Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


NOC S POVÍDKOU 2014

Přijďte, budeme si číst. Jarní večer 21. března v 17 hodin otevřeme první povídkovou knihu a její poutavý příběh zahájí  sedmý ročník Noci s povídkou na GVP. Od pěti do pěti (rána 22. března) se budou střídat čtenáři - studenti, absolventi, učitelé a hosté - každý s jiným  příběhem. Jsou-li doby, kdy vám rodiče četli pohádky, dávno pryč, přijďte, budeme si číst. Milovníci příběhů tichých, napínavých, veselých i jiných, jste srdečně zváni!

14.02.2014 - Autor: Pavla Imramovská - Komentáře: 0

Studenti Gymnázia Na Vítězné pláni, jejich drazí pedagogové a další zvaní hosté společně prožijí již tradiční literární setkání plné čtení povídek českých i světových autorů. Noc s povídkou připravují maturanti z 6.A a z 6.B a také studenti maturitních tříd jsou zváni především. Noc s povídkou je jejich symbolickým rozloučením se s výukou literatury na GVP. Studenti nižších ročníků se Noci s povídkou účastní jen se souhlasem svého češtináře. Vstup na Noc s povídkou je možný pouze s pozvánkou, kterou lze získat u  Anny Linhartové(6.B) a u Pavly Imramovské (kab.114). Společně s pozvánkou lze zakoupit i stravenku (50Kč), která jejímu majiteli umožní vstup do občerstvení "U Heleny", které nabízí obvyklé "nočněpovídkové"menu - bramboračku a párky, nealkoholické nápoje. Kuchařským týmem letošní Noci je třída 2.B. MATURANTI, PEDAGOGOVÉ, VYPLŇTE PŘIHLÁŠKU K PŘEDČÍTÁNÍ POVÍDKY DO KONCE ÚNORA A ODEVZDEJTE JI DO k. 114!!! Formuláře získáte u Aničky, v přihrádce ve sborovně, nebo v k. 114. Těším se na viděnou na letošní Noci s povídkou. Pavla Imramovská

Autor: Pavla Imramovská


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
6 + 4 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Náhradní a opravné testy u Matěje Krále
  Náhradní a opravné testy ze základů společenských věd, semináře společenských věd a politologie si lze napsat vždy o velké přestávce v pátek 13. 12. v místnosti č. 005, v úterý 17. 12. v místnosti č. 005 nebo ve středu 18. 12. v místnosti č. 204.
 • KMD - zrušené představení
  Vážení divadelníci, dne 2.12. bylo z důvodu nemoci zrušeno představení Varieté Freda A. ve studiu Ypsilon. Náhradní termín tohoto představení bude 8.1.2020. Vstupenky zůstávají v platnosti na tento termín. N. Brousilová, kab. č. 208
 • HC Sparta - Plzeň
  Lístky na zápas 18.12. v 18.30 v O2 aréně objednávejte v kab.č.123. Hezký advent přeje P.E.
 • HC Sparta válí a zve nás
  Přináším tip na výlet do Drážďan, kde se pod širým nebem v sobotu 4. 1. 2020 utká HC Sparta s Litvínovem. Více info:zde P.E.
 • Fotky z atletického dne
  Album všech fotek z atletického dne najdete zde, či na facebookové stránce školy. Fotky se z alba dají stáhnout. @mipruch a @es.ter.ka
 • KMD-ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ
  VÁŽENÍ DIVADELNÍCI, DNES 2.12. SE RUŠÍ PŘEDSTAVENÍ V DIVADLE YPSILON. VSTUPENKY SI USCHOVEJTE. MOŽNÁ BUDE NÁHRADNÍ PŘEDSTAVENÍ V LEDNU.
 • Volejbalovému výběru se daří
  2.12. 2019 hrál náš reprezentační volejbalový výběr druhé kolo Středoškolské volejbalové ligy. A opět jsme byli úspěšní. Nejprve porážíme Školueupraha a Canadian school 2:0. Poté jsme hráli dvě těžká utkání. S G Svitavy remizujeme a získáváme alespoň bod za jeden set. V utkání s G Nad Alejí jsme po prvním vyhraném setu předvedli v setu druhém malý volejbalový zázrak. Prohrávali jsme 8:1, 18:7, 23:20. Výsledek byl 23:25 pro GVP. Finále v Jindřichově Hradci se bude hrát 4.5. 20120 a je opět blíž. Držte pěsti. Díky všem P.E.
 • Knihovna je do konce týdne zavřená
  Vzhledem k nemoci je knihovna do konce týdne zavřená!. Knihy lze pouze vracet. Díky za pochopení. Knihovník
 • KMD
  Vážení divadelníci, nabídka na leden je zveřejněna. Objednávat vstupenky můžete od 3.12. od 20:00 hodin do 8.12. do 20:00 hodin. Další vstupenky si budete vybírat až na březen. Měsíc únor je krátký, také máme prázdniny, tudíž ho nyní vynecháme. N. Brousilová, kab. č. 208
 • BESÍDKA PRO DĚTI ZAMĚSTNANCŮ ŠKOLY
  Sejdeme se ve středu v 17 HODIN v jídelně. Nejprve bude divadlo, pak čertovsky skvělé vystoupení a pak přijde Mikuláš. Následovat bude vyrábění dárků a dobrot. Těšíme se na Vás P+H
 • Proč studujeme genomy
  V pondělí 2.12. je otevřený seminář Buňka s přednáškou Mgr.Aleše Horáka Ph.D. Začátek v 14:35 v učebně biologie 211. Zvu tímto všechny nadšence. Marie L.
 • Středoškolská volejbalová liga
  Prosím reprezentanty GVP o sraz v pondělí 2.12. 2019 již v 7.30 hod. v hale na Chodově. První utkání G. Vítězná pláň – Školaeupraha se hraje již v 8.00 hod. Děkuji pěkně P.E.