Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Podívejte se na fyziku s námi

Jsme studenti tříd 1.F a 3.A a  účastníme se projektu pořádaného za podpory ČEZ - Vím proč. Potřebovali bychom podpořit přidáním hlasů z vašich e-mailových adres. Prosím, pomozte, jsme vaši spolužáci !!! Pomozte nám, prosím, šířit dobré jméno našeho ústavu. Nabízíme však i skvělou zábavu a  vtipné komentáře.

29.01.2014 - Autor: Studenti 1.F,3.A a H.Vondráčková - Komentáře: 0

Projekt VÍM PROČ se týká fyziky a fyzikálních experimentů. Natočili jsme krátká videa a ta jsme vložili na udanou adresu, kde je okomentovala odborná komise.

Soutěžíme nejen o atraktivní věcné ceny, ale i o možnost návštěvy zábavního centra IQ parku nebo Techmánie pro naši celou třídu. Soutěží se ve čtyřech kategoriích. Pro nás připadají v úvahu dvě - "soutěžní video žáků středních škol vybrané odbornou porotou a soutěžní video vybrané veřejností" . A o to právě jde. Moc by nám pomohlo, kdybyste pro nás hlasovali.

V soutěži nás zastupují  čtyři filmy:

Světlo, vzduch, voda (Lucka Čáslavská, Lea Uhrová a Denisa Kleinová)

Setrvačnost v metru (Niki Sechovcová, Terka Ložinská, Terka Kotlasová, Anča Stehlíková)

Akce a reakce na kolečkových židlích :-) (Anička Petrušková, Martina Leciánová, Lenka Krejčíková, Anička Tlamichová)

Setrvačnost (Kristián Mensa)

Jak rozhodne odborná komise, nevíme, ale rádi bychom váš všechny požádali o váš hlas. Nejpravděpodobnější je vítězství prvního filmu - Světlo, vzduch a voda. https://www.vimproc.cz/#?page=record&id=308 .  Hlasování veřejnosti končí 31.1. 2014, proto prosím hlasujte co nejdříve. Svůj hlas nezapomeňte na mailu potvrdit.

 

Autor: Studenti 1.F,3.A a H.Vondráčková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
4 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • KMD
  Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
 • Biologická olympiáda kategorie A,B
  V pátek 14.2. se koná školní kolo Bio pro čtyřleté ročníky a 3. až 6. ročník šestiletého studia. Začátek v 10 hod v 205, konec cca v 13 hod. Zapište se na biologickou nástěnku nebo se přímo nahlašte v kabinetu biologie. Těším se M. Laušmanová
 • GVP na MČR SVL
  Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
 • Školní kolo Biologické olympiády kategorie C
  Zítra- v pátek 7.2. se koná školní kolo bio pro 1.a 2. ročník šestiletého studia. Začátek v 10 hod v učebně 205. Dotazy v kab bi M.Laušmanová
 • VoBaFo rozlosování
  Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.
 • Knihovna je do konce týdne zavřená
  Tento týden je knihovna z důvodu nemoci knihovníka uzavřená. Lze pouze knihy vracet. Díky za pochopení.
 • Studentská volejbalová liga třetí turnaj
  Prosím reprezentanty GVP ve volejbalu o schůzku v pátek 7. 2. 2020 v 9.40 hod. v kab. č. 123. Hrajeme v pondělí 10. 2. 2020 na Chodově. Rozpis utkání bychom měli dostat během následujícího týdne. Děkuji pěkně P.E.
 • VoBaFo losování skupin
  Dne 31. 1. 2020 bylo ukončeno přihlašování do turnaje VoBaFo. Losování turnaje proběhne ve čt 6. 2. 2020 v 9.40 hod. v malé tělocvičně. Třída 4.E bude obhajovat prvenství a představí se nám až po jistě úspěšné maturitě v červnovém finále. Do čela skupin jsou nasazeny podle předchozích výsledků třídy: 3.E, 6.A, 5.C a 4.A. Letos se poprvé v celé historii můžete těšit na nové medaile pro vítěze. Hodně štěstí při losování přeje P.E.
 • ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - ŠKOLNÍ KOLO
  Školní kolo zeměpisné olympiády proběhne ve čtvrtek 30.1.2020 4. a 5. vyučovací hodinu v učebnách č. 104 a 105. Seznamy přihlášených budou na dveřích učeben. Všichni účastníci si přinesou: školní atlas světa, atlas ČR, psací potřeby a kategorie C (1.a 2.roč./šestileté st.) také pravítko. Ivana Suchánková
 • HC Sparta Praha pro SŠ
  Nabízím vstupenky na poslední letošní utkání HC Sparta v základní skupině ligové soutěže. Termín je úterý 18.2. v 18:30 hod. a Sparta hraje v O2 aréně proti Mladé Boleslavi. Objednávky vstupenek u mne v kab.č.123 do 7.2. 2020. Cena á 20 Kč. Sportu zdar a hokeji zvláště! P.E.
 • KMD
  Vážení divadelníci, nabídka KMD na březen je již zveřejněna. Objednávání vstupenek začíná 23. 1. ve 20:00 hodin a končí 30.1. 2020 ve 20:00 hodin. N.Brousilová
 • Souhrnné zkoušky
  Rozpis komisionálních zkoušek za 1. pololetí školního roku 2019/2020 je v následujícím odkazu