Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Nabídka doučování matematiky studenty z MatFyzu

Ahoj všichni, kdo máte problémy s matematikou. Moje sestra studuje třetím rokem na MatFyzu při UK a spolu se svými kamarády nabízí doučování přímo na půdě našeho gymnázia. Chcete-li vědět více, čtěte dál.

03.11.2014 - Autor: Hanka Preradová - Komentáře: 0

Doučování by probíhalo ve skupince 5-10 lidí s tím, že cena by se odvíjela dle počtu osob ve skupince (asi okolo 50 Kč, půjde o dohodu). Skupinky nemusí být ze stejné třídy, ale ze stejného ročníku - aby se probírala správná látka či se vypracovávaly stejné domácí úkoly. Studentů, kteří by vás učili, je více, takže nebude problém uzpůsobit doučování dle vašeho i jejich volna.

Najdou-li se takoví zájemci, kontaktujte mě prosím osobně. (třída 6.B - Hanka Preradová)

Autor: Hanka Preradová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 10 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.