2019 pro 3.E
  Dvacátý ročník turnaje VoBaFo ovládla 3.E, druhé místo patří 2.E, třetí jsou obhájci prvenství z posledních tří ročníků 5.A. Výsledkový servis je: zde. Děkuji účastníkům soutěže a všem co mi pomáhali. Velký dík patří též zvukařům a Hance Znamenáčkové za skvěle řízenou volejbalovou část. Těším se na další ročník. Sportu zdar! P.E.
 • VoBaFo superfinále
  Všechny příznivce míčově-herního trojboje zvu na superfinále VoBaFo 2019. Výběr učitelů bude hrát s vítězem turnaje třídou 3.E. Hrací den je úterý 25.6. 2019 od 8.00 hod. na sportovištích GVP. P.E.
 • Nález peněz
  Poctivá nálezkyně odevzdala finanční hotovost do kanceláře školy v přízemí.
 • Beach volejbalistky slaví titul
  Gratuluji Aleně Novotné 5.A a Lindě Kulišové 5.B k zisku titulu mistrně ČR v beach volejbalu. Holky jste skvělé! Děkuji vám za skvělou reprezentaci školy. P.E.
 • komisionální zkoušky
  Rozpis komisionálních zkoušek 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis bude průběžně aktualizován o další komisionální zkoušky.
 • British Day 15.6.2019
  Pokud ještě nemáte plány na tuto sobotu, můžete se vydat do Dolních Břežan! Velvyslanectví Spojeného království zde pořádá akci s názvem Zažijte Velkou Británii a Jízdu Slunovratu, na kterou vás srdečně zve. Zábavný program včetně hudby, divadla, sportu, kulinářské show, pikniku, to vše od 10 - 20 hod. Inna Kortli
 • Finále VoBaFo
  Vedení soutěže se dohodlo na změně obsazení finále soutěže. 3.A odjíždí do Švýcarska a tak nastoupí druhý v pořadí tj. třída 2.E. P.E.
 • Klauzurní práce z fyziky
  Klauzurní práce z fyziky pro 3.E, 3.F, 5.A, 5.B se píše v úterý 11.6. 2019 od 8:00 v učebnách 302 - 314 dle rozpisu na dveřích učebny. Ke klauzurní práci si donesou žáci kalkulačky a psací potřeby. Tabulky pro každého žáka budou distribuovány centrálně, tj. v každé třídě jich bude dostatečné množství. Klauzurní práce je povinná, dostavte se včas. Držím všem palce. F.S.
 • Písemná práce z matematiky pro 2.A, 2.B
  Písemná práce z matematiky pro 2. A, 2. B se píše v pondělí 10.6.2019 od 8:20 ve třídách 303 a 314 (2.A), 304 a 306 (2.B) dle rozpisu na dveřích uvedených učeben. Žáci si přinesou psací a rýsovací potřeby. Kalkulačky nejsou povoleny. Práce je plánována na 70 minut čistého času. F.S.
 • Beach volejbalistky vítězí
  Naše děvčata Linda Kulišová 5.B a Alena Novotná 5.A zvítězila 30.5. 2019 v beach volejbalovém turnaji POPRASK. Držte palce, 18.6. 2019 jedeme na mistrovství České republiky do Chodova u Karlových Varů. Děvčata nejsou bez šancí ani na tomto turnaji. Hodně zdaru přeje P.E.
 • Názor studentů GVP na EU
  Rád bych poprosil studenty GVP (2. ročník šestiletého a výš), jestli by mi nevyplnili dotazník na téma "Názor studentů GVP na EU". Dotazník zabere cca 3-5 min a budu moct rád pokud dostanu co nejvíce respondentů. Díky moc všem za vyplnění :) Dotazník Sebastian Toplak