Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


NOC S POVÍDKOU 2014

Přijďte, budeme si číst. Jarní večer 21. března v 17 hodin otevřeme první povídkovou knihu a její poutavý příběh zahájí  sedmý ročník Noci s povídkou na GVP. Od pěti do pěti (rána 22. března) se budou střídat čtenáři - studenti, absolventi, učitelé a hosté - každý s jiným  příběhem. Jsou-li doby, kdy vám rodiče četli pohádky, dávno pryč, přijďte, budeme si číst. Milovníci příběhů tichých, napínavých, veselých i jiných, jste srdečně zváni!

14.02.2014 - Autor: Pavla Imramovská - Komentáře: 0

Studenti Gymnázia Na Vítězné pláni, jejich drazí pedagogové a další zvaní hosté společně prožijí již tradiční literární setkání plné čtení povídek českých i světových autorů. Noc s povídkou připravují maturanti z 6.A a z 6.B a také studenti maturitních tříd jsou zváni především. Noc s povídkou je jejich symbolickým rozloučením se s výukou literatury na GVP. Studenti nižších ročníků se Noci s povídkou účastní jen se souhlasem svého češtináře. Vstup na Noc s povídkou je možný pouze s pozvánkou, kterou lze získat u  Anny Linhartové(6.B) a u Pavly Imramovské (kab.114). Společně s pozvánkou lze zakoupit i stravenku (50Kč), která jejímu majiteli umožní vstup do občerstvení "U Heleny", které nabízí obvyklé "nočněpovídkové"menu - bramboračku a párky, nealkoholické nápoje. Kuchařským týmem letošní Noci je třída 2.B. MATURANTI, PEDAGOGOVÉ, VYPLŇTE PŘIHLÁŠKU K PŘEDČÍTÁNÍ POVÍDKY DO KONCE ÚNORA A ODEVZDEJTE JI DO k. 114!!! Formuláře získáte u Aničky, v přihrádce ve sborovně, nebo v k. 114. Těším se na viděnou na letošní Noci s povídkou. Pavla Imramovská

Autor: Pavla Imramovská


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
6 + 9 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • POPRASK volejbal
  Prosím hráče a hráčky volejbalu o schůzku v pondělí 23.9. 2019 v 9.40 hod. u kab.č. 123. Hrací den - kluci ut 24.9. 2019 a dívky st 25.9. 2019 od 8.00 na Meteoru. Prosím domluvení nominace hráček s Alenou Novotnou 6.A a Lindou Kulišovou 6.B. Případně se uvidíme až na schůzce. Kluky povedou do boje zkušení hráči ze 4.E Šimon Odvárko a Sebastián Toplak. Děkuji moc P.E.
 • Holandština
  První hodina holandštiny (nizozemštiny) na škole proběhne ve středu 25. září od osmé hodiny v učebně 102. Prosím ještě ty, kdo se chtějí přidat do Klubu nizozemštiny, aby mi napsali na jun@gvp.cz. Budu se těšit, JJ.
 • Florbalový projekt KB FLORBAL CHALLENGE 2019/2020
  Prosím hráče florbalu narozené od 1.1.2002 do 31.12.2004, kteří chtějí reprezentovat školu, aby mne kontaktovali. Sestavuji team na KB FLORBAL CHALLENGE. GVP je zaregistrována. Zdravím, děkuji a těším se na vás. P.E.
 • Keramika
  Studenti se zájmem o keramiku se sejdou na první schůzce 4.10.2019 ve 14:40 hod. před keramickou dílnou v přízemí školy vedle VV. Na všechny zájemce se těší P.E.
 • KMD
  Přihlášky do KMD budu vybírat již jen 9.9., 11.9. a přidávám poslední den 12.9.2019! Přijďte s vyplněnou přihláškou a s penězi do kab.208. Představení na říjen si vyberete osobně u mne v kab.č.208. Přijďte i vy, kteří jste již zaplatili. N.Brousilová
 • Knihovna bude uzavřená!
  Příští týden je knihovna uzavřena. Knihy lze pouze vracet. Otevřeno bude až 13.9. od rána. Knihovník.
 • Missing Power Plug For Laptop
  I lost a laptop power plug yesterday. Last seen at my desk in room 207. Other possible locations are rooms 105, 203, 214. ---------------------------- Včera jsem ztratil napájecí kabel notebooku. Naposledy viděl u mého stolu v učebně 207. Další možná umístění jsou místnosti 105, 203, 214.
 • Maturitní zkoušky
  Rozvrh podzimních maturitních zkoušek 3.9. a 4.9.2019
 • Komisionální zkoušky srpen 2019
  Rozpis komisionálních zkoušek v srpnu 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis může být ještě v průběhu srpna aktualizován.