Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Oblečení a hry pro Afriku

Posbírejte, co vám doma už jen zbytečně zabírá místo a udělejte dobrý skutek! Jak jste již mohli postřehnout z plakátů od pondělí 15. prosince se koná již tradiční sbírka oděvů a bot pro africké děti. Letos navíc sbíráme také společenské hry. Akce tvá do 9. ledna. Čtěte více...

13.12.2014 - Autor: Christina Klisari - Komentáře: 1

Sbírku organizuje občanské sdružení Basungu. Věci posílají do sirotčince a dvou škol v Zambii.

Noste jakékoliv oděvy a boty s ohledem na tamní podmínky, tedy žádné lodičky na jehlovém podpadku, ale něco v čem se dá normálně chodit. Oblečení může být i teplejší, ne však moc těžké, takže ani žádné zimní kabáty..

Co se her týče, vhodné jsou takové, které nevyžadují práci s jazykem, ať už českým nebo třeba anglickým, ani znalosti evrospých či světových reálií. Ideálně pexeso, šachy, různé druhy karet, kostky a podobně.

S případnými dotazy a přinesenými věcmi se obracejte na Zuzku Lenochovou v kabinetu 213.

Autor: Christina Klisari


Komentáře

116.12.2014 - 09:58 - Autor: Lenochová Zuzana

Chris, díky za článek :)
A jen doplním, že případné hry vyžadující znalost angličtiny nejsou na závadu, zambijští černoušci anglicky hovoří nebo se učí. Díky!

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
9 + 8 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.