Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


KONFERENCE NA PLÁNI SOUČASNOSTI 2014

V našem vzdělávacím ústavu je již dlouholetou tradicí celoškolní přednáškový den, jemuž předcházejí přepečlivé přípravy jak ze strany studentů maturitního semináře Rozumět současnosti, tak od samotných profesorů. Ten letošní propukne již v úterý 4. února! Důležité informace především o přihlašování k programu naleznete v článku.

28.01.2014 - Autor: Šimon Novák a kolektiv - Komentáře: 2

Letošní osazenstvo RS si pro Vás připravilo šest okruhů, od kterých se budou odvíjet jednotlivá témata přednášek pozvaných hostů (město, svět, volba, vliv, boj, společnost). Ovšem ani učitelský sbor nezahálel a oslovil znalce, kteří zasvěceně pohovoří o svém oboru.

Konference se bude skládat ze dvou přednáškových bloků: ten první bude příjemně začínat v půl deváté, takže si oproti běžnému školnímu dni trochu pospíte. Druhý začne v 10:15. Energie bude potřeba, protože odpolední část programu, která začne ve 13:00, bude věnována dílničkám/workshopům, při nichž nebudete pouze pasivními posluchači, ale dostanete možnost vyzkoušet si nejrůznější aktivity v praxi.

A kdy se tohle všechno bude konat? Zapište si do diářů datum úterý 4. února 2014.

Ale již OD TOHOTO ÚTERÝ 21. ledna od 16:16 se budete moci přihlásit na adrese www.gvp.cz/konference k jednotlivým přednáškám a dílničkám.

NEOTÁLEJTE! Každá z přednášek a dílniček má svou kapacitu, která nesmí být překročena. Řídíme se pravidlem "kdo dřív přijde, ten dřív mele!". U každé přednášky či dílničky na našem webu naleznete také krátkou anotaci, která vám přiblíží její obsah. Abychom vám ulehčili práci, některé z anotací jsme doplnili doporučením, že následující program je vhodný také pro mladší studenty.

Přihlašování bude probíhat až do pondělí 27. ledna - 23:59.

Proto neváhejte a přihlašujte se.

tým semináře Rozumět současnosti a profesorský sbor

Autor: Šimon Novák a kolektiv


Komentáře

120.01.2014 - 17:36 - Autor: Lenochova Zuzana

Na stránkách s nabídkou přednášek a workshopů se stále pracuje, tak je sledujte průběžně :)

220.01.2014 - 22:21 - Autor: FAJFR Marek

Přihlašování bude zahájeno v úterý 16:16, aby správný okamžik stihli i ti studenti, kteří se do 16:00 učí. Děkujeme za pochopení :)

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 8 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková