Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Podívejte se na fyziku s námi

Jsme studenti tříd 1.F a 3.A a  účastníme se projektu pořádaného za podpory ČEZ - Vím proč. Potřebovali bychom podpořit přidáním hlasů z vašich e-mailových adres. Prosím, pomozte, jsme vaši spolužáci !!! Pomozte nám, prosím, šířit dobré jméno našeho ústavu. Nabízíme však i skvělou zábavu a  vtipné komentáře.

29.01.2014 - Autor: Studenti 1.F,3.A a H.Vondráčková - Komentáře: 0

Projekt VÍM PROČ se týká fyziky a fyzikálních experimentů. Natočili jsme krátká videa a ta jsme vložili na udanou adresu, kde je okomentovala odborná komise.

Soutěžíme nejen o atraktivní věcné ceny, ale i o možnost návštěvy zábavního centra IQ parku nebo Techmánie pro naši celou třídu. Soutěží se ve čtyřech kategoriích. Pro nás připadají v úvahu dvě - "soutěžní video žáků středních škol vybrané odbornou porotou a soutěžní video vybrané veřejností" . A o to právě jde. Moc by nám pomohlo, kdybyste pro nás hlasovali.

V soutěži nás zastupují  čtyři filmy:

Světlo, vzduch, voda (Lucka Čáslavská, Lea Uhrová a Denisa Kleinová)

Setrvačnost v metru (Niki Sechovcová, Terka Ložinská, Terka Kotlasová, Anča Stehlíková)

Akce a reakce na kolečkových židlích :-) (Anička Petrušková, Martina Leciánová, Lenka Krejčíková, Anička Tlamichová)

Setrvačnost (Kristián Mensa)

Jak rozhodne odborná komise, nevíme, ale rádi bychom váš všechny požádali o váš hlas. Nejpravděpodobnější je vítězství prvního filmu - Světlo, vzduch a voda. https://www.vimproc.cz/#?page=record&id=308 .  Hlasování veřejnosti končí 31.1. 2014, proto prosím hlasujte co nejdříve. Svůj hlas nezapomeňte na mailu potvrdit.

 

Autor: Studenti 1.F,3.A a H.Vondráčková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 9 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • KMD
  Vážení divadelníci, kdo nemá objednán lístek na říjen, učiňte tak nejpozději do 24.9. přes intranet. Systém již funguje! Pokud si představení nezvolíte, bude vám přidáno to, které zbyde. N.Brousilová
 • POPRASK volejbal
  Prosím hráče a hráčky volejbalu o schůzku v pondělí 23.9. 2019 v 9.40 hod. u kab.č. 123. Hrací den - kluci ut 24.9. 2019 a dívky st 25.9. 2019 od 8.00 na Meteoru. Prosím domluvení nominace hráček s Alenou Novotnou 6.A a Lindou Kulišovou 6.B. Případně se uvidíme až na schůzce. Kluky povedou do boje zkušení hráči ze 4.E Šimon Odvárko a Sebastián Toplak. Děkuji moc P.E.
 • Holandština
  První hodina holandštiny (nizozemštiny) na škole proběhne ve středu 25. září od osmé hodiny v učebně 102. Prosím ještě ty, kdo se chtějí přidat do Klubu nizozemštiny, aby mi napsali na jun@gvp.cz. Budu se těšit, JJ.
 • Florbalový projekt KB FLORBAL CHALLENGE 2019/2020
  Prosím hráče florbalu narozené od 1.1.2002 do 31.12.2004, kteří chtějí reprezentovat školu, aby mne kontaktovali. Sestavuji team na KB FLORBAL CHALLENGE. GVP je zaregistrována. Zdravím, děkuji a těším se na vás. P.E.
 • Keramika
  Studenti se zájmem o keramiku se sejdou na první schůzce 4.10.2019 ve 14:40 hod. před keramickou dílnou v přízemí školy vedle VV. Na všechny zájemce se těší P.E.
 • KMD
  Přihlášky do KMD budu vybírat již jen 9.9., 11.9. a přidávám poslední den 12.9.2019! Přijďte s vyplněnou přihláškou a s penězi do kab.208. Představení na říjen si vyberete osobně u mne v kab.č.208. Přijďte i vy, kteří jste již zaplatili. N.Brousilová
 • Knihovna bude uzavřená!
  Příští týden je knihovna uzavřena. Knihy lze pouze vracet. Otevřeno bude až 13.9. od rána. Knihovník.
 • Missing Power Plug For Laptop
  I lost a laptop power plug yesterday. Last seen at my desk in room 207. Other possible locations are rooms 105, 203, 214. ---------------------------- Včera jsem ztratil napájecí kabel notebooku. Naposledy viděl u mého stolu v učebně 207. Další možná umístění jsou místnosti 105, 203, 214.
 • Maturitní zkoušky
  Rozvrh podzimních maturitních zkoušek 3.9. a 4.9.2019
 • Komisionální zkoušky srpen 2019
  Rozpis komisionálních zkoušek v srpnu 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis může být ještě v průběhu srpna aktualizován.